بودجه فدرال: کارگر برای جمع آوری میلیاردها مالیات بر اجاره منابع نفتی | بودجه استرالیا 2023

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نیروی کار برای جمع آوری 2.4 میلیارد دلار مالیات بر اجاره منابع نفتی در طی چهار سال و افزایش 4 میلیارد دلاری خدمات اجتماعی از طریق شاخص‌سازی عادلانه‌تر هزینه‌های دستمزد، کسرها را محدود خواهد کرد.

این دو اقدام عمده توسط جیم چالمرز، خزانه‌دار و کیتی گالاگر، وزیر دارایی، پیش از بودجه روز سه‌شنبه که انتظار می‌رود مازاد یا نزدیک به آن باشد، اعلام شد.

بر اساس تغییرات PRRT که از سال 2019 در حال بررسی است، دولت آلبانی توصیه ای از خزانه داری برای محدود کردن نسبت درآمد قابل ارزیابی PRRT را که می تواند با کسورات جبران شود تا 90 درصد می پذیرد.

این تغییر که از اول ژوئیه اعمال می شود، تاریخی را که انتظار می رود پروژه های گاز طبیعی مایع به PRRT پرداخت کنند، به جلو خواهد آورد. طبق قوانین فعلی، انتظار نمی رود تا سال 2030 مبلغ قابل توجهی پرداخت کنند.

چالمرز در بیانیه ای گفت: این “بازده بیشتر مالیات دهندگان از صنعت LNG دریایی را تضمین می کند، در حالی که اثرات آن بر انگیزه های سرمایه گذاری و خطرات عرضه آتی را محدود می کند”.

تغییراتی که امروز اعلام شد، از تلاش‌های تعمیر بودجه دولت آلبان حمایت می‌کند، ارائه خدمات حیاتی را که استرالیایی‌ها به آن‌ها تکیه می‌کنند، تأمین مالی می‌کند و به ایجاد یک اقتصاد قوی‌تر، عادلانه‌تر و انعطاف‌پذیرتر کمک می‌کند.»

در مجموع، دولت هشت توصیه از 11 توصیه بررسی قیمت انتقال گاز وزارت خزانه داری و هشت توصیه کالاگان را که دولت موریسون پذیرفت اما اجرا نکرد، اجرا خواهد کرد.

تغییر PRRT یکی از چهار اقدام افزایش درآمد «متوسط ​​اما معنادار» در بودجه است، از جمله سرکوب مالیاتی چند ملیتی، که جزئیات آن در روز سه شنبه فاش خواهد شد، افزایش مالیات غیر مستقیم دخانیات و امتیازات مالیاتی بازنشستگی «کمی کمتر سخاوتمندانه» برای درآمدها. موجودی بیش از 3 میلیون دلار

2.4 میلیارد دلاری که در طول چهار سال از معیار PRRT کارگر انتظار می رود کمتر از گزینه های پیشنهادی توسط موسسه گراتان و سبزها است.

موسسه Grattan تخمین می‌زند که تغییر روش قیمت‌گذاری گاز می‌تواند سالانه تا 4 میلیارد دلار افزایش دهد و 10 درصد حق امتیاز مشترک المنافع برای گاز فراساحلی به مبلغ 4 میلیارد دلار اضافه کند.

سبزها از دولت می خواهند که 284 میلیارد دلار از اعتبارات انباشته شده را حذف کند که به شرکت های گاز امکان می دهد بدهی مالیاتی خود را کاهش دهند.

بر اساس هزینه‌های دفتر بودجه مجلس، وادار کردن شرکت‌های گاز برای شروع پرداخت مالیات از اول ژوئیه پس از قانون جدید و اعمال حق امتیاز 10 درصدی برای تمام پروژه‌های فراساحلی که مشمول این مالیات هستند، می‌تواند 33.8 میلیارد دلار را طی چهار سال افزایش دهد.

تحت تغییرات شاخص‌سازی، حزب کارگر به دنبال رسیدگی به بودجه دولت برای خدماتی است که با افزایش هزینه‌های دستمزد سازگار نیست.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

تغییر کلیدی حذف میانگین پنج ساله مولفه دستمزد محاسبه شاخص سازی است تا نمایه سازی بهتر منعکس کننده آنچه در اقتصاد اتفاق می افتد باشد.

خدماتی که باید از این اقدام بهره مند شوند عبارتند از: برنامه مزایای مدیکر، حمایت از خانه مشترک المنافع، مسکن مقرون به صرفه و بی خانمانی، سلامت روان، بهداشت ملل اول، خدمات حقوقی جامعه و خدمات برای کاهش خشونت علیه زنان.

در ماه اکتبر، دولت 560 میلیون دلار برای نمایه سازی جزئی اعطا کرد تا به خدمات اجتماعی کمک کند تا با افزایش هزینه ها مقابله کنند.

گالاگر گفت: «ما به سازمان‌هایی که خدمات حیاتی را از طرف دولت ارائه می‌کنند، از جمله سازمان‌های بخش اجتماعی، گوش داده‌ایم و در حال بهبود این ترتیبات هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که بودجه دریافتی آنها هزینه واقعی ارائه خدمات را منعکس می‌کند.

«پس از سال‌ها غفلت در 10 سال گذشته دولت ائتلافی – ما متعهد به کار تعمیر هستیم.

«دولت آلبانی در حال بهبود نحوه فهرست‌بندی برنامه‌های دولتی است و به سازمان‌ها اجازه می‌دهد درهای خود را باز نگه دارند و به فشارهای سریع هزینه برای ارائه‌دهندگان خدماتی که از آسیب‌پذیرترین افراد جامعه حمایت می‌کنند، رسیدگی کند.»

او گفت که این تغییرات همچنین از رشد دستمزدها در بخش خدمات اجتماعی حمایت می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …