دیسانتیس برای بازدید از ویسکانسین، یک میدان نبرد 2024، در حالی که دور ترامپ می‌رود

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس، سفر سیاسی خود را گسترش می‌دهد، زیرا تعداد نظرسنجی‌های او در آستانه کمپین انتخاباتی مورد انتظار ریاست‌جمهوری کاهش می‌یابد، و روز شنبه از مناطق روستایی شمال مرکزی ویسکانسین بازدید کرد تا نشانه‌ای از قصد خود برای رقابت برای رای دهندگان فراتر از ایالت‌های معرفی‌شده اولیه مانند آیووا باشد.

نامزدهای اعلام شده، از جمله دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق، تا حد زیادی بر حضور در آیووا، نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی، سه ایالت از اولین ایالت های تقویم نامزد جمهوری خواهان در سال آینده تمرکز کرده اند.

اما بازدید آقای دیسانتیس از یک مرکز همایش در خارج از شهر کوچک Wausau، منطقه ای تقریباً 90 دقیقه در غرب گرین بی که در دو انتخابات گذشته رای زیادی به آقای ترامپ داده بود، نشان می دهد که فرماندار در حال آماده شدن برای به چالش کشیدن بیشتر رئیس جمهور سابق است. مستقیماً در یک وضعیت میدان نبرد حیاتی.

براندون شولز، لابی‌گر و مدیر اجرایی سابق حزب جمهوری‌خواه ویسکانسین، گفت: «این یک حرکت هوشمندانه توسط DeSantis است. «شما برای تهیه کشک پنیر به Wausau، ویسکانسین نمی روید. تو برو تا مردم حرف بزنند. شما به تلویزیون محلی بروید. این نشان می‌دهد که دسانتیس به استراتژی خود فراتر از ایالت‌های اولیه فکر می‌کند و به خوبی نقاط خود را انتخاب می‌کند.»

برای آقای DeSantis، که انتظار می‌رود در هفته‌های آینده پیشنهاد خود را برای سال 2024 اعلام کند، سفر به غرب میانه فرصتی برای بازنشانی دارد. یک ماموریت تجاری در خارج از کشور در اواخر ماه گذشته – که به منظور ارتقای اعتبار سیاست خارجی او بود – تنها پاسخی گرم دریافت کرد. و تعداد نظرسنجی های او علیه آقای ترامپ به طور مداوم کاهش یافته است.

روز جمعه، آقای دیسانتیس نگرانی های برخی از جمهوری خواهان را مبنی بر طولانی شدن زمان اعلام کمپین انتخاباتی رد کرد.

او در یک کنفرانس خبری در کاپیتول فلوریدا گفت: «این حرف‌هاست. “گفتگو چیزی نیست که من نگران آن باشم. من مزاحم نمی شوم.»

او در نقطه‌ای دیگر درباره جاه‌طلبی‌های سیاسی‌اش گفت: «ما نسبتاً به زودی به آن رسیدگی می‌کنیم» و افزود: «شما یا باید آن را تحمل کنید یا سکوت کنید.»

آقای دیسانتیس می تواند به یک جلسه دو ماهه شلوغ قانونگذاری در تالاهاسی اشاره کند که در روز جمعه به پایان رسید و به او اجازه داد تا در مورد سقط جنین، مهاجرت و تحصیل، از جمله دیگر مسائلی که برای پایه حزبش مهم است، به پیروزی های محافظه کاران دست یابد. با بازگشت قانونگذاران به خانه، انتظار می رود که او برنامه سفر خارج از ایالت خود را که شامل توقف در ایلینوی و آیووا در هفته آینده است، انجام دهد.

ویسکانسین پس از کمک به آقای ترامپ برای ریاست جمهوری در سال 2016، چهار سال بعد به سمت جوزف آر. بایدن جونیور رفت. جمهوری خواهان در آنجا به شکست خود ادامه داده اند، از جمله انتخاب مجدد فرماندار تونی اورز، دموکرات، در ماه نوامبر و شکست کبودی در ماه گذشته در رقابت متعاقب دادگاه عالی ایالت.

به گفته سازمان‌دهندگان، مراسم شنبه برای آقای دیسانتیس، جمع‌آوری پول در شب برای حزب جمهوری‌خواه در ماراتون کانتی که در آن درباره خاطراتش صحبت خواهد کرد، با بیش از 560 شرکت‌کننده فروخته شده است.

کوین هرمنینگ، رئیس حزب شهرستان گفت: «این فقط شهرستان ماراتون نیست. او گفت: “ما افرادی داریم که از شیکاگو، مینیاپولیس، مدیسون، میلواکی و گرین بی به داخل سفر می کنند.” علاقه واقعی به گوش دادن به کسی که نماینده نسل بعدی تفکر محافظه کار است وجود دارد.

آقای دیسانتیس ممکن است از شام ویسکانسین برای برجسته کردن ریشه‌های غرب میانه‌ی خانواده‌اش استفاده کند: مادرش اهل یانگستون، اوهایو است و همسرش، کیسی دیسانتیس، نیز اهل اوهایو است. پدرش در غرب پنسیلوانیا بزرگ شد.

آقای دیسانتیس که بیشتر عمر خود را در فلوریدا گذرانده است، اخیراً شروع به تأکید بر روابط خود در خارج از ایالت کرده است.

آقای دیسانتیس در خاطرات خود می گوید: “من از نظر جغرافیایی در خلیج تامپا بزرگ شدم، اما از نظر فرهنگی، تربیت من بازتاب جوامع طبقه کارگر در غرب پنسیلوانیا و شمال شرقی اوهایو بود – از حضور هفتگی در کلیسا تا این انتظار که کسی به دست آورد.” شجاعت آزاد بودن» که او در سراسر کشور آن را تبلیغ می کند. این باعث شد که من خداترس، سخت کوش و آمریکا دوست باشم.»

جمع آوری کمک های مالی روز شنبه یک امر گران قیمت نیست و به آقای دیسانتیس اجازه می دهد تا مستقیماً با پایگاه حزب خود صحبت کند. هزینه بلیط تکی 75 دلار است. یک میز هشت تایی به قیمت 1000 دلار بود. نماینده تام تیفانی، یک جمهوری خواه که نماینده منطقه در کنگره است و تاییدی از رئیس جمهور نداشته است، آقای دیسانتیس را معرفی خواهد کرد.

سفر آقای دیسانتیس به ویسکانسین همچنین می‌تواند باعث مقایسه‌های بیشتر بین او و اسکات واکر، فرماندار سابق این ایالت و نامزد پیشتاز انتخابات مقدماتی ریاست‌جمهوری جمهوری‌خواه در سال 2016 شود، که پس از تنها دو ماه به مبارزات انتخاباتی خود پایان داد. آقای واکر نیز مانند آقای دیسانتیس فرماندار جوان و محبوبی بود. اما او در ابتدای کارزار انتخاباتی به اشتباه افتاد و وقتی که آقای ترامپ از رقبای رسمی خود پیشی گرفت، ستاره خود را به سرعت کم رنگ کرد.

در ویسکانسین – که همچنین میزبان کنوانسیون حزب جمهوری خواه در سال 2024 است، در میلواکی – آقای دیسانتیس مستقیماً وارد قلب کشور ترامپ خواهد شد.

رئیس جمهور سابق در طول مبارزات انتخاباتی قبلی چندین تظاهرات در مناطق روستایی شمال این ایالت برگزار کرد و در آنجا هیلاری کلینتون و آقای بایدن را شکست داد. آقای دیسانتیس تاکنون تا حد زیادی از ذکر نام آقای ترامپ اجتناب کرده است، اگرچه یک ابر PAC که از کمپین فرمانداری حمایت می کند حملات خود را تشدید می کند.

لیندا پرهن، جمهوری خواه که به سازماندهی مراسم شنبه کمک کرد، گفت: «مردم سرسخت اینجا هنوز ترامپ را دوست دارند. “اما من افراد زیادی را می شناسم که دو بار به او رای دادند و نمی خواهند برای بار سوم به او رای بدهند.”

خانم پرن گفت که چیز زیادی در مورد آقای دیسانتیس نمی‌داند، اگرچه دوستانش در فلوریدا نحوه مدیریت او با همه‌گیری ویروس کرونا و طوفان ویرانگر اخیر را تحسین کرده بودند.

او گفت: “مردم می خواهند به او نگاه کنند.”

طبق نظرسنجی شرکت جمهوریخواه Public Opinion Strategies، در نظرسنجی اخیر از رای دهندگان ویسکانسین، آقای دیسانتیس در رقابت رودررو با بایدن بهتر از آقای ترامپ عمل کرد.

با این حال، نیروهای طرفدار ترامپ برای به چالش کشیدن آقای دیسانتیس در ویسکانسین بسیج می شوند. در صفحه فیس بوک خود، حزب جمهوری خواه در نزدیکی شهرستان واوپاکا دعوت نامه ای را منتشر کرد که در آن خواستار تجمع در حمایت از آقای ترامپ در خارج از شامی که آقای دیسانتیس در آن سخنرانی خواهد کرد، شد.

در این پست آمده است: «لطفاً برای یک راهپیمایی میهن پرستانه که نشان می دهد ویسکانسین کشور ترامپ است، با ما جمع شوید!» این پست قبلا توسط NBC News گزارش شده بود.

روز شنبه، آقای دیسانتیس احتمالاً با تمجید از نتایج جلسه قانونگذاری فلوریدا، موضوع خود را در میان فعالان حزبی مطرح خواهد کرد.

او روز جمعه به خبرنگاران گفت: «فکر می‌کنم ما احتمالاً 99 درصد از دستور کار او را به دست آورده‌ایم. او اذعان کرد، با این حال، شکست لوایح هتاک افترا که باعث می‌شد شهروندان خصوصی بتوانند از رسانه‌های خبری به دلیل افترا شکایت کنند، اقداماتی که برخی از رسانه‌های جناح راست با آن مخالفت کرده بودند، اذعان کرد.

آقای دیسانتیس گفت: «ببینید، افترا، موضوعی خاردار است. واضح است که من نمی‌خواهم شکایت‌های بیهوده را تشویق کنم. این کاملا غیر قابل قبول است.»

در حالی که آقای دیسانتیس موارد مثبتی را برای کاندیداتوری خود مطرح می کند، اصلی ترین ابر PAC که از نامزدی او حمایت می کند، هرگز عقب نشینی نکنید، به آقای ترامپ حمله می کند.

این گروه هفته گذشته تبلیغی را منتشر کرد که در آن یک بازیگر نشان می دهد که برچسب سپر جدیدی را روی کامیون خود می گذارد.

برچسب جدید «DeSantis برای رئیس جمهور» نوشته شده است.

مرد آن را مستقیماً روی یک برگردان پاره پاره شده برای مبارزات انتخاباتی آقای ترامپ در سال 2016 قرار می دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …