سیلویو برلوسکونی، نخست‌وزیر سابق ایتالیا از بیمارستان به مهمانی پرداخت

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

سیلویو برلوسکونی، نخست‌وزیر سابق ایتالیا، اولین اظهارات علنی خود را از زمان بستری شدن در بیمارستان یک ماه پیش انجام داد و روز شنبه یک سخنرانی ویدئویی در حزب سیاسی خود به نام Forza Italia ارائه کرد.

برلوسکونی که در این ویدئو روی میزی که در داخل بیمارستان نصب شده بود و پرچم های ایتالیا و اتحادیه اروپا در کنار آن نشسته بود ظاهر شد، از کف کنگره حزب در میلان مورد تشویق ایستاده قرار گرفت.

این مرد 86 ساله و سه بار نخست وزیر سابق و غول رسانه ای خاطرنشان کرد که از زمان بستری شدن در بیمارستان برای اولین بار است که کت و کت می پوشد.

برلوسکونی به اعضای حزب گفت که فورتزا ایتالیا “یک ستون اساسی و وفادار” اکثریت حکومتی به رهبری برادران راست افراطی جورجیا ملونی در ایتالیا است و گفت که به دستاوردهای دولت تا کنون از جمله کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد افتخار می کند.

برلوسکونی در 5 آوریل به دلیل عفونت ریه در بیمارستان سن رافائله میلان بستری شد و پزشکان بعداً فاش کردند که او همچنین مبتلا به لوسمی مزمن است.

حزب او کوچکترین حزب در ائتلاف ملونی است که شامل لیگ متئو سالوینی نیز می شود. برلوسکونی در سنا کرسی دارد، اما هیچ پستی در کابینه ندارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …