کالیفرنیا از رای دهندگان درخواست می کند تا تخت های جدید سلامت روان را تایید کنند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سن دیگو — بر اساس آخرین پیشنهاد فرماندار گاوین نیوسام برای رسیدگی به بحران بی خانمانی در ایالت، رای دهندگان کالیفرنیا تصمیم خواهند گرفت که آیا برای توسعه عمده مسکن و درمان برای ساکنانی که از بیماری روانی و اعتیاد رنج می برند یا خیر، تصمیم بگیرند.

نیوسام روز یکشنبه اعلام کرد که از متحدانش در مجلس قانونگذاری تحت کنترل دموکرات ها درخواست خواهد کرد تا در رای گیری سال 2024، بودجه ای را برای ساختن تاسیسات مسکونی که در آن بیش از 10000 نفر در سال زندگی می کنند و تحت معالجه قرار می گیرند، تصویب کنند. این طرح جدیدترین طرح فرمانداری است که در سال 2019 مسئولیت خود را بر عهده گرفت و متعهد شد که موضوع بی خانمانی را در ایالتی که سال گذشته حدود 171000 نفر در آن بی خانمان شده بودند، تصاحب کند.

نیوسام در بیانیه‌ای گفت: «این گام بعدی ما در تغییر نحوه برخورد کالیفرنیا با بیماری‌های روانی، اختلال مصرف مواد و بی‌خانمانی است – ایجاد هزاران تخت جدید، ساخت مسکن بیشتر، گسترش خدمات و موارد دیگر».

بر اساس تجزیه و تحلیل داده های فدرال توسط موسسه سیاست عمومی کالیفرنیا، کالیفرنیا، خانه نزدیک به 40 میلیون نفر، نزدیک به یک سوم از جمعیت بی خانمان این کشور را دارد و تعداد آنها بسیار سریعتر از سایر ایالت ها در حال رشد است. اردوگاه‌های چادری در پیاده‌روها و زیر پل‌های بزرگراه در سراسر کالیفرنیا پدیدار شده‌اند و مردمی که در بحران سلامت روانی واضح هستند، یک منظره رایج در خیابان‌های شهر هستند.

دفتر نیوسام گفت که این ابتکار تا حدی از طریق اوراق قرضه کلی که به سمت ساخت تسهیلات «سبک دانشگاهی» همراه با خانه‌های کوچکتر و مکان‌های مسکونی بلندمدت می‌رود، تأمین می‌شود.

علاوه بر این، قانون خدمات بهداشت روانی کالیفرنیا را اصلاح می کند، ابتکاری که در سال 2004 توسط رأی دهندگان تصویب شد و یک درصد مالیات بر درآمدهای بیش از 1 میلیون دلار برای تأمین مالی خدمات بهداشت روانی اعمال می کند. برخی از قانونگذاران شکایت داشتند که پول حاصل از این طرح از کسانی که بیشتر به آن نیاز داشتند دور می زند، و دفتر نیوسام گفت که نسخه جدید مسئولیت پذیری و نظارت را برای شهرستان ها بهبود می بخشد.

در این بیانیه آمده است: «مدرن سازی آن سالانه به یک میلیارد دلار برای مسکن، درمان اختلالات سوء مصرف مواد و موارد دیگر منجر خواهد شد.

بر اساس این بیانیه، سناتور ایالتی سوزان تالامانتس اگمن، دی استوکتون، این اقدام را معرفی خواهد کرد که همچنین بودجه ای را برای اسکان بیش از 10000 جانباز بی خانمان در سراسر ایالت اختصاص می دهد.

به گفته دفتر وی، نیوسام قصد داشت جزئیات بیشتری را در طول یک توقف بعدازظهر یکشنبه در سن دیگو فاش کند. فرماندار در حال پایان دادن به یک تور چهار روزه در سراسر ایالت است که از آن برای برجسته کردن اهداف اصلی سیاست خود استفاده کرد. این تور جایگزین آدرس سنتی ایالت ایالت شد.

روز پنج‌شنبه، نیوسام از برنامه‌ای برای صرف حدود 30 میلیون دلار برای ساخت 1200 خانه کوچک در سراسر ایالت خبر داد تا به مردم ساکن در خیابان کمک کند. خانه ها را می توان به سرعت مونتاژ کرد و کسری از هزینه ای که برای ساخت مسکن دائمی نیاز است، هزینه کرد. دادگاه‌های فدرال حکم داده‌اند که اگر تخت‌های سرپناه وجود نداشته باشد، شهرها نمی‌توانند اردوگاه‌های بی‌خانمان‌ها را پاکسازی کنند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو : آخرین بولتن اخبار | 1 آوریل – ظهر

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، به روز رسانی: 01/04/2023 – 12:15 …