ژائو فلیکس بورنموث را به پایان رساند و لمپارد در نهایت چلسی را برد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سه امتیاز عقب‌افتاده به فرانک لمپارد پایانی برای آسایش نمی‌دهد، اما این خطر وجود دارد که امتیاز یک عملکرد ولرم در یک پیروزی بسیار مورد نیاز را نشان دهد. دو گل در مراحل پایانی، از بنوا بادیاشیل و جائو فلیکس جایگزین، چلسی را برای اولین بار در 10 مسابقه به پیروزی رساند تا هر گونه ترس باقی مانده از رنج کشیدن دیگر را خاموش کند.

شعارهای کنایه آمیزی که از پایان خارج از خانه پس از بازی باز کنر گالاگر و دوباره در تمام وقت سر می زند، همه چیز را در مورد چند هفته تلاش می گوید. هواداران مسافر می خواندند: “ما بیدار می مانیم.”

لمپارد زمانی که گالاگر در اوایل بازی با ضربه سر چلسی را به ثمر رساند، بی حرکت بود، اما سرمربی موقت به خود اجازه کوچکترین جشن را داد، زمانی که فلیکس در گل سوم چلسی در حالی که 4 دقیقه از زمان بازی باقی مانده بود، نوازش کرد. لمپارد در حالی که هر دو مشتش را گره کرده بود به سمت خط تماس حرکت کرد و دستیارش، جو ادواردز، از گودال پرید تا به او بپیوندد.

در سوت پایان لمپارد به سمت هواداران میهمان رفت که با خواندن نام او این برد را قطعی کردند. او گفت: “من از حمایت آنها قدردانی می کنم.” ما در پایان لحظه ای داشتیم که همه برای یک روز احساس خوبی دارند. امروز یک گام کوچک خوب به جلو بود.»

برای چلسی به سختی تمام آفتاب و گل سرخ بود و مدتی است که نبوده است. بخشی از هواداران آنها حضور حکیم زیچ و رحیم استرلینگ در نیمه دوم را هو کردند و در نقطه‌ای دیگر احساسات خود را نسبت به تاد بوهلی، رئیس چلسی که هفته‌ای به کاریکاتور تبدیل می‌شود و سرمایه‌گذاری 600 میلیون پوندی‌اش ادامه دارد، آشکار کردند. برای نشان دادن بازگشت کمی

آوریل برای چلسی آنقدر تیره و تار بود – آن‌ها در یک دوره شش شکست در هفت بازی یک گل به ثمر رساندند – که در رقابت‌های داخلی ماه آن‌ها فقط بازیکنانی از آکادمی و تیم‌های زنان حضور داشتند. جای تعجب نیست که لمپارد گفت بازیکنانش از این پیروزی لذت خواهند برد.

او گفت: “وقتی برای مدتی این احساس را نداشته باشید، به تدریج شما را زمین می اندازد.” «بچه ها انسان هستند. زمانی که شما در بازی ها برنده نمی شوید، همه ما به روش های مشابهی تحت تأثیر قرار می گیریم. تنها راه برای عبور از آن، کار کردن از طریق آن است. این باعث می شود که بازیکنان هرچه پیش می روند قوی تر شوند.

آنها باید از آن لذت ببرند، یک آبجو بخورند، یک لیوان شراب بخورند و هر کاری که می کنند انجام دهند، اما ما نمی توانیم تا پایان فصل قدم های خود را از روی پدال برداریم.

کانر گالاگر چلسی را به برتری زودهنگام رساند.
کانر گالاگر چلسی را به برتری زودهنگام رساند. عکس: جیمز مارش/شاتراستاک

رسیدن به نیمه برتر هنوز برای چلسی دور از دسترس نیست – چگونه قدرتمندان سقوط کردند – که باید با منچسترسیتی، منچستریونایتد و نیوکاسل بازی کنند.

با توجه به نحوه شکست چلسی در اواسط هفته مقابل آرسنال، تغییرات برای چلسی اجتناب ناپذیر بود، بادیاشیل یکی از پنج بازیکنی بود که به ترکیب اصلی صعود کرد.

وسلی فوفانا به دلیل شکایت از ناحیه همسترینگ غایب بود و پیر امریک اوبامیانگ به طور کلی از بازی خارج شد. Mykhailo Mudryk نیز شروع کرد، اما تنها سهم به یاد ماندنی خرید 89 میلیون پوندی شیرجه در نیمه اول بود که برای او کارت زرد گرفت. کای هاورتز به همان اندازه بی تاثیر بود. تعداد کمی از بازیکنان اصلی چلسی با هیچ اعتباری از این بازی بیرون آمدند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

بورنموث در فرم درست حریفان بدی را نشان داد و آنها موقعیت های برتری را در نیمه دوم از دست دادند، پس از اینکه ماتیاس وینا ضربه سر گالاگر را با یک شوت تابیده شده درخشان که در گوشه دور دروازه آریزابالاگا قرار گرفت، خنثی کرد. بعد از اینکه جفرسون لرما یک ضربه کرنر را زنده نگه داشت، دانگو اواتارا یک ضربه سر آزاد روی دروازه فرستاد و آریزابالاگا نیز به خوبی توپ را مهار کرد تا وینیا، قرضی رم، گل دوم را رد کند.

گری اونیل، سرمربی بورنموث گفت: “تحمل شکست 3-1 باعث می شود که یک برد راحت برای چلسی به نظر برسد، اما هرگز چنین نبود.”

تعویض های لمپارد در نهایت جریان را تغییر دادند. هواداران خارج از خانه تصمیم او را برای جایگزینی نونی مادوکه با زیچ مورد تمسخر قرار دادند، اما دومی اولین فرصت واقعی چلسی را در نیمه دوم شکل داد و بدیاشیله را برای گل دوم بسیار مهم خود خسته کرد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

استرلینگ فلیکس را برای سومین بازی چلسی تامین کرد. هاورتز بدون علامت نتوانست ضربه سر خود را به سمت دروازه هدایت کند، پس از بلند شدن برای برخورد با سانتر زیچ، اما بدیاشیله بعداً برای یافتن هدف مشکلی نداشت و از دفاع سست برای ضربه ایستگاهی زیچ استفاده کرد.

فلیکس تعویضی سپس از نشانگر خود، لرما، با کات بک پای استرلینگ در گوشه پایینی فرار کرد تا یک پیروزی خوشامدگویی را رقم بزند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …