پیپ ایرلندی لندن اکستر در نقش دکلن کیدنی بازیکنان را پس از آشفتگی تمجید می کند | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

هفته سختی برای ایرلندی لندن بود و گاهی این پیروزی به همان اندازه تلاش می کرد، اما یک فصل امیدوارکننده با پیروزی به پایان می رسد. بدون شک آینده برای تبعیدیان در زمین روشن است، اگر بتوان از آن محافظت کرد. اگر چه مدیر راگبی آنها، دکلن کیدنی، ابراز اطمینان کرد که چنین خواهد شد، بسیار بزرگ باقی می ماند. اما بهترین پایان لیگ برای 14 سال پلتفرمی است که در صورت تکمیل شدن تصاحب قریب الوقوع توسط یک کنسرسیوم ایالات متحده، می توان بر روی آن ایجاد کرد.

کلیه به همان اندازه متحرک بود که پس از یک پیروزی ناقص و پر از خطا. بلاتکلیفی، دستمزدهای دیرهنگام، وعده های پوچ، علامت سوال در مورد پوشش بیمه، همگی یکی از چالش برانگیزترین دوره های دوران مربیگری او را تشکیل می دهند.

اینکه بازیکنان او مقاومت قابل ستایشی از خود نشان دادند تا هفته را با پیروزی به پایان برسانند به افتخار آنهاست. تیم، بدون ذکر کادرفنی در باشگاه، شایسته این نیست که با آنها رفتار شود. این که آنها برای به دست آوردن این پیروزی دست به دست هم دادند ستودنی است.

Kidney گفت: “من برای همه در سازمان خوشحالم، ما گفتیم آنچه را که می توانیم کنترل کنیم کنترل خواهیم کرد و این کاری است که امروز انجام دادیم.” آینده‌ای غنی برای این باشگاه در زمین وجود دارد و من مطمئن هستم که افراد بیرون از زمین این کار را انجام خواهند داد، آنها فقط به کمی زمان نیاز دارند تا آن را ببینند.

«میزان مردم را در سختی می بینید. رهبری ما باشکوه بوده است، هرگز در تمرینات یا جلسات تیم دخالت نکرد. بازیکنان فوق‌العاده بوده‌اند، اما مربیان و تیم‌های خارج از زمین نیز فوق‌العاده بوده‌اند، زیرا همه را تحت تأثیر قرار داده است.»

ایرلندی‌ها توسط جمعیتی بیش از 11000 نفر غرش کردند و اگرچه این بهترین عملکرد نبود – تقریباً نزدیک نیست – این پیروزی نشان داد که آنها مقداری فولاد به سبک خود در این فصل اضافه کرده‌اند. آن‌ها در حوالی کریسمس در پای میز می‌لرزیدند، اما از آن زمان به سمت بالا افزایش یافته‌اند.

نیروی ایرلندی لندن از طریق خوان مارتین گونزالس
نیروی ایرلندی لندن از طریق خوان مارتین گونزالس. عکس: دنی لو / PPAUK / Shutterstock

نگرانی این است که تصاحب در حال طولانی شدن است و اگرچه مداخله میک کراسان زمان باشگاه را برای تکمیل تصاحب خریده است، روز پرداخت در ماه مه به زودی شروع خواهد شد. کیدنی گفت: “آنچه اتفاق افتاد واقعا تاسف بار بود، همه آن چیزهای خارج از زمین که خارج از کنترل ما هستند.” “ما به آن اعتماد می کنیم [the owners and prospective buyers] تا بتوانیم چیزی را بین آنها مدیریت کنیم تا آن را به درستی انجام دهند. این خارج از صلاحیت ما است، اما اگر امروز آن را ببینید، تصور می‌کنم که یک صف از مردم وجود خواهد داشت [interested]”

خوان مارتین گونزالس با زدن دو تلاش به عنوان مرد مسابقه معرفی شد، اما در حقیقت این معرفی تام پیرسون در اوایل نیمه دوم بود که همه تفاوت را ایجاد کرد. این بازیکن 23 ساله عقب نشین فصل خوبی را سپری کرد و از روی نیمکت بیرون آمد تا یک تلاش را به ثمر برساند و دیگری را برای گونزالس ترتیب دهد. او می تواند خود را بسیار بدشانس بداند اگر در ماه های آینده در اردوهای آماده سازی انگلیس در جام جهانی حضور نداشته باشد.

حقیقتاً این یک شام سگی در یک مسابقه بود و شامی که اکستر واقعاً باید برنده می شد. آنها در نیمه اول مسلط بودند اما بازی در بیش از یک بار آنها را ناامید کرد. در نیمه دوم، جک دان و تام وایات هر دو شکست‌های امیدوارکننده‌ای انجام دادند که هیچ نتیجه‌ای نداشت، در حالی که یک خط خطی سرنگون شده در عمق قلمرو ایرلند بعد از ظهر خود را خلاصه کرد. در نهایت این موقعیت‌های از دست رفته با ایرلندی که می‌توانست در 10 دقیقه پایانی یک ابزار اضافی پیدا کند، گران تمام شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ایرلندی ها در نیمه اول در مسابقات حضور نداشتند. اکستر تیمی را با تغییرات زیادی به میدان فرستاد که چشمش به فصل بعد بود – در واقع ژاک ورمولن تنها کسی بود که راب باکستر از آنها جدا شد. این او بود که دروازه را باز کرد و حرکتی را که استو تاونسند آغاز کرد و پاس نهایی را اولی دوتو به پایان رساند.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

در دقیقه 25 بود که ایریش شروع به رانندگی کرد و یک مال تمام 20 متری را با هوکر آگوستین کریوی در قلب آن رانندگی کرد. آنها یک پنالتی گرفتند، آن را به کرنر زدند و گونزالس از فاصله نزدیک توپ را به بیرون فرستاد.

با این حال، اکستر جمع شد و نیمه را قوی‌تر به پایان رساند – ایرلندی خیالش راحت شد که با شرایطی که داشت به نیمه‌تیم رسید. معرفی پیرسون ایرلندی را تقویت کرد و این او بود که بازی را در پشت یک ماول به پایان رساند تا میزبانان را پیش بیاندازد. اکستر زمانی که وایات به یک توپ شل حمله کرد و به تام هندریکسون غذا داد تا از دور خارج شود اما ایریش از طریق گونزالس در سمت راست حرف آخر را زد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …