ماکارونی مقدس! شهر نیوجرسی گیج شده توسط 500 پوند ماکارونی که توسط رودخانه ریخته شده است | نیوجرسی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ساکنان یکی از شهرهای نیوجرسی پس از اینکه حدود 500 پوند ماکارونی را پیدا کردند که به طور غیرقابل توضیحی در کنار یک جویبار محلی ریخته شده بود، سرگردان شدند.

ماه گذشته، نینا جوخنوویتز – کاندیدای سابق برای یک کرسی در شورای شهر پل اولد – تصاویری را در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد که انبوهی از اسپاگتی و ماکارونی را نشان می داد که به طرز عجیبی در کنار رودخانه ای از رودخانه ایرزیک ریخته شده است.

جوخنوویتز در صفحه فیس بوک خود نوشت: “تخمین خوب بیش از 500 پوند ماکارونی است که ریخته شده است.”

این تصاویر به سرعت واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی برانگیخت.

برخی شوخ طبع بودند. یکی از کاربران پاسخ داد: “ابری با احتمال کوفته”.

شخص دیگری نوشت: «نمی‌توانم بفهمم مشکل چیست. فقط چند سطل سس روی آن بریزید و آماده هستید.»

اما برخی دیگر از این تخلیه به دلیل بیهوده بودن انتقاد کردند.

یک نفر نوشت: «چه شرم آور. اسپاگتی را می‌توانست به انبار غذا یا برای افراد بی‌خانمان داده شود.»

کاربر دیگری گفت: «خیلی ها نمی توانند غذا بخرند چه ضایعاتی. هرگز به تهدید محیط زیست اهمیت ندهید.»

جوخنوویتز به نوبه خود به رادیو عمومی ملی گفت که این قسمت عجیب و غریب نشان می دهد که چگونه پل اولد فاقد «خراب زباله فله» است.

جوخنوویتز، یک فعال محیط زیست، به NPR گفت: «در تمام مدتی که من در این شهر زندگی کرده ام، این یک نقطه اختلاف بوده است – 23 سال.

به گفته هیمانشو شاه، مدیر بازرگانی Old Bridge، پاستا، که به نظر می‌رسید شل و پخته شده بود، در واقع نپخته بود. به دلیل بارندگی اخیر در منطقه، به سادگی پخته شده به نظر می رسید.

شاه در بیانیه ای به سی ان ان گفت: «ما چند صد پوند ماکارونی نپخته را تخمین می زنیم که از بسته بندی خارج شده و سپس در امتداد نهر ریخته شده است. “به نظر می رسد فقط برای مدت کوتاهی آنجا بود، اما رطوبت شروع به نرم کردن برخی از ماکارونی کرد.”

ماکارونی در نهایت توسط کارمندان خدمات عمومی پاکسازی شد و در نهایت “چیزی که به نظر می رسید 15 سال بود” را پر کردند. [wheelbarrow] شاه گفت: بارهای ماکارونی.

برخی از ساکنان فکر می کنند که ممکن است پس از اینکه متوجه شدند انبوه رشته فرنگی از خانه ای در نزدیکی خانه که در حال حاضر برای فروش است، این معما را حل کرده اند. پس از مرگ مادرش، یک جانباز نظامی در حال خروج از خانه مادرش بود که انباری از ماکارونی قدیمی را در خانه کشف کرد.

همسایه کیت راست به NBC نیویورک گفت: «واقعاً احساس می‌کنم که او فقط سعی می‌کرد خانه والدینش را پاک کند و احتمالاً آنها از قرنطینه‌های قبلی مرتبط با کووید-19 انبار شده بودند».

اوون هنری، شهردار پل اولد، در بیانیه‌ای به سی‌ان‌ان، رسوایی موسوم به پاستا گیت را به صدا درآورد و گفت: «این یک اشتباه در قضاوت بود، زیرا این مواد می‌توانست به درستی دور ریخته شود».

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …