اولین گرم کردن خاکستر استیو اسمیت با ساسکس توسط زبان تیز | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مزایای برگزیت ممکن است کم به نظر برسد، اما یک نتیجه، از نظر کریکت، تصمیم اجازه دادن به دومین بازیکن خارجی در مسابقات قهرمانی کانتی بوده است. در نیو رود در روز جمعه، این به معنای فرصتی برای تماشای دو تن از بزرگان امروزی بود که در حال ضرب و شتم با هم هستند و اگرچه یکی از آنها به 30 رسید، دیگری قرن کلاسیک را از بین برد.

استیو اسمیت اولین بود، اولین سفر او با خفاش برای ساسکس در این بازی کوتاه قبل از خاکستر که 80 دقیقه به طول انجامید قبل از اینکه او را به جاش تونگ ووسترشایر محکوم کنند. به نظر می رسید در بهترین حالت یک قیچی ضامن باشد، اسمیت با بازوی راست بالای زانو ضربه زد. اما بدون DRS که در اختیار داشت، بهترین بازیکن استرالیایی از زمان بردمن، فقط می‌توانست بینی خود را قبل از اینکه از پله‌های فلزی غرفه Graeme Hick بالا برود، چروک کند.

در حالی که از دیدن پشت سر اسمیت خوشحال بودند – و ساسکس را به 128 برای چهار در پاسخ به اولین اینینگ خود 264 کاهش دادند – میزبان ها همچنان موضوع کوچک Cheteshwar Pujara را در انتهای دیگر داشتند.

و در طول روز دوم، این بازیکن 35 ساله به طرز مثبتی کرک کرد، قرن هشتم او برای باشگاه مدت کوتاهی پس از صرف چای به وجود آمد و احساس ناگزیر بازی استروک او را برآورده کرد.

در واقع، هر بار که پوجارا برای ساسکس از 50 گذشت، او آن را به سه رقم تبدیل کرده است. در اینجا، سنگ متوسط ​​هند در بهترین حالت خود بود، دفاع محکم، رانندگی با اقتدار و در یک مرحله، علامت تجاری اوپرکات شش را که ارتش حامیانش را در طول سالها خوشحال کرده بود، باز کرد. پوجارا در نهایت با 136 توپ از 189 توپ سقوط کرد، اما ساسکس، با 373 توپ و با 109 ران برتری، کنترلی نایب مانند را در روند بازی حفظ کرده بود.

اکنون همه چشم‌ها به پیش‌بینی آخر هفته دوخته شده‌اند و اسمیت در این فکر خواهد بود که آیا دومین بازی از شش دوره احتمالی او برای ساسکس محقق می‌شود یا خیر. اولی او، که فقط در دومین روز بعد از دو اعتصاب اولیه شروع شد، در بعضی مواقع کمی خش دار و در بعضی دیگر با شکوه بود. اگر منصف باشیم، حتی قبل از اینکه او حساب خود را با کوبیدن سیزدهمین توپ خود از بازوی چپ، بن گیبون از طریق کاورهای چهار نفره باز کند، قابل توجه بود.

مشخص شد که اسمیت و پوجارا هر دو بدون “حفاظ ساقه” روی کلاه خود به سمت چین رفتند، که باعث تاخیر پنج دقیقه ای و کف زدن آهسته مردم محلی شد زیرا مرد دوازدهم برای یافتن تعدادی عجله کرد. محافظت اضافی از گردن که پس از مرگ غم انگیز فیلیپ هیوز در سال 2014 وارد بازی شد، ممکن است در سطح بین المللی اختیاری باشد، اما در کریکت داخلی انگلیسی اجباری است. اسمیت پس از سقوط توسط هویتزر Jofra Archer در لردز در طول آزمایش خاکستر 2019 شروع به استفاده از آن کرد، اما به وضوح تمایلی ندارد. یک بازیکن سخت‌گیر در بهترین زمان‌ها – آن تیک‌های عجیب و غریب در اینجا نمایش داده شد – راست‌دست قبلاً توضیح داده است که چگونه ترجیح او برای ضربه زدن با یقه‌اش روی تمرکزش تأثیر می‌گذارد.

فقط اسمیت می‌داند که آیا این مورد در اینجا بوده است یا نه، وقتی که با برداشتن پنج عدد چهار و همچنین هوای تازه در مواقعی، از جلو توسط تونگ اصابت کرد. در هر صورت، این جایزه برای بازیکن 25 ساله و آینده دار سریع مدیوم بود که بر غیبت 14 ماهه به دلیل مشکل عصبی در شانه هایش غلبه کرد و پس از هشت ویکت برای شیرها در گال در اوایل سال جاری، بسیار زیاد است. در رادار انگلیس

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

همراه با پوجارا، یک 54 تهاجمی از Fynn Hudson-Prentice پیچ را چرخاند. اولی رابینسون که در روز اول از عدد 7 تا 59 تازه بود، یک توپ 21 توپی 33 را نیز از شماره 9 غارت کرد و سپس جیک لیبی را حذف کرد، پوجارا را گرفت تا در پایان ورسترشایر 34 را برای یک توپ ترک کند. با در اختیار داشتن سه بازیکن بین المللی در این مسابقه دسته دو، ساسکس مطمئناً این سود را احساس می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …