F1: GP عربستان سعودی – به روز رسانی زنده | فرمول یک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

فرد واسور در مورد رئیس فراری بودن با براندل شوخی می کند. او گفت: “بدون فشار.” بازگشت به جمع پنج تیم برتر هدف چارلز و قرار دادن کارلوس روی سکو است.

ویل اسمیت در شبکه است. تیم لوئیس، این پسر من است. دیشب دیر بیرون آمدم، صدایم را از دست دادم.

شبکه در حال پر شدن استو کریستین هورنر معتقد است که مشکل ورشتاپن مربوط به روغن ترمز بوده است. او در حین پیاده روی به مارتین براندل می گوید: «اگر مکس روی سکو برود، رانندگی جهنمی خواهد بود.

لوئیس همیلتون قبل از مسابقه صحبت می کند. با وجود مشکلات داخل و خارج از زمین، او آن را ذن نگه می دارد.

روز زیبایی است و من مشتاقانه منتظر مسابقه هستم. این یک روز جدید است، یک فرصت جدید برای بهتر کردن و لذت بردن. ما فقط مفتخریم که کاری را که انجام می دهیم انجام دهیم. امروز فقط سعی می کنم و لذت می برم.

من طبیعتاً سعی می کنم به جلو فشار بیاورم و تا جایی که می توانم برای تیم امتیاز کسب کنم. چند نفر از استون دور من هستند.

در مورد شانس ورشتاپن برای برنده شدن، سال گذشته در اسپا او از رتبه چهاردهم جدول به برنده شدن رسید و GP بلژیک تنها مسیر طولانی تر از جده است، بنابراین فایل زیر را ثبت کنید: ممکن است، مرز اجتناب ناپذیر است.

همچنین لازم به ذکر است که F1 سفر به عربستان سعودی، درست مانند منافع پادشاهی در فوتبال، تمام ستاره های شست و شوی ورزشی، حقوق بشر و قدرت نرم ژئوپلیتیکی را به همراه دارد.

مصطفی الخیاط یکی از 81 مرد بود. برادرش یاسر الخیاط روز پنجشنبه در نامه ای به استفانو دومنیکالی، مدیر اجرایی فرمول یک، تاکید کرد که او به خاطر شرکت در تظاهرات دموکراسی خواهانه اعدام شده است و استدلال می کند که حضور فرمول یک در پادشاهی، مقامات را به رفتار وحشیانه ترغیب کرده است. و بدون دلتنگی

او نوشت: «آنها از تماشای این مسابقات ورزشی برای منحرف کردن حواس از قتل برادرم و صدها نفر دیگر استفاده می‌کنند. «اجرای جایزه بزرگ به طور عادی، بدون اشاره به جنایاتی که به تازگی در همان خاک انجام شده است، به این جنایات شنیع مشروعیت می بخشد.

«سکوت همدستی است. این گونه است که رژیم از جنایات خود خلاص می شود و درخواست های اصلاحات دموکراتیک را سرکوب می کند. اگر واقعاً می‌خواهید فرمول یک عامل تغییر باشد، نه ابزاری برای «شستشوی ورزشی» سوء استفاده‌های عربستان، لطفا به سکوت فرمول یک پایان دهید.»

آلونسو، دوم در شبکه، خط طرح دیگری است که باید دنبال شود. مرد فقط برای مسابقه زندگی می کند.

اگر عنوان ورشتاپن یک عمل انجام شده باشدسپس جستجوی لوئیس همیلتون برای هشتمین عنوان قهرمانی جهان و جایی که ممکن است او را ببرد، جدول زمانی پیشرو در این فصل خواهد بود.

وولف گفت: “اگر لوئیس می خواهد یک قهرمانی دیگر کسب کند، باید مطمئن شود که ماشین را در اختیار دارد.” و اگر نتوانیم نشان دهیم که می توانیم در چند سال آینده به او ماشین بدهیم، او باید همه جا را جستجو کند. فکر نمی‌کنم او در این مرحله این کار را انجام دهد، اما اگر این اتفاق در یکی دو سال آینده بیفتد، شکایتی نخواهم داشت.»

ردبول ممکن است در پایان سال جای خالی داشته باشد و سرخیو پرز با قراردادی 12 ماهه کار کند، اما بعید به نظر می رسد که همیلتون در کنار ورشتاپن قرار بگیرد. فراری یک راه ممکن برای کاوش در صورتی است که چارلز لکلرک تصمیم بگیرد که از آنجا دور شود.

همیلتون در فراری باید اتفاق بیفتد، اینطور نیست؟

در اینجا خلاصه ای از مسابقات مقدماتی نسبتا پر هرج و مرج روز شنبه است.

زمان 1 دقیقه و 28.265 ثانیه پرز برای کسب مقام دوم در دوران حرفه‌ای‌اش کافی بود. او در سال 2022 مقام اول را در اینجا کسب کرد. امیدوار بود در جده تظاهرات کند. با این حال، لکلرک برای گرفتن سومین واحد کنترل الکترونیکی خود در فصل با تنها یک مسابقه، یک جریمه 10 جایگاهی دارد. آلونسو افتتاحیه بسیار موفق فصل را با سومی، تنها چهار دهم عقب مانده ادامه داد. کارلوس ساینز، هم تیمی لکلرک در فراری، پنجم شد.

برای جورج راسل مرسدس بنز و لوئیس همیلتون، به ترتیب در رده های چهارم و هشتم، این بسیار چیزی بود که تیم انتظار داشت. مرسدس پس از بحرین اعتراف کرد که مفهوم طراحی اشتباهی را دنبال کرده و مسیر جدیدی را در پیش گرفته است. مقدماتی در جده، مطمئناً برای راسل، شاید بهتر از آن چیزی بود که آنها پیش بینی می کردند، اما او همچنان در فاصله شش دهم قطبی با همیلتون تقریباً یک دوم عقب بود، که تأییدی آشکار از این است که آنها چقدر باید پیش بروند.

مقدمه

شما از این فصل فرمول یک هیجان می خواستید، و حالا به آن رسیدید، با این خبر که سرجیو پرز در قطب است و مکس ورشتاپن خیلی به رتبه پانزدهم بازگشته است. Yello را روشن کنید، «مسابقه» در جریان است. در همین حال، فرناندو آلونسو از استون مارتین در رده دوم قرار خواهد گرفت زیرا چارلز لکلرک فراری برای استفاده از موتور 10 مکان جریمه توری دارد. بنابراین، دو نفر از قهرمانان اصلی در بیشتر زمان مسابقه در خط میانی خواهند بود. جورج راسل، در Merc در رتبه سوم قرار دارد، در حالی که لوئیس همیلتون در رتبه هفتم قرار دارد. جده در دو نسخه قبلی خود مسیر طولانی و نابخشودنی در خودروها بوده است، اگرچه پیچ های 22 و 23 سفت شده اند و دیوارها در چندین گوشه به عقب برگشته اند، به دلیل نگرانی های ایمنی مربوط به پیچ های سریع و کور. این یکی در شب نیز اجرا می شود.

موقعیت های شبکه

 • 1) سرخیو پرز (ردبول)

 • 2) فرناندو آلونسو (استون مارتین)

 • 3) جرج راسل (مرسدس)

 • 4) کارلوس ساینز (فراری)

 • 5) لنس استرول (استون مارتین)

 • 6) استبان اوکن (آلپاین)

 • 7) لوئیس همیلتون (مرسدس)

 • 8) اسکار پیاستری (مک لارن)

 • 9) پیر گاسلی (آلپ)

 • 10) نیکو هالکنبرگ (هاس)

 • 11) ژو گوانیو (آلفا)

 • 12) چارلز لکلرک (فراری)

 • 13) کوین مگنوسن (هاس)

 • 14) والتری بوتاس (آلفا)

 • 15) مکس ورشتاپن (ردبول

 • 16) یوکی سونودا (آلفا تاوری)

 • 17) الکس آلبون (ویلیامز)

 • 18) Nyck de Vries (آلفا-Tauri)

 • 19) لاندو نوریس (مک لارن)

 • 20) لوگان سرجنت (ویلیامز)

ساعت 5 بعد از ظهر به وقت گرینویچ خاموش می شود. به من ملحق شو.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …