منچستریونایتد – فولام: مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی – زنده | جام حذفی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

قرعه کشی مرحله نیمه نهایی در آستانه انجام است، قرعه کشی فینال در پی خواهد بود. با دانیل هریس همراه باشید تا بدانید برنده بازی امروز در ومبلی ماه آینده با چه کسی بازی خواهد کرد.

“خوش اومدی راب” جف ساکس می گوید. “آیا ما منچستریونایتد را از بازی لیورپول خواهیم دید یا یک MU برنده؟”

جفری، اگر این را می دانستم، در یک باغ آبجو، در یک برنامه شرط بندی بودم.

با مصدومیت رافائل واران، هری مگوایر امروز دوباره به میدان می‌رود. و مانند تقریباً هر بازیکنی در اولدترافورد، او زیر نظر اریک تن هاگ پیشرفت کرده است.

در حالی که ما در مورد گریمزبی صحبت می کنیم، من این هفته از تحقیق در مورد دویدن آنها به نیمه نهایی جام حذفی در سال های 1936 و 1939 بسیار لذت بردم. اگر جزئیات کوکی از گذشته های دور را دوست دارید، از آن لذت خواهید برد.

من همچنین در مورد تام زربونی، یک مدافع چپ نوجوان پویا که برادرزاده یکی از دوستان قدیمی دانشگاه است، یاد گرفتم. هنگامی که او اولین بازی خود را برای انگلیس (یا ایتالیا) انجام داد، امیدوارم یک مصاحبه اختصاصی داشته باشم.

ترکیب نیمه نهایی

برنده های این بازی در چهار تیم پایانی به منچسترسیتی، شفیلد یونایتد و برایتون خواهند پیوست. برایتون برای پیروزی مقابل گریمزبی در آمکس حرکت می کند، جایی که ایوان فرگوسن دو بار گلزنی کرده است.

اخبار تیم

اریک تن هاگ از پیروزی خارج از خانه مقابل رئال بتیس در روز پنجشنبه چهار تغییر ایجاد می کند. لوک شاو، اسکات مک تومینای، مارسل سابیتزر و جیدون سانچو جایگزین تایرل مالزی، کازمیرو، فرد و فاکوندو پلیستری تعلیق شده.

مارکو سیلوا دو تغییر در تیمی ایجاد می کند که آخر هفته گذشته به خوبی از آرسنال شکست خورد: جوآئو استراو و ویلیان بازگشت از محرومیت و مصدومیت به ترتیب به جای ساسا لوکیچ و مانور سولومون. هر دو بازیکن در این فصل برای فولام بسیار مهم بودند.

منچستریونایتد (احتمال 4-2-3-1) دگیا; وان بیساکا، مگوایر، مارتینز، شاو؛ مک تومینای، سابیتزر؛ فرناندز، سانچو، راشفورد؛ Weghorst.
تعویض ها: باتلند، دالوت، لیندلوف، مالزی، فرد، ماینو، پلیستری، آنتونی، گاردن.

فولام (4-2-3-1) لنو؛ تته، دیوپ، ریم، رابینسون؛ نی، نی؛ دی کوردووا-رید، آندریاس، ویلیان؛ میتروویچ
تعویض ها: روداک، توسین، سدریک، لوکیچ، ویلسون، کایرنی، سولومون، جیمز، وینیسیوس.

داور کریس کاوانا

مقدمه

چهارشنبه، سه شنبه، شنبه، سه شنبه، جمعه، سه شنبه، شنبه، چهارشنبه، یکشنبه، چهارشنبه، شنبه، چهارشنبه، شنبه، چهارشنبه، یکشنبه، پنجشنبه، یکشنبه، پنجشنبه، یکشنبه، چهارشنبه، یکشنبه، پنجشنبه، یکشنبه، پنجشنبه، یکشنبه.

علاوه بر این که کمترین پاراگراف آغازین در تاریخ روزنامه‌نگاری ورزشی است، برنامه منچستریونایتد بین جام جهانی و تعطیلات بین‌المللی آینده (sic): 25 بازی در 88 روز، بدون تعطیلی میان هفته و هر بار چیزی در خطر است. نه آنها در بالای جدول غیررسمی خستگی لیگ برتر می نشینند.

بازی امروز دومین بازی از سه مرحله یک چهارم نهایی برای یونایتد است، یک امتیاز خوشایند در فصل اول اریک تن هاگ، اما حواس پرتی احتمالی از هدف اصلی: چهارم شدن. آنها در حال حاضر خیلی عمیق هستند که نمی توانند از آن خارج شوند و امروز ناامید خواهند بود که فولام را در اولدترافورد شکست دهند.

فرم خانگی یونایتد در این فصل فوق العاده است – P25 W20 D3 L2 – اما این احساس یک بانکدار نیست: فولام تمام تیم های بزرگ خارج از خانه را در این فصل به دردسر انداخته و بی سر و صدا بهترین فصل خود را در حداقل یک دهه گذشته سپری می کند. رسیدن به اولین نیمه نهایی جام حذفی از سال 2002، کلیشه خوشحال کننده خواهد بود.

شروع کنید ساعت 4.30 بعد از ظهر

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خانواده مدیری که خودکشی کرد، می‌گوید رژیم دولت «به‌طور مرگ‌بار ناقص است». آفستد

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خانواده مدیر مدرسه روث پری …