در صورت از دست دادن پوشش Medicaid چگونه می توانید برای بیمه جدید خرید کنید

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پوشش Medicaid برای میلیون‌ها آمریکایی در ماه‌های آینده پایان می‌یابد و بسیاری را به قلمروی ناآشنا سوق خواهد داد: بازار بیمه سلامت.

ایالت ها زمانی که افراد دیگر بر اساس درآمد واجد شرایط نباشند، از برنامه های بودجه دولت حذف خواهند کرد، روندی که مدت کوتاهی پس از شیوع بیماری همه گیر COVID-19 متوقف شده است.

زمان این برش ها متفاوت خواهد بود. اما همه ایالت ها دارای بازارهای بیمه هستند که در آن افرادی که Medicaid را از دست می دهند می توانند با کمک یارانه ها پوشش جدیدی خریداری کنند. حتی برخی از ایالت ها خریداران را با یک طرح جدید بالقوه مرتبط می کنند.

خرید بیمه مقرون به صرفه که پزشکان و نسخه‌های معمولی را پوشش می‌دهد، می‌تواند دلهره‌آور باشد، به‌ویژه در بازارهایی که ده‌ها انتخاب و یارانه برای کمک به پرداخت هزینه‌های آنها ارائه می‌دهند. کارشناسان می گویند شروع این جستجو با یک برنامه کمک می کند. در اینجا نگاهی عمیق تر به این فرآیند داریم.

چه اتفاقی برای MEDICAID می افتد؟

نزدیک به 85 میلیون نفر تحت پوشش Medicaid با بودجه دولتی هستند که بر روی افراد با درآمد پایین تمرکز دارد.

در آغاز همه‌گیری، دولت فدرال ایالت‌ها را از اخراج افراد از Medicaid در صورتی که دیگر واجد شرایط نبودند، منع کرد. این ممنوعیت در بهار امسال به پایان می رسد و بسیاری از افراد در Medicaid برای اولین بار با این فرآیند به اصطلاح تعیین مجدد آشنا خواهند شد.

ایالت ها قبلاً واجد شرایط بودن را تأیید می کنند. انتظار می رود برخی از آنها مانند آریزونا، آرکانزاس و آیداهو در ماه آوریل شروع به پایان دادن به پوشش برای افراد فاقد شرایط کنند. اکثر ایالت ها این کار را در ماه مه، ژوئن و جولای انجام خواهند داد.

مقامات فدرال تخمین می زنند که بیش از 8 میلیون نفر واجد شرایط بودن را از دست خواهند داد و Medicaid را ترک خواهند کرد، زیرا درآمد آنها تغییر کرده است.

از کجا می توان پوشش جدید دریافت کرد

بازارهای بیمه درمانی دولتی که توسط قانون مراقبت مقرون به صرفه ایجاد شده‌اند، تنها مکان‌هایی هستند که مردم می‌توانند با کمک یارانه‌های مبتنی بر درآمد، بیمه فردی بخرند. آنها را می توان از طریق وب سایت Healthcare.gov دولت فدرال یافت.

خریداران همچنین می توانند پوششی را پیدا کنند که در خارج از این بازارها فروخته شده است، اما ممکن است خطرآفرین باشد. به عنوان مثال، برنامه‌های کوتاه‌مدت می‌توانند پوشش برخی موارد مانند یک بیماری پزشکی را که فرد قبل از ثبت‌نام داشته است را حذف کند.

یارانه های مبتنی بر درآمد

هزینه هر طرح جدید باید یکی از اولین چیزهایی باشد که مردم در نظر می گیرند. خریداران می توانند برای کمک به پرداخت حق بیمه ماهانه طرح هایی که در بازارهای دولتی خریداری می کنند، یارانه های مبتنی بر درآمد دریافت کنند. این یارانه ها در طول همه گیری افزایش یافت.

جرمی اسمیت، مدیر برنامه ناوبری بیمه سلامت ویرجینیای غربی، که به خریداران کمک می کند تا پوششی پیدا کنند، گفت: مردم اغلب متوجه نمی شوند که می توانند این کمک را دریافت کنند.

او گفت: “درصد بسیار زیادی از مردم می توانند واجد شرایط طرحی باشند که از 0 دلار در ماه شروع می شود.”

تفاوت های پوشش

بیمه انفرادی از چند جهت با Medicaid متفاوت است. برخی از طرح‌های بازار دارای کسر بزرگی هستند که افراد باید قبل از شروع بیشتر پوشش‌ها پرداخت کنند.

اسمیت خاطرنشان کرد که خریداران باید فرانشیزها و سایر پرداخت هایی را که باید قبل از تعهد به یک طرح انجام دهند، درک کنند.

بیمه انفرادی نیز بیمارستان ها و پزشکان را در شبکه ها گروه بندی می کند. بیمه ممکن است بسیار کمتر از صورتحساب مراقبت های دریافتی خارج از آن شبکه ها را پوشش دهد. خریداران باید قبل از ثبت نام در یک طرح جدید، نحوه پوشش هر پزشک و داروی معمولی را بیاموزند.

بیمه انفرادی همچنین می تواند انتخاب های مراقبت بیشتری را به افراد بدهد. بسیاری از پزشکان Medicaid را نمی‌پذیرند، و ایالت‌ها ممکن است فقط مقدار محدودی از نسخه‌ها را بپردازند.

جنیفر تولبرت، کارشناس Medicaid در بنیاد غیرانتفاعی خانواده Kaiser، گفت: «این امکان وجود دارد که مردم به خدمات خاصی در بازار دسترسی بهتری داشته باشند.

اگر در حال استفاده از MEDICAID هستید، گام های مهم

مطمئن شوید که برنامه ایالتی شما اطلاعات تماس فعلی شما، از جمله آدرس پستی به همراه ایمیل و تلفن همراه را دارد. آنها در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا اگر شخصی دیگر واجد شرایط Medicaid نباشد، اعلان‌ها را ارسال خواهند کرد.

جاشوا بروکر، یک کارگزار مستقل مستقر در لنکستر، پنسیلوانیا، گفت: «همه باید قبل از آوریل این کار را انجام دهند. “این یک انتقال نرم تر خواهد بود.”

قبل از پایان Medicaid خرید بیمه جدید را شروع کنید. خریداران باید زمان زیادی را برای مرتب کردن گزینه ها در نظر بگیرند.

هدف باید داشتن بیمه جدیدی باشد که از روز پس از پایان Medicaid شروع می شود. این امر باعث کاهش خسارات پوشش موقت برای پزشکان معمولی یا داروهای مهم می شود.

هنگامی که خریداران برای خرید در بازار بیمه ثبت نام می کنند، 60 روز فرصت دارند تا طرحی را پیدا کنند.

کمک گرفتن

جستجوی کمک ممکن است ایده خوبی باشد، به خصوص برای افرادی که به کمک نیاز دارند تا درآمد خود را برای سال آینده مشخص کنند. این برای محاسبه یارانه ها لازم است.

راه های مختلفی وجود دارد که افراد می توانند کمک بگیرند.

ایالت ها نام و اطلاعات تماس کسانی را که دیگر واجد شرایط Medicaid نیستند به بازارهای خود منتقل خواهند کرد. کیت مک اووی، مدیر اجرایی انجمن ملی غیرانتفاعی مدیران مدیکید، گفت: آنها همچنین نامه ای به ذینفعان Medicaid ارسال خواهند کرد که در آن به آنها می گویند چگونه به بازار متصل شوند.

برخی از ایالت ها فراتر خواهند رفت. بازار کالیفرنیا، Covered California، افراد را در یک طرح بهداشتی واجد شرایط ثبت نام کرده و اطلاعات را برای آنها ارسال می کند. پس از آن، این افراد باید ثبت نام خود را تأیید کرده و اولین حق بیمه را بپردازند تا تحت پوشش باقی بمانند.

بازارهای ایالتی ناوبرانی مانند اسمیت دارند که می توانند به مردم کمک کنند گزینه ها را مرتب کنند و برنامه های بالقوه را درک کنند. ناوبرهای دولتی که بودجه آنها را تامین می کند برای استفاده آزاد هستند اما نمی توانند انتخاب خاصی را توصیه کنند.

مراکز بهداشتی واجد شرایط فدرال نیز مشاورانی دارند که می توانند به افراد در درخواست کمک کنند.

کارگزاران مستقل همچنین به افراد کمک می کنند تا گزینه ها را مرتب کنند. آنها هزینه ای دریافت می کنند که معمولاً از حق بیمه ای که شما پرداخت می کنید حاصل می شود.

___

بخش سلامت و علم آسوشیتدپرس از گروه رسانه های علمی و آموزشی موسسه پزشکی هاوارد هیوز حمایت می شود. AP تنها مسئول تمام محتوا است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …