ضربه پنالتی وارد پروس به ساوتهمپتون امتیاز داد تا به اسپرز آسیب برساند | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

علیرغم اینکه جدایی آنتونیو کونته در تابستان به طور گسترده به عنوان یک امر اجتناب ناپذیر پذیرفته شده است، تاتنهام هنوز هم می تواند این فصل را نجات دهد. حتی اگر چهارم شدن در سال گذشته باعث خوشحالی زیادی در این رقابت نشده باشد، پاداش مالی برای باشگاه، بازی و کادر مربیگری قابل توجه است.

پیروزی نیوکاسل در ناتینگهام فارست بیشتر پیشروی کرده بود، اما در ساوتهمپتون، چرا که اغلب با تاتنهام 2022-2023، سوالات انگیزه باید مطرح شود. پاپ سار بدون فکر و متأسفانه در ثانیه های پایانی یک پنالتی را به ثمر رساند، تاب دادن پا به سمت آینسلی میتلند-نایلز در حال پرواز، بخشی از یک قطعه بود، یک خطای فردی که باعث سقوط دسته جمعی می شود.

درست زمانی که گل های هری کین و ایوان پریشیچ آنها را کاملاً تحت کنترل داشت، تاتنهام نتوانست با سطح انگیزه حریفانی که برای زندگی خود بازی می کردند کنار بیاید. اریک دایر گفت: «ما کنترل بازی را نداشتیم. ما فقط خودمان را مقصریم.»

نه اینکه کونته در شستن دست‌هایش پس از بازی، در حالی که با عصبانیت روی بازیکنانش گذاشته بود، روحیه جمعی زیادی دید. او گفت: «مشکل این است که ما یک تیم نیستیم. ما 11 بازیکنی هستیم که به زمین می رویم. من بازیکنان خودخواه را می بینم که نمی خواهند به یکدیگر کمک کنند.”

برای آن ضربه نقطه توقف، جیمز وارد پراوس به ضرب گلوله رسید و ناگهان ساوتهمپتون مساوی شد. برای تلاش هایی که اغلب بی نظم بودند، شایسته است. آنها حاضر به تسلیم نشدند.

دوران تصدی روبن سلس به عنوان سرمربی موقت، پیروزی بر چلسی و لستر را به همراه داشت و اکنون این اقدام فرار کرده است. کارلوس آلکاراز و وارد پروس دیگر تنها بازیکنان ساوتهمپتون نیستند که پس از جام جهانی برای این تیم در لیگ برتر گل زده اند. چه آدامز و سپس تئو والکات آن شبح آماری را دفن کردند و شانس Saints برای بیدار ماندن همچنان زنده است.

هری کین با ضربه سر تاتنهام مقابل ساوتهمپتون با نتیجه 2-1 پیش افتاد
هری کین با ضربه سر تاتنهام مقابل ساوتهمپتون با نتیجه 2-1 پیش افتاد. عکس: آدریان دنیس/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

وارد پروس که پنالتی خود را در برابر همسایه همسایه سابقش، فریزر فورستر، گرفت، گفت: “باید باور داشته باشید.” ما در ترکیب هستیم و باید مثبت باشیم و جدول را بررسی کنیم.»

سلز همچنان در جستجوی پاسخ خستگی ناپذیر است. پس از شکست خانگی وسط هفته مقابل برنتفورد که باشگاه را در رده پایین نگه داشت، نشانگر ناامیدی فزاینده این بود که هیچ یک از پنج خرید ساوتهمپتون در ژانویه برای شروع انتخاب نشده بودند. ریسک پذیری او در نهایت نتیجه داد.

سلز گفت: “من فکر نمی کنم ما شایسته شکست 3-1 بودیم، اما شخصیت خود را نشان دادیم و تماشاگران به ما کمک کردند.” وقتی گل دوم را زدیم، تمام انرژی داشتیم. بازیکنان می خواهند برای یکدیگر بجنگند و من به آن افتخار می کنم.

در طول نیمه اول که به خاطر چهار تعویض به یاد می‌آید، اولین تعویض در ثانیه‌های ابتدایی با جدایی ریچارلیسون گریان، هواداران اسپرز به دنبال سرگرمی جایگزین بودند. آنها والکات، دشمن قدیمی آرسنال را به طرز نامطلوبی با قهرمان سابق آرون لنون مقایسه کردند و همچنین خواستار کناره گیری دنیل لوی، حاضر در سنت مری شدند. واضح است که ذهن هواداران نیز جای دیگری بود. والکات به نوبه خود طوری بازی کرد که انگار انگیزه بیشتری داشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پس از توقف های زیاد، هفت دقیقه به بازی اضافه شد و به تاتنهام فرصت داد تا گلزنی کند، پدرو پوررو با پای راست خود پس از پاس تند سون هیونگ مین ضربه ای زد. خرید ژانویه برای یک تیم کونته ایده‌آل به نظر می‌رسد، هرچند که آیا سرمربی بعدی در دفاع از کناره‌ها بازی می‌کند یا خیر، ابهام دیگری است که می‌توان به جمع رو به رشد تاتنهام اضافه کرد.

افتضاح نیمه اول تاتنهام پس از استراحت سریعاً ظاهر شد تا هرج و مرجی که در پی خواهد آمد پیش بیاید. در ثانیه های ابتدایی نیمه دوم، والکات فضای خالی کلمان لنگله را پیدا کرد و آدامز را برای گلزنی دراز کرد.

در 25 دقیقه مانده به پایان، اولین گل کین در خارج از لندن از 8 اکتبر، دوباره برتری اسپرز را تثبیت کرد. همانند ضربه سر کین، گل پریسیچ درست زمانی به ثمر رسید که ساوتهمپتون شروع به فشار به جلو کرد. گاوین بازونو، جوانترین دروازه بان اول لیگ برتر و همچنین دروازه بان با بدترین درصد سیو در این بخش، احتمالاً می توانست بهتر عمل کند.

سه امتیاز رزرو شده است؟ Sékou Mara، بخشی از یک تعویض سه گانه، آخرین Hail Mary توسط Sellés، شروع به ایجاد مشکل کرد و با سر به پایین برای والکات برای گلزنی اشاره کرد. اسپرز به‌جای کنار زدن حریف انتهای لیگ، خود را به آن چسبیده است. بدبختی سار و رستگاری ساوتهمپتون به اندازه جدایی کونته اجتناب ناپذیر خواهد بود. تابستان برای یک مدیر ناراضی فاصله زیادی دارد. او گفت: “این غیرقابل قبول است، این اولین بار در دوران حرفه ای من است که چنین چیزی را می بینم.” “من نمی خواهم آنچه را که امروز دیده ام ببینم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“چه شبی، جدی”: چراغ ها برای شیاطین خاموش می شوند زیرا شیرها پس از خاموشی گابا برنده می شوند | شیرهای بریزبن

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گابا به دلیل قطع برق …