فرانک لمپارد پس از ترک چلسی، شغل بعدی را با دقت انتخاب خواهد کرد | چلسی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فرانک لمپارد گفته است که پس از شروع دوران مدیریتی خود با ایفای نقش های چالش برانگیز در چلسی، دربی و اورتون، سعی خواهد کرد شغل بعدی خود را با دقت انتخاب کند.

لمپارد از زمانی که سرمربی موقت چلسی شده است، شش بازی متوالی را باخته است و این بازیکن 44 ساله در پایان فصل باید اعتبار خود را ترمیم کند. اعداد او را خوشایند نمی کند. لمپارد که در ژانویه از اورتون اخراج شد، در صورت شکست چلسی در روز شنبه برابر بورنموث، با رکورد 11 شکست متوالی دانیل فارک در یک دوره لیگ برتر برابری خواهد کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

بازگشت هافبک سابق انگلیس به چلسی نتیجه ای نداشت. او در اورتون و دربی با چالش های مالی مواجه بود. انتظارات در اولین حضور او در چلسی بالا بود. او را به این فکر واداشته است که بهترین گزینه برای پیشرفت او به عنوان یک مدیر کجاست.

او گفت: “من فکر می کنم این یک پاسخ سخت است.” “ممکن است به نظر برسد که من بسیار انتخابی هستم و فکر می کنم واقعیت این است که بسیاری از مشاغل در این سطح چالش برانگیز هستند. تلاش برای یافتن یک پروژه، باشگاهی است که با جایی که می‌خواهید تیم، سبک و باشگاه را ببرید، هماهنگ باشد. وقتی به اینجا آمدم مطمئناً آن را با قلب بسیار و درک کوتاه مدت آن پذیرفتم.

اما من نمی خواهم در شغل بعدی خود یک مدیر موقت باشم. من واقعاً دوست دارم بتوانم در چیزی کار کنم که احساس می کند فرصتی دارد تا راهی را که من می خواهم پیش برود و من کاملاً از آن راه آگاه هستم. من نمی خواهم در مورد آن خیلی بدبین به نظر بیایم. آن چالش هایی که من داشته ام گاهی اوقات چالش های بزرگی بوده اند اما زندگی همین است. من خوش شانس هستم که بگویم دو بار هدایت چلسی را بر عهده داشتم. اورتون باشگاه بزرگی است. دربی باشگاه بزرگی است. اما شاید وقتی ادامه می دهم به گونه ای دیگر فکر کنم.»

بورنموث با یک برد از چلسی بالاتر می رود اما لمپارد نگران آسیب دیدن شهرت خود نیست. تیم او فصل را با بازی های خارج از خانه منچسترسیتی و منچستریونایتد و در خانه با نیوکاسل به پایان رساند.

او گفت: “شما باید چیزها را از روی غریزه خود بگیرید.” غریزه من این بود که به اینجا بیایم و تلاش کنم و کمک کنم. شما باید بپذیرید که ممکن است سواری چندان آسانی نباشد. من از عملکرد ما در سه بازی آخر فصل مطلع هستم. آیا انتظار داشتم که به لیگ برتر صعود کنیم؟ نه. آیا فکر می‌کردم می‌توانم تغییری ایجاد کنم که ممکن است تغییری پایدار باشد؟ آره. پشیمون نشدم من خیلی خوشحالم که اینجا هستم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …