توتی با پیروزی وولوز را به امنیت رساند تا امیدهای اروپایی استون ویلا را خدشه دار کند | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ولوز رقیب دربی خود استون ویلا را شکست داد تا به هر ترسی از سقوط از لیگ برتر پایان دهد. اولین گل توتی گومز وولوز، چهارمین برد متوالی خانگی را تضمین کرد و آنها را 10 امتیاز از منطقه سقوط فاصله داد.

اکنون برای فرستادن وولوز که سیزدهم است با 40 امتیاز سقوط به مجموعه ای خیره کننده از نتایج نیاز دارد. امیدهای اروپایی ویلا با این شکست ضربه مهمی خوردند و آنها را در رده هشتم قرار دادند، یک امتیاز کمتر از برایتون – که آنها در روز پایانی میزبان بودند – با انجام سه بازی دیگر.

اینکه آن‌ها حتی در رقابت‌های اروپایی بودند، قدردانی از کاری است که اونای امری از زمان جایگزینی استیون جرارد در اکتبر انجام داده است. ویلا حداقل در سه بازی آخر خود با تاتنهام، لیورپول و برایتون – آنهایی که بالاتر از آنها هستند – روبرو می شود، اما امید به اروپا در حال محو شدن است.

با توجه به شکست 6-0 هفته گذشته مقابل برایتون، سنگین ترین شکست ولوز در لیگ در 16 سال گذشته، میزبان قصد داشت زودتر نتیجه را جبران کند. ویا در واقع شروع درخشان تری در مبادلات ابتدایی داشت اما این وولوز بود که گل دقیقه نهم را به ثمر رساند.

روبن نئوس مجبور شد برای زدن کرنر منتظر بماند، اما وقتی این کار را انجام داد، هافبک گومز را انتخاب کرد تا با ضربه سر از فاصله 12 یاردی به دروازه سقوط کند – این دومین گل حرفه ای او بود.

ویا که آخر هفته گذشته با شکست 1-0 مقابل منچستریونایتد 10 بازی بدون شکست را از دست داد، با ضربه امی بوئندیا به ژوزه سا پاسخ داد. میهمانان متجاوز باقی ماندند، اما فاقد تیزبینی بودند که آنها را از زمان ورود امری در جدول بالا برده بود. این به وولوز این امکان را داد که علیرغم اینکه ویا بر مالکیت توپ مسلط بود، در عقب راحت بماند.

توتی گومز در نیمه اول برنده وولوز را با ضربه سر به خانه می برد
گومز در نیمه اول برنده وولوز را با ضربه سر به خانه می برد. عکس: بردلی کالیر/PA

با این حال، به آرامی طرف امری شروع به یافتن فضا کرد و تلاش آکروباتیک اولی واتکینز به شدت کاهش یافت. این یک اخطار برای وولوز بود و آنها بلافاصله بعد از اینکه سانتر جیکوب رمزی برای واتکینز در هفت یاردی به زمین افتاد، دوباره فرار کردند، اما مهاجم فقط می‌توانست مستقیماً به سمت Sá سر بزند.

سازماندهی و تمرکز وولوز بسیار مهم بود و کریگ داوسون هوشیار بود که بوئندیا را متوقف کند، زیرا ویلا به دنبال یک بازیکن مساوی بود، اما هنوز هم گهگاهی شکافی برای میزبان وجود داشت تا از آن استفاده کنند.

درست قبل از استراحت، دیگو کاستا ماتئوس کانها را به زحمت انداخت تا یک نیم والی از لبه جعبه بفرستد، سپس، کمتر از دو دقیقه پس از شروع مجدد، پدرو نتو کاستا را پیدا کرد که توسط امی مارتینز رد شد.

با تعقیب چهار پیروزی پیاپی در لیگ برتر برای اولین بار از سال 1975، وولوز حداقل نیمه دوم را با اهداف هجومی بیشتری آغاز کرد و اکثر دوره اول را با ناامیدی ویا سپری کرد. اشلی یانگ یک ضربه را به بیرون زد اما ویا نتوانست همان فضاهای قبلی را پیدا کند و به نونس نیاز داشت تا از روی ارسال پدرو نتو جلوی دروازه به هم بپیچد تا یک ثانیه هم از دست نرود.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

اما، در 19 دقیقه باقی مانده، تیم میهمان بهترین فرصت خود را برای گرفتن یک امتیاز به دست آورد، زمانی که ضربه آزاد داگلاس لوئیز برای تایرون مینگز در شش یارد به پایان رسید، اما مدافع به اوت رسید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …