گلف LIV با بودجه عربستان، دامنه خود را به واشنگتن گسترش می دهد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

LIV Golf، لیگی که با میلیاردها دلار از صندوق دارایی دولتی عربستان سعودی تامین مالی می‌شود و در مورد انگیزه‌ها و جاه‌طلبی‌های خود مورد بررسی قرار می‌گیرد، یکی از تأثیرگذارترین شرکت‌های مشاوره واشنگتن را استخدام کرده است که هم‌بنیان‌گذار آن با یک ابر PAC حامی فرماندار ران دیسانتیس کار می‌کند. فلوریدا.

این لیگ، که پیوندهای نزدیک آن با رئیس جمهور سابق دونالد جی. ترامپ به جلب توجه بیشتر و طوفانی از محکومیت LIV کمک کرده است، روز جمعه اعلام کرد که با گروه GP3 Partners به ​​توافق رسیده است تا «مأموریت LIV Golf برای نوسازی را ترویج کند. و سوپرشارژ” گلف.

قرارداد با GP3، که شرکای آن شامل فیل کاکس، یکی از بنیانگذاران شرکت و مشاور فعلی سوپر PAC هرگز عقب نشینی نشوید که از آقای دیسانتیس حمایت می کند، به لیگ جایگاه بسیار بیشتری در واشنگتن می دهد در زمانی که وزارت دادگستری در حال بررسی گلف حرفه ای مردان است و عربستان سعودی موضوع انتقادات دو حزبی است.

یکی از آشنایان به این ترتیب گفت که آقای کاکس یکی از مشاوران GP3 است که روی این حساب کار خواهد کرد. آقای کاکس به پیامی که به دنبال نظر بود پاسخ نداد.

ارین پرین، سخنگوی Never Back Down super PAC، در بیانیه‌ای گفت: «فیل کاکس همیشه یک مشاور بدون مزد برای Never Back Down بوده است و هیچ یک از کسب‌وکارهای او توسط PAC پرداخت نمی‌شود. فیل مشاور قبلی فرماندار DeSantis بود و به این ترتیب بینش ارزشمندی را برای هرگز عقب نشینی نمی کند. به همین دلیل اینجا هیچ تضادی با مشاغل بیرونی او وجود ندارد.»

فیل کاکس به اجرای تلاش موفق فرماندار ران دیسانتیس برای انتخاب مجدد در فلوریدا در سال 2022 کمک کرد.اعتبار…CQ Roll Call، از طریق Associated Press Images

آقای کاکس به اجرای تلاش موفقیت آمیز آقای دیسانتیس برای انتخاب مجدد در سال 2022 کمک کرد، پیروزی که یکی از معدود نقاط درخشان برای جمهوریخواهان در سطح ملی بود. از آن زمان، او با سوپر PAC حمایت از آقای DeSantis که در اوایل امسال ایجاد شد، درگیر بوده است. انتظار می رود فرماندار در هفته های آینده نامزدی برای کاخ سفید را اعلام کند.

در حالی که آقای ترامپ بارزترین چهره جمهوری خواه است که با LIV کار می کند، او تنها کسی است که این کار را انجام می دهد.

آری فلیشر، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش، به لیگ در راهبرد ارتباطی خود کمک کرده است. بنجامین کویل، نماینده سابق جمهوری خواه کنگره و پسر معاون رئیس جمهور سابق، برای لیگ لابی کرده است و یک شرکت کوچک به رهبری اندرو مک کنا، که در دولت آقای بوش نیز کار می کرد، نقش مهمی در مشاوره LIV داشته است.

مدیران LIV سعی کرده‌اند توجه بیشتری را به عملکردهای ورزشی بازیکنان لیگ معطوف کنند – بروکس کوپکا و فیل میکلسون در مسابقات مسترز ماه گذشته به مقام دوم دست یافتند – اما این مدار تلاش کرده است تا از تصوراتی که همراه با وابستگی‌اش به پول عربستان بوده است پیشی بگیرد.

برخی از رویدادهای آن اعتراضاتی را برانگیخته است و اصرار لیگ مبنی بر اینکه چیزی جز برق‌رسانی گلف نمی‌خواهد با تردید مواجه شده است و برخی از منتقدان این لیگ را به‌عنوان کشتی‌ای برای عربستان سعودی می‌دانند تا شهرت خود را ترمیم کند.

به نوبه خود، جوایز و قراردادهای LIV که برخی از غنی ترین در تاریخ این ورزش هستند، با بمباران انتقادات علیه گلف بازان همراه بوده است، که بسیاری از آنها از بحث در مورد سابقه حقوق بشر عربستان سعودی خودداری کرده اند. استخدام GP3 نشان‌دهنده تلاش‌های تشدید شده برای تغییر شکل نظرات لیگ است که جمعیت متوسطی را در ایالات متحده به خود جلب کرده است و فقط یک قرارداد تلویزیونی محدود دارد.

در همان زمان، توافق شرکت با LIV، پیوندهای لیگ را به برخی از بالاترین حوزه‌های سیاست جمهوری‌خواهان گسترش می‌دهد. شرکت آقای ترامپ به برگزاری دو تورنمنت LIV کمک کرده است و املاک ترامپ قرار است امسال میزبان سه رویداد دیگر باشند.

رابطه رئیس جمهور سابق با LIV توجه وزارت دادگستری را به خود جلب کرده است. این سازمان از سازمان ترامپ احضار کرد تا سوابق مربوط به معاملات آقای ترامپ با لیگ گلف را در رابطه با تحقیقات در مورد اینکه آیا آقای ترامپ از مطالب طبقه بندی شده ای که پس از پایان دوره ریاست جمهوری خود در باشگاه خصوصی خود، مار-آ-لاگو نگهداری می کرد، سوء استفاده کرده است یا خیر.

آقای ترامپ معامله‌ها با بازی گلف را پنهان نکرده است: او در مسابقات pro-am در مسابقات LIV بازی کرده است و در دفاع از سریال و تصمیم خانواده‌اش برای استقبال از آن در املاکشان بی‌وقفه بوده است.

آقای ترامپ در مصاحبه ای در یک رویداد LIV در اکتبر گذشته گفت که علاقه سعودی ها به گلف “برای آنها بسیار مهم است” و “آنها تلاش زیادی برای آن می کنند و پول زیادی برای آن انجام می دهند.”

رئیس‌جمهور سابق با فشار بر سابقه حقوق بشر عربستان سعودی، پاسخ داد: «ما در این کشور نیز مسائل حقوق بشری داریم».

LIV و سازمان ترامپ به طور عمومی شرایط مالی ترتیبات خود را شرح نداده اند.

آقای ترامپ به‌عنوان رئیس‌جمهور به دلیل اینکه سازمان‌های اطلاعاتی گفته‌اند قتل جمال خاشقجی روزنامه‌نگار مخالف سعودی توسط عوامل سعودی، نادیده گرفته شده بود، مورد انتقاد قرار گرفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …