استارک و مارش استرالیا را به شکست سریع 10 ویکت هند در دومین ODI سوق دادند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

میچل استارک با پنج ویکت ترکیب هند را شکست تا سکو را برای برد 10 ویکت استرالیا در دومین مسابقه بین المللی یک روزه در ویساخاپاتنام در روز یکشنبه فراهم کند.

در تعقیب 118 تا برنده شدن پس از اینکه استارک برای نهمین برد پنج ویکت خود در ODI در یک طلسم آتشین در اوایل روز، 5 در مقابل 53 را به دست آورد، استرالیا تنها در 11 اور به خانه رفت تا سری سه مسابقه را 1-1 مساوی کند و یک امتیاز را ایجاد کند. فینال هیجان انگیز چهارشنبه در چنای.

میچل مارش 66 توپ را در 36 توپ شکست ناپذیر شکست داد – ضربه ای که شامل شش توپ بود – در حالی که تراویس هد 51 توپ را شکست داد تا گردشگران را بدون از دست دادن یک ویکت از خط پایان عبور دهد.

استراليا هند را به ضرب گلوله قرار داد و در همان زماني كه استارك شوبمن گيل را در نقطه مقابل اردكي با توپ پهن تر در اولين اوور گرفتار كرد. بازوگر چپ سپس روهیت شارما و سوریاکومار یاداو را کمی بعد از توپ های متوالی اخراج کرد.

کاپیتان، روهیت، پس از از دست دادن برد پنج ویکت هند در بازی‌های آغازین سری به دلیل تعهدات خانوادگی، به مدت 13 مورد لغزش قرار گرفت در حالی که سوریاکومار انفجاری با وزن کم از توپ بعدی به زمین افتاد تا هند در 32 به 3 در پنج دقیقه با مشکل بزرگی روبرو شود. اوور.

KL Rahul در مسابقه قبلی با 75 شکست ناپذیر از بازگشت به فرم لذت برد، اما قربانی یک مهاجم تیزبین استارک شد و هاردیک پاندیا به لطف شکار تماشایی استیو اسمیت کمی بعد در پاویون به او پیوست.

میچل مارش در راه رسیدن به 66 شکست ناپذیر یک شوت بازی می کند.
میچل مارش در راه رسیدن به 66 شکست ناپذیر یک شوت بازی می کند. عکس: Pankaj Nangia/Getty Images

کاپیتان استرالیا به سمت راست خود پرواز کرد تا در اور دوم شان ابوت یک کوره یک دستی را از بین ببرد، زیرا میزبان نیمی از تیم خود را به مدت 49 در مسیری از دست داده بود که به بول داران سریع کمی نوسان و جهش زودهنگام می داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پس از یک طلسم کریکت کم خطر، هند ویرات کوهلی را از دست داد که ناتان الیس در اوور شانزدهم به مدت 31 وزنه وزن او را به دام انداخت و سپس پیسمن راویندرا جادجا را به مدت 16 پشت سر گذاشت تا امیدهای تیم میزبان برای بازگشت دیرهنگام را از بین ببرد.

ابوت کولدیپ یداو و محمد شامی را قبل از اینکه آکسار پاتل (29 نفر خارج از بازی) استارک را برای دو بیگ شش بازی کند، حذف کرد، اما بولر ضربات محمد سراج را به هم زد زیرا هند به کمترین میزان ODI خود در برابر استرالیا در خانه محدود شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

«جهان صغیر بریتانیا برگزیت»: مستند نورفولک یک موفقیت شگفت‌انگیز آلمانی است | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پرتره غریب و صمیمانه یک …