ترامپ در حالت هراس در حال آماده شدن برای اتهامات احتمالی در پرونده استورمی دانیلز | دونالد ترامپ

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دونالد ترامپ برای خطرناک ترین هفته قانونی خود از زمانی که کاخ سفید را ترک کرد آماده می شود، در حالی که دادستان منطقه منهتن احتمالاً علیه او به دلیل نقش او در پرداخت پول خنثی به ستاره فیلم های بزرگسالان استورمی دانیلز، در حالی که او این آخر هفته برای ایجاد استراتژی دور هم جمع شده بود، او را متهم خواهد کرد. پاسخ های حقوقی و سیاسی او

رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده در پلتفرم Truth Social خود به صورت کامل پست کرده است که انتظار دارد «در سه‌شنبه هفته آینده دستگیر شود» و از حامیانش خواسته است تا در تظاهرات شرکت کنند. تا حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره آمریکا.

منابع نزدیک به ترامپ پس از مشاهده رسانه ها مبنی بر تماس دفتر دادستان منطقه با سرویس مخفی ایالات متحده در مورد امنیت در صورت صدور کیفرخواست، گفتند که پست ترامپ چیزی بیش از حدس زدن در مورد اینکه چه زمانی ممکن است آلوین براگ را متهم کند، نبود.

اکنون انتظار می‌رود که هیئت منصفه بزرگ در نیویورک در حال استماع شواهد در پرونده احیا شده 2016 از یک شاهد دیگر در روز دوشنبه استماع کند، و این امر باعث می‌شود که دستگیری روز بعد بعید باشد زیرا ممکن است ساعت‌های بیشتری طول بکشد تا اسناد اتهامی تهیه شود.

منابع گفتند، اما پست‌های دیوانه‌کننده ترامپ نشان‌دهنده وحشت و نگرانی عمیق او از قریب‌الوقوع بودن و احتمال اتهامات جنایی است، به ویژه به این دلیل که او ناتوان است در جلوگیری از ادامه دادستانی منطقه با پرونده‌ای که ایالات متحده را به سمت جدید سوق دهد. قلمرو قانونی در حالی که ترامپ کمپین سال 2024 خود را برای نامزدی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری تجدید می کند.

ترامپ و متحدانش در روزهای اخیر پیشنهاد کرده‌اند که کیفرخواست در پرونده حبس پول می‌تواند از نظر سیاسی به نفع او باشد – پایگاه جمهوری‌خواهان ممکن است این پرونده چند ساله را همانطور که او ادعا کرده است به عنوان یک “شکار جادوگر” واقعی ببینند – اما این نیز درست است. ترامپ خود عمیقا از اتهامات جنایی می ترسد.

ترامپ هفته گذشته هر روز در مورد پرونده حبس پول صحبت می کرد و مشاوران او می گویند که در صورت صدور کیفرخواست، سناریوهای مختلفی را پشت سر گذاشته اند، از جمله اینکه آیا او ابتدا برای محاکمه به نیویورک سفر می کند یا از راه دور از مارس خود ظاهر می شود. استراحتگاه لاگو.

به گفته منابع، ترامپ به حضور شخصاً در دادگاه جنایی منهتن ابراز علاقه کرده است، جایی که او معتقد است می‌تواند روند رسیدگی را به نمایشی در برابر جمعی از خبرنگاران تبدیل کند، و بعد از ظهر شنبه در سفر به اوکلاهاما برای قهرمانی کشتی NCAA، این احتمال را مطرح کرد. .

گزارش شده است که هر هیئت منصفه اعظم شواهدی را که در این پرونده استماع می کند، مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ را مورد بازجویی قرار داده و نشان می دهد که او شاهد قانع کننده ای است.
گزارش شده است که هر هیئت منصفه اعظم شواهدی را که در این پرونده استماع می کند، مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ را مورد بازجویی قرار داده و نشان می دهد که او شاهد قانع کننده ای است. عکس: جاستین لین/EPA

اما برخی از اعضای تیم حقوقی وی با اشاره به مسائل امنیتی از جمله نگرانی‌های دیگر، توصیه کرده‌اند که از حضور در چنین حضوری خودداری کنند و پیشنهاد کرده‌اند که به آن‌ها اجازه دهد تا در مورد تاریخ تسلیم توافق شده و حضور اولیه از راه دور پس از اطلاع از اتهامات مذاکره کنند.

تیم حقوقی ترامپ به طور جداگانه بر استراتژی دفاعی تمرکز کرده است. وکیل خارجی – جو تاکوپینا و سوزان نچلس – استدلال کرده اند که پس از شکست پیگرد قانونی مشابهی علیه سناتور دموکرات جان ادواردز در سال 2012، یک پرونده پنهانی پول با محوریت تخلفات مالی مبارزات انتخاباتی می تواند ضعیف باشد.

اگر در کیفرخواست ادعا می‌شود که پول خاموش قوانین مالی مبارزات انتخاباتی را نقض می‌کند، انتظار می‌رود وکلای ترامپ استدلال کنند که در “آزمون بدون توجه” مردود شده است – که ترامپ صرف نظر از کمپین 2016 برای جلوگیری از شرمساری به دانیلز پول می‌داد، زیرا او قبلاً یک شخصیت عمومی بود. .

با توجه به این واقعیت که داشتن “انگیزه های مختلط” برای محافظت از خود و محافظت از مبارزات انتخاباتی خود می تواند او را مسئول کند، و زمان پرداخت ها نشان می دهد که پرداخت پول قبل از آن ضروری بوده است، ممکن است با این استدلال ها مواجه شود. پایان کمپین 2016

در پاسخ، انتظار می‌رود که تیم حقوقی ترامپ استدلال کنند که چون دنیلز سعی کرد داستان خود را در مورد رابطه با ترامپ در سال 2011 بفروشد و سپس به او گفته شد که «ترامپ را تنها بگذار. داستان را فراموش کنید»، این ثابت می کند که سکوت او مدت ها قبل از اینکه ترامپ برای ریاست جمهوری نامزد شود، خواسته شده بود.

آبان نیوز پیش از این گزارش داده بود که وکلای ترامپ اخیراً این استدلال‌ها را به دفتر دادستانی منطقه ارائه کردند، زمانی که نچلس وارد شد تا از براگ بخواهد پرونده را کنار بگذارد. اما همه نشانه‌ها نشان می‌دهند که براگ در کیفرخواست بی‌سابقه‌ای علیه رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده – و رئیس‌جمهور سابق آمریکا که به دنبال بازگشت به دفتر بیضی شکل است، پرونده را ادامه خواهد داد.

تحقیقات مربوط به 130000 دلاری است که ترامپ از طریق وکیل وقت خود مایکل کوهن در روزهای پایانی مبارزات انتخاباتی 2016 به دنیلز پرداخت کرد. ترامپ بعداً با استفاده از وجوه شخصی کوهن، چک های 35000 دلاری او را بازپرداخت کرد و کوهن در سال 2018 به اتهامات فدرال مربوط به این پول اعتراف کرد.

پرونده دادستان منطقه احتمالاً بر نحوه رسیدگی ترامپ و سازمان ترامپ به بازپرداخت ها متمرکز است. با توجه به پرونده های دادگاه در پرونده فدرال، سازمان ترامپ به دروغ این پرداخت ها را به عنوان هزینه های قانونی ثبت کرده است و به یک نگهدارنده قانونی با کوهن اشاره می کند که وجود نداشت.

دفتر دادستان منطقه حداقل هفت دستیار و مشاور ارشد ترامپ را در هفته های اخیر در برابر هیئت منصفه شهادت داده است، از جمله کوهن، که در روز چهارشنبه – دومین حضورش – حدود دو ساعت شهادت داد و گفته می شد که هر هیئت منصفه سوالی پرسیده است. پیشنهاد یک هیئت منصفه بزرگ درگیر

کارشناسان حقوقی می گویند که این یک نشانه معمولی برای دادستان ها است زیرا آنها اتهامات احتمالی را می سنجند، زیرا می تواند نشان دهد که هیئت منصفه او را شاهد قانع کننده ای می داند – و هیئت منصفه در یک محاکمه نهایی ممکن است به همین ترتیب متقاعد شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رئیس استانداردهای پارلمانی تبرئه نماینده SNP از قلدری را تکذیب کرد | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، کمیسر استانداردهای پارلمانی گزارش ها …