تاج‌گذاری تقاضای زیادی برای آلاچیق‌ها برای نجات مهمانی‌های خیابانی دارد | تاجگذاری شاه چارلز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برخی از کیک های خیس و ساندویچ های خیس می ترسند. برای دیگران، این فکر به صندلی های خالی روی میزهای خالی است، رویاهایشان در مورد زانوی سلطنتی راست رها شده زیر بند خیس.

با پیش‌بینی بارش شدید باران در سراسر کشور، سازمان‌دهندگان پارتی‌های خیابانی تاج‌گذاری به شدت در حال التماس، قرض گرفتن و خرید هراس آلاچیق هستند.

خرده فروشان می گویند طی هفته گذشته افزایش “بی سابقه ای” را در فروش چادرها تجربه کرده اند در حالی که شرکت های اجاره آلاچیق غرق در رزروهای لحظه آخری شده اند. جستجوهای گوگل برای «تحویل روز بعدی گازبو» و «استخدام گازبو» نیز به طرز چشمگیری افزایش یافته است و این کشور در چنگال چیزی است که یکی از فروشندگان، The Range، آن را «شیدایی گازبو» توصیف می کند.

شان الدریج، سخنگوی، گفت: “به عنوان یک خرده فروش خانه و اوقات فراغت، ما به نوسانات فصلی عادت داریم … اما این افزایش فروش برای آلاچیق ها بی سابقه است.”

پس از پیش‌بینی هوای بارانی در روز چهارشنبه، او گفت که فروش آلاچیق در The Range تنها در 48 ساعت 36 درصد افزایش یافته است، و “gazebo” بیشترین جستجو را در وب سایت خرده‌فروشی در روز جمعه داشته است. برخی از آلاچیق ها به صورت آنلاین فروخته شده اند، از جمله یکی به قیمت 49.99 پوند که کاملاً با جک اتحادیه تزئین شده است. “این در چند روز گذشته از قفسه ها خارج شده است.”

رابرت دیاس و جان لوئیس خرده فروشان نیز به این خبر گفتند مشاهده کننده آنها شاهد افزایش قابل توجهی در تقاضا برای آلاچیق بودند و فروش آنها در مقایسه با سال گذشته حدود 70 درصد افزایش یافت. گابریل اندرسون، سخنگوی جان لوئیس، گفت: «مشتریان مطمئن می‌شوند که هیچ چیزی جشن تاجگذاری آنها را خدشه‌دار نمی‌کند.

در مرکز کمبریج، کارن ایر وایت، دبیر انجمن ساکنان منطقه مهمان جاده، ماه ها را صرف سازماندهی یک جشن خیابانی تاجگذاری با همسایگان خود کرده است.

زمانی که در اوایل هفته به پیش‌بینی‌ها نگاه کردیم و دیدیم که احتمال بارندگی بسیار زیاد است، واضح است که بسیار ناامیدکننده بود – ما واقعاً می‌خواستیم آفتابی باشد. اما ما را وادار کرد تا در مورد آنچه که باید پوشش داده شود، وارد عمل شویم.

تجهیزات PA برای گروه زنده بزرگ‌ترین نگرانی بود، «اما ما همچنین نمی‌خواهیم افرادی در زیر باران تاج‌های کاغذی بسازند یا همه کیک‌هایمان را خیس کنند. ما به دنبال آلاچیق‌ها از هر جایی که بتوانیم آنها را پیدا کنیم، بوده‌ایم.»

در شرکت استخدامی Glorious Gazebos، کارگردان، برت دیویس، پس از بمباران هجوم رزروهای لحظه آخری، انتظار دارد یک روز شلوغ برای راه اندازی آلاچیق ها در مهمانی های خیابانی تاج گذاری در جنوب لندن و کنت پیش بینی کند.

او گفت: «از عصر چهارشنبه شروع شد، و مشتریان به طور ناگهانی از نیاز به پوشش وحشت کردند. “به هر حال ما بسیار رزرو شده بودیم، بنابراین ما فقط آنهایی را انتخاب کردیم که بتوانیم در اطراف مشاغل دیگر نزدیک باشیم.”

جنی هولدن، بنیانگذار شرکت مشاوره روابط عمومی Chorus Communications، در طول جشن خیابانی تاجگذاری که فردا در لیچفیلد، استافوردشایر ترتیب داده است، انتظار باران شدیدی را دارد.

او گفت: «ما هیچ پولی برای استخدام آلاچیق نداریم، بنابراین مجبور شدیم از دوستان و خانواده التماس کنیم و قرض کنیم. او تا به حال توانسته است چهار نفر را به دست آورد و مصمم است که اجازه ندهد که آب و هوای اصلی تعطیلات بانکی بریتانیا، لذت را از بین ببرد. ما فقط می‌خواهیم با آبگوشت، آلاچیق و پتو ادامه دهیم. این یک مورد است: سفت شدن لب بالایی – بیایید با آن ادامه دهیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …