کولچستر “شعارهای زشت” هواداران درباره جاستین ادینبورگ در لیتون اورینت را محکوم کرد | کولچستر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کولچستر یونایتد بخشی از حمایت خود را برای آواز خواندن در مورد مرگ جاستین ادینبورگ، سرمربی سابق لیتون اورینت در جریان بازی خود در لیگ دو در روز شنبه محکوم کرد.

ادینبورگ، مدافع کناری سابق تاتنهام، ساوتند و پورتسموث، چهار سال پیش اورینت را به قهرمانی لیگ ملی رساند، اندکی قبل از مرگ بر اثر ایست قلبی در ژوئن 2019، و جایگاهی به افتخار او در بریزبن رود دارد.

پس از بازی روز شنبه، که در آن کولچستر دو گل دیرهنگام به ثمر رساند تا یک امتیاز مقابل رهبران لیگ را نجات دهد، باشگاه اسکس بیانیه ای صادر کرد و این شعارها را محکوم کرد. در این مقاله آمده است: «این اولین بار نیست که در این فصل، اقلیت بسیار کوچکی از کسانی که در بخش خارج از خانه حضور دارند، رفتار شرم‌آوری داشته‌اند.

“این بار شعارهای زشتی که هیچ فرد شایسته ای انجام نمی دهد و به هیچ وجه توسط کولچستر یونایتد یا اکثریت قریب به اتفاق هواداران کولچستریونایتد به اشتراک گذاشته نمی شود. در صورت انجام تحقیقات بیشتر، ما با لیتون اورینت همکاری خواهیم کرد.”

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

گروه هواداران Colchester Blue White Army نیز این شعار را محکوم کردند. «از طرف همه شایسته @ColU_Official طرفداران ما یک کمک مالی 50.00 پوندی به بنیاد جاستین ادینبورگ کرده ایم [the charity set up after his death]. ما امیدواریم که این یک جبران کوچک برای شعارهای اسفناک بخشی از طرفداران امروز ما باشد.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پاپ فرانسیس پس از درمان برونشیت بیمارستان را ترک کرد | پاپ فرانسیس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پاپ فرانسیس پس از درمان …