Bury FC برای بازگشت به Gigg Lane و هرم فوتبال پس از توافق توافق شد | دفن کنید

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از اینکه دو گروه جداگانه تحت رهبری هواداران، که پس از اخراج باشگاه از لیگ فوتبال در سال 2019 تشکیل شده بودند، برای ادغام موافقت کردند، Bury FC قرار است دوباره در Gigg Lane بازی کند.

Bury AFC، تیمی که از آن زمان تاکنون نماینده شهر در مسابقات غیر لیگ بوده است، مسابقات را در استینتون پارک، خانه رادکلیف اف سی برگزار می کند. Bury FC اصلی به عنوان یک نهاد تجاری تحت هدایت هواداران به حیات خود ادامه داد و سال گذشته خرید خود را از مدیر انجام داد – اما تا به حال، آنها تیمی برای بازی در زمین نداشته اند.

اولین تلاش برای ادغام در اکتبر گذشته تنها کمتر از دو سوم اکثریت مورد نیاز بود. اما رأی دوم باعث شد که هر دو گروه بیش از 90 درصد این پیشنهاد را تأیید کنند که به این معنی است که باشگاه ادغام شده اکنون واجد شرایط دریافت بودجه لازم شورای محلی و دولت خواهد بود.

مجموعاً 1.3 میلیون پوند بودجه در اختیار باشگاه قرار دارد – 450,000 پوند از شورای Bury و مابقی از سوی صندوق افزایش سطح دولت. در رای گیری روز جمعه، هواداران نیز 97 درصد به تبدیل گیگ لین به عنوان محل برگزاری باشگاه و 92 درصد به بازگشت به نام باشگاه فوتبال Bury رای مثبت دادند.

در بیانیه انجمن حامیان باشگاه فوتبال Bury آمده است: «آنچه امروز می سازیم برای کسانی است که به گذشته نگاه می کنند. [and] به کاری که ما به عنوان داوطلب برای تأسیس این باشگاه به عنوان یک نمونه درخشان از یک باشگاه فوتبال پایدار تحت مالکیت هواداران انجام داده ایم، افتخار کنید.»

Bury AFC که توسط یک گروه هوادار جداگانه به نام جامعه Shakers راه اندازی شده بود، در توییتی نوشت: “خوشحالیم که اعلام کنیم رای به ادغام The Shakers Community و Bury FC Supporters Society با اختلاف بسیار مثبتی به تصویب رسیده است.”

AFC Bury از زمان اخراج باشگاه اصلی از EFL، نماینده شهر در غیر لیگ بوده است.
AFC Bury از زمان اخراج باشگاه اصلی از EFL، نماینده شهر در غیر لیگ بوده است. عکس: لوئیس استوری/گتی ایماژ

آدام اینگرام، مدیر رسانه‌ای Bury AFC در بیانیه‌ای جداگانه نوشت: «این رای قدیم و جدید، تاریخ، حال و آینده را حفظ می‌کند، هیچ چیز و هیچ‌کس از دست نمی‌رود یا پشت سر گذاشته نمی‌شود… ساختن آینده به همه ما نیاز دارد. کار، بنابراین این تنها راهی بود که ما را در مسیر درست قرار داد.»

از همه کسانی که رای دادند و از همه کسانی که ما را در برخی مواقع سخت نگه داشتند، سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظر دیدن همه شما در گیگ لین برای شروع فصل جدید هستیم.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

Bury FC در آگوست 2019 در بحبوحه بدهی های فزاینده و بحران مالی تحت مالکیت قبلی خود، استیو دیل، از لیگ فوتبال اخراج شد. شاکرز در فصل قبل به لیگ یک، دسته سوم فوتبال انگلیس صعود کرده بود.

این باشگاه تاریخی، برنده جام حذفی در سال‌های 1900 و 1903، به هرم فوتبال در رده نهم باز خواهد گشت و پس از اینکه باشگاه ققنوس در این فصل چهارم شد، جایگاه AFC Bury را در بخش برتر لیگ مناطق شمال غرب خواهد گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …