اسلم ترنر، ایالات متحده آمریکا را بر ونزوئلا به چهار مرحله آخر کلاسیک جهانی بیسبال می برد | کلاسیک جهانی بیسبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تری ترنر در اینینگ هشتم گرند اسلم را به پایان رساند که شنبه شب با نتیجه 9 بر 7 ایالات متحده را بر ونزوئلا برد و به نیمه نهایی جهانی بیسبال کلاسیک راه یافت.

تیم مدافع عنوان قهرمانی آمریکا یکشنبه شب برای حضور در مسابقات WBC به مصاف کوبا خواهد رفت.

خوزه آلتوو، بازیکن پایه دوم ونزوئلا و ستاره هیوستون آستروس، بازی را در پنجمین بازی به دلیل آسیب دیدگی دست راست پس از برخورد با زمین از دانیل بارد ترک کرد. آستروس گفت روز یکشنبه وضعیت او به‌روزرسانی خواهد شد.

پس از 7-5، ایالات متحده پایگاه ها را در هشتم در یک پیاده روی، تک و ضربه زمین در برابر پارچ بازنده خوزه کویجادا بارگذاری کرد. سیلوینو براچو خیالش راحت شد و سپس ترنر، نهمین بازیکن ترکیب ایالات متحده، تغییر 0-2 خود را 407 فوت به زمین چپ عمیق برای سومین گرند اسلم در تاریخ تیم ایالات متحده فرستاد.

دیوید بدنار، پرتابگر پنجم ایالات متحده، برنده شد. رایان پرسلی سه اوت برای سیو دریافت کرد.

لوئیس آرائز، در حال بازی در زمینی که به زودی با میامی مارلینز آن را خانه می نامد، دو بار برای ونزوئلا به میدان رفت.

تیم ایالات متحده فهرستی از نام‌های بزرگ دارد که بسیاری برای تکرار آن‌ها به عنوان قهرمان WBC انتخاب کردند.

همه 9 بازیکن در ترکیب تیم ایالات متحده همه ستاره هستند، از جمله موکی بتس، بازیکن راست لس آنجلس داجرز، مایک تروت، بازیکن میانی لس آنجلس، پل گلدشمیت بازیکن پایه اول سنت لوئیس کاردینالز و نولان آرنادو، بازیکن پایه سوم کاردینالز.

ایالات متحده از نظر میانگین ضربات (.296)، RBI (34) و ضربه (48) در بین 6 تیم برتر مسابقات قرار دارد و هر شروع کننده ایالات متحده شنبه شب یک ضربه داشت.

ونزوئلا پس از پرواز فداکارانه رونالد آکونا جونیور به میدان مرکزی عمیق، ونزوئلا را در چهار ران پنجم پیش افتاد.

سالوادور پرز در بازی تساوی با یک دبل لاین درایو رانندگی کرد که به صورت مخفیانه درست داخل خط خطای زمین چپ قرار گرفت.

آرائز در اولین مسابقه دو ران به زمین راست زد، اولین دوندگی خانگی او در پارک خانه جدیدش، و دیگری را در هفتم اضافه کرد تا ونزوئلا دو ران پیش بیفتد. Arraez، قهرمان batting AL، پس از چهار فصل حضور در مینه سوتا، در خارج از فصل به میزبان WBC، میامی مارلینز مبادله شد.

بارد در مرحله پنجم، لنس لین شروع کننده آمریکایی را با برتری سه ران جایگزین کرد و پایه ها را با دو راه رفتن، یک ضربه داخل زمین و یک ضربه از زمین که باعث مصدومیت آلتوو شد، پر کرد.

بارد پس از گلزنی گلیبر تورس در یک زمین وحشی کشیده شد تا نتیجه 5-3 شود. ونزوئلا سه ران آخر خود را در برابر جیسون آدام اضافه کرد که در 10 زمین توانست از اینینگ خارج شود.

تیم ایالات متحده برای شروع بازی، پنج تک تک ضرب را به صورت متوالی زد. بتس با یک سینگل داخل فیلد اول شد، سپس سرعت‌باز با تک‌نفره تروت از اول به سوم رسید و خطای پرتابی توسط آکونا را مجبور به گلزنی کرد.

کایل تاکر هم برای ایالات متحده یک هومر زد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، مسائل مالی را بیان می کند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، استفان وان، مدیر اجرایی یورکشایر، می‌گوید …