مسیر رستگاری آرتتا در نیوکاسل سیاه و سفید مشخص شد | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیلحظه ای بسیار عجیب برای آرسنال درست بعد از یک ساعت مقابل چلسی در امارات در سه شنبه شب بود، زمانی که قرمزپوشان ظاهراً قصد کمک به حریفان خود را داشتند، در حالی که احساس می شد ما در حال تماشای یک نقص بازی کامپیوتری هستیم.

چلسی با چهار بر دو شکست، تعداد بازیکنان دیگری از آرسنال برای بازگشت تلاش می‌کردند، اما انگولو کانته تلاش ضعیفی برای پاس قاتل انجام داد. ایرادی نداره. توپ چند بازیکن آرسنال را با کمانه از بین برد، هیچ کس نتوانست موقعیت را کنترل کند و نونی مادوکه، وینگر چلسی، نزدیک به خط کناری بود.

مادوکه عقب نشینی کرد اما هیچ یک از هم تیمی هایش موفق به دویدن نشدند. در آن نقطه به نظر می رسید که آرسنال می خواهد بین آنها تدبیر کند تا آن را به تور خود بزند. کنترل هنوز وجود نداشت، قبل از اینکه آنها در نهایت پاک شوند، موضوع را حذف کنید.

هواداران میزبان گیج شده بودند. تیم آنها 3-0 پیش بود و باید چهار یا پنج می شد. اما پس از آن آرسنال گل را واگذار کرد، مادوکه پشت سر اولکساندر زینچنکو یک پاس را دریافت کرد و بقیه بازی آنطور که باید راحت نبود. شاید به همین خوبی بود که چلسی در چنین وضعیتی ضعیف است. اگر دوباره گل می زدند، شاید جالب می شد.

حرفه ای ها به مدیریت بازی می گویند و میکل آرتتا پس از آن گفت که آرسنال 30 دقیقه آخر را بد مدیریت کرده است. آنها از آن دور شدند. اما آنها در دو بازی قبلی خود این کار را نکرده بودند – تساوی 2-2 در لیورپول و وستهم. آنها در هر کدام 2-0 پیش بودند. پس از آن، تساوی 3-3 خانگی با ساوتهمپتون و 4-1 در برابر منچستر سیتی، منجر به چلسی شد.

همه می‌دانند که بازیکن غیرحضوری آن را چه می‌نامد و این تصوری است که توسط ماجراهای بد باشگاه در فصول گذشته تقویت شده است، آخرین بار در سال گذشته زمانی که آنها در بازی‌های آخر و ماقبل آخر مقابل تاتنهام و نیوکاسل شکست خوردند تا امید خود را برای صعود به جمع چهار تیم برتر از بین ببرند. . آنها آن را بطری کردن یا خفه کردن، فرو ریختن تحت فشار می نامند.

پس از شکست نیوکاسل، گرانیت ژاکا، هافبک این تیم، گوشت را روی استخوان قرار داد. او گفت: «شما به افرادی نیاز دارید که توپ‌هایی را در اختیار داشته باشند تا به اینجا بیایند و بازی کنند. “به نظر می رسد ما نمی توانیم کاری در برابر فشار انجام دهیم.” آرتتا پس از آن در رختکن عصبانی می شود – همانطور که در مستند آمازون پرایم باشگاه ثبت شده است.

میکل آرتتا در جریان پیروزی خانگی 3-1 مقابل چلسی به گرانیت ژاکا دستور می دهد
میکل آرتتا در جریان پیروزی خانگی 3-1 مقابل چلسی به گرانیت ژاکا دستور می دهد. عکس: استوارت مک فارلین / آرسنال اف سی / گتی ایماژ

شکی نیست که گروهی از هواداران فوتبال وجود دارند که می‌خواهند آرسنال را به‌عنوان فروشنده برچسب بزنند که چگونه به سیتی اجازه داده است تا رقابت قهرمانی را در آخرین مرحله کنترل کند. این تا حدودی به رقابت قبیله ای مرتبط است. برای آنها، روایتی بسیار عالی و لذت بخش است که نمی توان آن را نادیده گرفت. آنها می خواهند اشتباهات مدیریت بازی را با چیزی فاسد در ایالت آرسنال ترکیب کنند، چیزی ضعیف. این فقط کار می کند، به خصوص که می توان همه چیز را در ذهنیت ردیابی کرد.

درجه ای از همپوشانی وجود دارد. و با این حال، دیدن همه چیز از طریق این منشور ناچیز و ناعادلانه است. هیچ چیز به خصوص برای یک تیم آرسنالی که قبل از دیدار یکشنبه با نیوکاسل در چهارمین بازی آخر خود، در مسیر 90 امتیازی قرار دارند، پیش نیامده است. رکورد بازگشت باشگاه 90 عددی است که Invincibles در فصل 04-2003 جمع آوری کرد.

در داخل، حداقل، امتیاز در لیورپول یک امتیاز خوب در نظر گرفته شد. و علیرغم ناامیدی از کم بودن عملکرد در اتحاد، این آگاهی وجود دارد که سیتی می تواند هر کسی را زیر پا بگذارد. مسئله ذهنی در وستهام بود، اما بیشتر به رضایت خاطر مربوط می شد. آرسنال یخ نکرد.

آنها مرتکب اشتباهات فردی مانند پنالتی بوکایو ساکا برای برتری 3-1 وستهم شده اند. آرون رمزدیل، دروازه بان، توپ را مستقیماً به کارلوس آلکاراز از ساوتهمپتون داد تا در دقیقه اول 0-1 شود. موارد دیگری نیز وجود داشته است که نمی توان همه آنها را به خوبی تقسیم کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مصدومیت، تیم آرتتا را به سمت پایان یک فصل طاقت فرسا کشانده است و واقعیت این است که سیتی قوی تر و عمیق تر به نظر می رسد. آنها سطوح خود را در زمان های حساس بالا برده اند، مانند نیمه دوم در امارات در اواسط فوریه، و 1-1 را به برد 3-1 تبدیل کردند. در آن زمان هیچ کس آرسنال را به خفگی متهم نکرد. برای از بین بردن این ماشین سیتی، تیم ها باید کامل باشند، احتمالاً 90 امتیاز بیشتر. اگر آرسنال دقیقاً زیر این میله وارد می شد، نمی توانست اتهامات زیادی داشته باشد.

بازی سنت جیمز پارک یادآور سفر آرسنال در 12 ماه گذشته است. آیا آرتتا هرگز نتیجه ماه مه گذشته را پشت سر خواهد گذاشت؟ خلاصه نه او گفت: “من لحظاتی را در دوران حرفه ای خود دارم، به عنوان یک بازیکن نیز … شکست ها یا زمانی که نتوانستم کاری را که می توانستم انجام دهم به حداکثر برسانم و آنها هنوز هم هستند.” “آنها هرگز نمی روند. احساس در آن لحظات برای همیشه با من خواهد ماند.”

اما آرتتا می‌داند که او با تیمی متفاوت به شمال شرق سفر خواهد کرد، تیمی متحول شده، حتی اگر نگرانی‌هایی وجود داشته باشد. همیشه وجود دارد. گابریل ماگالایس در مورد مصدومیتش مشکوک است و ویلیام سالیبا از میادین دور است. نیوکاسل در فرم است. آرسنال نیست.

چیزی که برای آرتتا حاصل می شود مراقبت از لحظات کلیدی و مدیریت بازی است. بدون خطا. در مناطق ضروری اجرا کنید. سفت باش بی رحم باش

بنابراین در مورد بطری کردن آن با او صحبت نکنید. آرتتا با آهی گفت: «ما در طول فصل 38 تست داریم – نه یک یا دو آزمایش». «اگر نه، 10 ماه و نیم است که اینجا نیستید. اما این من نظر.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …