فرانسه در پنج تلاش برای شکست دادن ولز و بردن شش ملت به میدان می رود | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اگر مسابقات قهرمانی به دلیل شایستگی هنری اعطا می شد، این باید برای تضمین یک عنوان متوالی فرانسه کافی باشد. آنها وقتی مهم بود ولز را شکست دادند، که در هر دو نیمه بود، اما از چهار تلاشی که میهمانانشان با آن‌ها شکست دادند، سه تا از آنها گل زدند، در حالی که خیلی پس از قطعی شدن نتیجه، واقعاً مهم نبود.

با وجود تمام امتیازاتی که فرانسه به طور موقت از ایرلند در صدر جدول فاصله گرفت، هیچ کس در پاریس به طور جدی فکر نمی کرد که بهترین تلاش آنها کافی باشد. فرانسه و ایرلند به قدری از بقیه جلوتر هستند که به نظر می رسد هر کدام که برای بازی خود برتری خانگی داشته باشد، احتمالاً عنوان قهرمانی را تضمین می کند. امسال نوبت ایرلند بود.

انگلیس تمام تلاش خود را کرد تا به فرانسه به خاطر روشی که هفته قبل در توئیکنهام آنها را تحقیر کرد پاداش دهد، اما تفاوت کلاس بین دو تیم برتر و سایرین واضح است. این برد مقابل ولز کاملاً آن سطح از تحقیر نبود. در واقع، ولز بازی را با انرژی و کارآمد شروع کرد و به پایان رساند.

پس بد نیست، اما این شش ملت برای آنها در داخل و خارج از زمین بازی ناامیدکننده بوده است. آنها در این مسابقات بین افراد بسیار با تجربه و بسیار جوان حرکت کرده اند. این که چگونه معرفی چند مورد اخیر به نظر می رسید سرعت آنها را برای کوارتر پایانی افزایش می دهد، تکان دهنده بود.

کاپیتان کن اونز گفت: “برای بسیاری از پسران، این احتمالا آخرین بازی شش ملت ما خواهد بود.” “اما این باید در نقطه ای بیاید. من فقط مفتخرم که تیم را هدایت کردم، تیمی که افتخار زیادی برای پیراهن ولز ایجاد کرده است.”

اسکاتلند با کسب پیروزی مقابل ایتالیا، ولز را موظف کرده بود، که به این معنی بود که هر اتفاقی بیفتد، از شرارت قاشق چوبی در امان خواهند بود. آنها با انصراف به مقام پنجم، در هوای پاک به تساوی رسیدند و بهترین راگبی خود را در این مسابقات انجام دادند. برای 10 دقیقه یا بیشتر.

سه بار ولز پنالتی را به کرنر فرستاد. در سومین بازی، اونز تا چند اینچ رانندگی کرد و ریس وب جورج نورث را برای اولین تلاش بازی انتخاب کرد. فرانسه به سختی توانست توپ را به دست بگیرد.

دامیان پنو از زمین بلند می شود تا اولین تلاش فرانسه را به ثمر برساند.
دامیان پنو از زمین بلند می شود تا اولین تلاش فرانسه را به ثمر برساند. عکس: László Gecző/INPHO/Shutterstock

این شرایطی است که این روزها بیش از مشتریان ورزشگاه دو فرانس را ناامید می کند، امکانات آنها نیز چنین است. اما برای اینکه چیزی اتفاق بیفتد نیازی به لمس زیاد ندارند. مطمئناً آنها در عرض دو دقیقه پس از تلاش نورث پاسخ دادند. رومن نتاماک به طرز حیرت انگیزی شکست خورد و یک پاس را به آنتوان دوپون داد که توپ بلند او با قدرت بیشتری به دامین پنو رسید. پنو اولین بریس را داشت.

فرانسه برتری خود را در 20 دقیقه بعد با دو پنالتی توماس راموس به 6 افزایش داد، قبل از اینکه ولز را با سه تلاش در هر دو طرف وقت استراحت شکست داد. Ntamack دوباره کلید دوم بود، در دقیقه 34، نیمه استراحت او راموس آزاد کرد. گائل فیکو نزدیک شد، قبل از اینکه دو پاس بلند جاناتان دانتی را در سمت راست در فضایی بیش از حد کافی برای یک مرد توانا پیدا کرد که بتواند کارش را تمام کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ولز به خاطر سوتی که پایان نیمه اول را نشان داد سپاسگزار بود، اما هیچ کاری نمی توانست در مورد سوتی که نیمه دوم را آغاز کرد انجام دهد. فرانسه دو حرکت ضربات ایستگاهی را انجام داد تا امتیاز جایزه را به دست آورد. آنها پنالتی زودهنگام گرفتند. دوپون از پایه به یک پا شکست. سیریل بیل تا یک اینچ حمل شد. و راموس اوینی آتونیو را برای اولین تلاش فرانسوی خود در 50مین بازی خود به زمین فرستاد.

پنج دقیقه بعد، فرانسه یک نت حتی بالاتر از خط خطی زد. دانتی و نتاماک هیچکدام از این کارها با هم ترکیب نشدند تا فیکو را در خط هافبک ولز شکست دهند و امتیاز پاداش در 10 دقیقه پس از شروع مجدد کسب شد – 34-7.

بدیهی است که بازی همین بود. اما زمانی که این اتفاق می‌افتد، می‌تواند یک ریتم کنجکاو ایجاد شود، نه به ذکر زمانی که تیم غالب نمی‌تواند بداند که آیا به اندازه کافی انجام داده است یا خیر. فرانسه پس از آن بارها و بارها ولز را باز کرد، اما با هیجان فرانسوی ها ممکن است فرصتی به وجود بیاید. ولز، به اعتبار آنها، سرمایه گذاری کرد، به نظر می رسد جایگزین های آنها سرعت را بالا می برد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

Ntamack سعی کرد راموس را در پشت خط خود پیدا کند، از آنجایی که راموس سعی کرد بدود. جاستین تیپوریک به طور ناگهانی تکل را پشت سر گذاشت و دست های خیره کننده در میان پشتی های ولز راه را برای دومین بازی ولز هموار کرد که توسط بردلی رابرتز، بازیکن جایگزین به پایان رسید. ده دقیقه بعد، آنها سومین خود را داشتند، تیپوریک دوباره در سمت چپ، جایی که تامی رفل به او کمک کرد. توموس ویلیامز به سمت بالا رفت.

این فاصله را به 13 کاهش داد، اما فرانسه با یک پنجمی، تسلط خود را دوباره به دست آورد، مهاجمان در خط ولز شکست خوردند.

با این حال، آنها بیش از بسیاری از مهاجمان می دانند که باید توپ را در اختیار اعدام کنندگان قرار دهند. Ntamack و Ramos افتخارات Penaud را انجام دادند تا دومین خود را به دست آورد. تبدیل راموس اختلاف امتیاز ایرلند را به 20 رساند که در آن نقطه برای همخوانی با اختلاف امتیاز ایرلند کافی بود.

پس وقتی دایر برای چهارمین بار ولز از مرگ فرار کرد، خشم واقعی در رده های فرانسوی وجود داشت. فرانسه تمام تلاش خود را کرده بود. دست‌کم سرنوشت آنها در سپتامبر به دست خودشان بازخواهد گشت، زمانی که آنها جام جهانی خود را در برابر All Blacks افتتاح کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مارک لاتام به دلیل توئیت همجنسگرا هراسی که وزیر کار را از نظر جسمی بیمار کرد، محکوم شد | سیاست نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پنی شارپ، وزیر محیط زیست …