رای دهندگان از حزب کارگر در خدمات عمومی حمایت می کنند، زیرا اتحادیه ها حزب محافظه کار را به دلیل “ماه های بدبختی” مقصر می دانند | خط مشی خدمات عمومی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پس از اینکه دولت در نهایت عقب نشینی کرد و با توافق دستمزد بهتر برای کارکنان NHS با هدف پایان دادن به ماه ها اعتصابات آسیب رسان بخش بهداشت، موافقت کرد، اکنون بیش از دو برابر بیشتر از محافظه کاران به حزب کارگر برای بهبود خدمات عمومی اعتماد دارند.

آخرین نظرسنجی Opinium برای مشاهده کننده نشان می‌دهد که تنها 17 درصد از مردم از محافظه‌کاران در خدمات عمومی حمایت می‌کنند در مقابل 43 درصد که ترجیح می‌دهند حزب کارگر آن‌ها را مدیریت کند، پس از اینکه دولت هفته گذشته یک پیشنهاد تقویت‌شده ارائه کرد.

این یافته‌ها که این دیدگاه را تقویت می‌کند که وزرا در نبرد برای افکار عمومی بر سر اعتصابات NHS شکست خورده‌اند، در حالی است که مذاکره‌کننده اصلی اتحادیه‌های بهداشت، خزانه‌داری و شماره 10 را متهم کرد که ماه‌ها باعث بدبختی قابل اجتناب برای بیماران و کارگران شده است. ، و خواستار یک کلیات کامل از نحوه تعیین پرداخت NHS شد.

نمودار نظرسنجی

سارا گورتون، رئیس بهداشت دانشگاه یونیسون، گفت: در حالی که وزیران در حال عقب نشینی هستند و اتحادیه های آموزشی در حال حاضر نیز در مذاکرات با هدف پایان دادن به اعتصاب هایی که هفته گذشته هزاران مدرسه را تعطیل کردند، شرکت می کنند. مشاهده کننده که مردم و کارکنان NHS از یک “وضعیت غیرقابل تحمل” رنج برده اند که هرگز نباید اجازه داده شود دوباره اتفاق بیفتد.

این اختلاف می توانست در پاییز حل شود. اما برای ماه‌ها دولت از صحبت در مورد حقوق خودداری می‌کرد و اصرار داشت که افزایش دستمزد دیگر برای کارکنان NHS غیرقابل‌قبول و دور از ذهن بود.

گورتون گفت: «این کوتاهی در اقدامی سریع‌تر باعث از دست رفتن دستمزد کارکنان بهداشتی در روزهای اعتصاب شد و به معنای اختلال بی‌ضروری برای مردم و یک NHS بود که قبلاً تحت فشار قرار گرفته بود.

او گفت که در حالت ایده آل، سیستم ارگان های بازنگری حقوق، که اعضای آن توسط دولت منصوب می شوند تا افزایش دستمزد بخش دولتی را توصیه کنند، باید به طور کلی جایگزین شود، هم برای تسریع روند و هم اطمینان از رهایی از تأثیرات سیاسی.

او گفت: «باید راه بهتری برای انجام کارها وجود داشته باشد،» و افزود که ماه‌ها مشخص بود که استیو بارکلی، وزیر بهداشت، می‌خواست بیشتر به کارکنان NHS ارائه دهد، اما توسط شماره 10 و خزانه‌داری مسدود شده بود.

“یک بازنگری کامل مورد نیاز است. گورتون گفت، در حالت ایده‌آل حرکت به سمت مذاکرات سالانه – شاید کمتر در زمان‌های اقتصادی باثبات‌تر – شامل دولت، کارفرمایان و اتحادیه‌ها باشد.

زمان آن فرا رسیده است که درس‌هایی بیاموزیم، سیاست‌ها را از تنظیم حقوق و دستمزد NHS خارج کنیم و راهی بهتر برای پاداش دادن به کارکنان بهداشتی که بسیار انجام می‌دهند، بیابیم.»

وزرا با اصرار بر این که توصیه‌های بدن بررسی حقوق و دستمزد NHS را بهبود نخواهند داد، یک پاداش یکباره به کارکنان NHS به ارزش 8.2 درصد اعلام کردند. اکثر اتحادیه‌های بهداشتی تصمیم گرفته‌اند این پیشنهاد را که شامل افزایش دائمی 5 درصدی دستمزد از آوریل می‌شود و کمترین دستمزد افزایش بیشتری دریافت می‌کند، به اعضای خود توصیه کنند.

با این حال، هنوز تردید وجود دارد که آیا صدراعظم، جرمی هانت، که هیچ اشاره ای به پیشنهاد بهبود یافته در بودجه بهار هفته گذشته نکرد، می تواند پول اضافی را بیابد یا اینکه باید از پس انداز کارآیی در NHS حاصل شود. منابع دولتی گفتند که گفتگوها ادامه دارد. «ممکن است برخی از آنها پول اضافی باشد و برخی از کارآیی ها. اینها مسائلی است که باید تصمیم گیری شود.» بودجه‌های موجود خزانه‌داری فقط برای 3.5% که توسط نهاد بررسی حقوق توصیه شده است مجاز است.

اکنون توجه به گفتگو بین اتحادیه های آموزشی و گیلیان کیگان، دبیر آموزش معطوف خواهد شد. اتحادیه ملی آموزش هفته گذشته دو روز اعتصاب در انگلیس برگزار کرد، اما می‌گوید که «دو هفته یک دوره آرامش ایجاد خواهد کرد» و با ادامه مذاکرات، اعتصابات بیشتری را اعلام نخواهد کرد.

در حالی که اتحادیه های آموزشی پیشنهادی قابل مقایسه با کارکنان NHS می خواهند، عنصری از پول نقد اضافی برای کارکنان بهداشتی مربوط به بیماری همه گیر وجود خواهد داشت که ممکن است وزیران استدلال کنند که نباید برای معلمان تکرار شود.

میک لینچ، دبیر کل RMT، در نشانه دیگری مبنی بر اینکه دولت مجدداً تحت فشار قرار خواهد گرفت تا پیشنهادات دستمزد کارگران اعتصابی را افزایش دهد، روز شنبه از وزرای حمل و نقل خواست که همان “تغییر نگرش” را مانند همکاران خود در بخش بهداشت نشان دهند. اعضای RMT از سراسر 14 اپراتور قطار روز شنبه به عنوان بخشی از یک اختلاف طولانی مدت بر سر مشاغل، دستمزد و شرایط اعتصاب کردند.

روز جمعه، کارکنان اداره گذرنامه اعلام کردند که قصد دارند به مدت پنج هفته به دلیل تشدید اختلافاتشان بر سر مشاغل، حقوق و شرایط اعتصاب کنند. بیش از 1000 عضو اتحادیه خدمات عمومی و تجاری در دفاتر گذرنامه در انگلستان، اسکاتلند و ولز از 3 آوریل تا 5 می در این اقدام شرکت خواهند کرد.

اما با توجه به اینکه دولت اکنون مشتاق پایان دادن به موج اعتصابات است، انجمن پزشکی بریتانیا نیز امیدوار است که به زودی مذاکراتی را درباره حقوق پزشکان جوان آغاز کند. BMA از سال 2008 تا 2009 درخواست افزایش 35 درصدی دستمزد برای جبران کاهش واقعی پرداخت کرده است، که بارکلی آن را “مقرون به صرفه” توصیف کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

منچسترسیتی – لیورپول: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …