هدف قرار گرفتن پل پوگبا توسط جنایتکاران یک تراژدی انسانی است، او نیاز به حمایت دارد | پل پوگبا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

منهفت سال از زمان پیوستن پل پوگبا از یوونتوس به منچستریونایتد با مبلغی 89 میلیون پوندی می گذرد. او 23 سال داشت و پیش از این چهار عنوان قهرمانی سری آ را کسب کرده بود. او در جام جهانی قبلی به عنوان بهترین بازیکن جوان مسابقات انتخاب شده بود. او ستاره‌ای در حال رشد بود، بازیکنی که ممکن است یونایتد را از رکود پس از الکس فرگوسن بیرون بکشد.

پوگبا ظاهرا فقط یک ایراد داشت: او بازیکنی به نظر می رسید که وقتش به پایان رسیده باشد، یک هافبک باکس به باکس در سنی که از آنها بیشتر شده بود. خط میانی به دو گروه تقسیم شده بود، و او توانایی فنی چندانی برای بازی در خط پیشرفته‌تر نداشت، توپ را اغلب با پشت به دروازه دریافت می‌کرد، اما به اندازه کافی منظم نبود که بتواند به‌عنوان یک نگهدارنده کار کند. که به هر حال، هدر دادن مواهب خلاق عمیق خود را احساس کرد). چیزی که او نیاز داشت این بود که مانند یووه در سمت چپ خط میانی سه عمل کند، اما یونایتد اینطور بازی نکرد. با این حال، آن تلقین تنها شروع آن بود.

از سال 2016، آن لحظه اوج احتمال، داستان پوگبا ناامید کننده بوده است. شاید با اولین مصاحبه‌اش شروع شد، جایی که او گفت رویایش بردن توپ طلاست. این یک نگرش مدرن نگران‌کننده به نظر می‌رسید، نه از اهداف تیمی، از قهرمانی در لیگ برتر یا لیگ قهرمانان، بلکه از افتخارات فردی صحبت می‌کرد. عملکردها ناسازگار بود. پیرمردهای خاکستری فوتبال شروع به وسواس در مورد موهای او کردند، اگرچه تابستان بعد که پاری سن ژرمن رکورد نقل و انتقالات را برای جذب نیمار بیش از دو برابر کرد، این سوال که آیا او ارزشش را داشت کمرنگ شد.

اوج هایی وجود داشت – یک گل در فینال به عنوان قهرمان جام جهانی با فرانسه، یک قهرمانی در لیگ اروپا با یونایتد، چهار پاس گل در یک بازی مقابل لیدز – اما موارد بسیار پایین تر: رابطه نامناسب با ژوزه مورینیو، مصدومیت، تهدید. ترك كردن.

وقتی او برای فرانسه گل زد تا آنها را 3-1 مقابل سوئیس در حالی که 15 دقیقه از تساوی پایانی شانزدهم نهایی یورو 2020 باقی مانده بود، به ثمر رساند، جشن طولانی او نشان داد که فکر می کند بازی تمام شده است. اینکه سوئیس پس از آن دو گل قبل از پیروزی در ضربات پنالتی به ثمر رساند، تقصیر پوگبا نبود، اما جشن او تجسم یک رضایت عمومی بود که باعث شد بازی از فرانسه دور شود.

با این حال بازی در زمین تنها بخشی از داستان پوگبا است. آوریل گذشته، او از ناحیه ساق پا آسیب دید و پس از 10 دقیقه از شکست 4-0 یونایتد مقابل لیورپول مجبور شد. این آخرین حضور او با پیراهن یونایتد بود. اواخر تابستان گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه یک ماه قبل از آن بازی، یک سال پیش در همین یکشنبه، پوگبا توسط افراد نقابدار با تفنگ M16 ربوده شد و او را به آپارتمانی در Chanteloup-en-Brie، 15 مایلی شرق پاریس برده بودند. و 13 میلیون یورو (11.5 میلیون پوند) به عنوان پول محافظتی – 1 میلیون یورو برای هر سال حرفه حرفه ای خود طلب کرد. پوگبا ظاهراً سعی کرد پرداخت کند، اما توسط بانک مسدود شد، اگرچه او توانست 100000 یورو جمع آوری کند. چهار روز پیش از آن، زولای، همسر پوگبا و دو فرزند خردسالشان در جریان دزدی از خانه او در منچستر تهدید شده بودند.

پل پوگبا
پل پوگبا در این فصل تنها 35 دقیقه برای یوونتوس بازی کرده است. عکس: Agn Foto/LiveMedia/Shutterstock

یک بار پیش از این، یونایتد قرارداد پوگبا را تمدید کرده بود تا از ارزش او محافظت کند، اما آن تابستان هیچ پیشنهاد جدیدی وجود نداشت. زمانی که قرارداد او در اولدترافورد به پایان رسید، او دوباره به یووه پیوست. شاید این شروع جدیدی بود که او به آن نیاز داشت. دیگران، به هر حال، توسط ناخوشایند یونایتد به پایین کشیده شده بودند. شاید بازگشت به تورین، جایی که او بهترین فوتبال باشگاهی خود را در آن بازی کرده بود، دوباره به دوران حرفه ای او بازگردد.

جزئیات بیشتر در مورد آسیب ماه مارس ظاهر شد. تحقیقات در مورد این آدم ربایی منجر به دستگیری برادر بزرگ پوگبا، ماتیاس، که زمانی از رکهام و کرو بود، و چهار دوست دوران کودکی او دستگیر شدند. هر پنج نفر در حال حاضر در بازداشت به سر می برند و با 20 سال زندان روبرو هستند. آنها ادعا می کنند که توسط یک گروه مرتبط با جنایات سازمان یافته تهدید شده اند.

طبق گزارش‌ها، پوگبا در حال بازگشت به زندگی در تورین بود جهانبرادرش با او تماس گرفت و گفت که گانگسترها خواستار پرداخت هستند و سپس تهدید کردند که اگر پول را تحویل ندهد به تصویر او آسیب می‌رسانند. چند هفته بعد، ماتیاس ویدئویی منتشر کرد و مدعی شد که قصد دارد در مورد برادرش “افشاگری های بزرگ” انجام دهد، از جمله استفاده ادعایی او از یک مارابوت، یک مرد مقدس غرب آفریقا به نام ابراهیم که ساعتی 100 یورو دریافت می کرد تا نفرین کند. در مورد کیلیان امباپه

پوگبا بعداً اذعان کرد که با یک مارابوت مشورت کرده است، اما فقط برای کمک به مصدومیت های مداوم خود. در ماه سپتامبر، در بحبوحه سقوط ارزش کریپتودراگون‌هایی که او تبلیغ کرده بود – NFT به شکل «تخم‌ها» که در یکی از چهار «کلاس» به «اژدها» تبدیل می‌شوند که می‌توان از آنها برای «جنگ» یا برای «جنگ» استفاده کرد. “پرورش” اژدهایان بیشتر – پوگبا از ناحیه زانو آسیب دید که نیاز به جراحی داشت و او را از تیم ملی فرانسه در جام جهانی دور نگه داشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

از زمانی که یووه او را به دلیل دیر رسیدن به شام ​​تیم کنار گذاشت و در حین تمرین ضربات آزاد دچار مصدومیت بیشتر شد. او ظاهراً به هواداران گفت “سرم در آن نیست” در حالی که مربی، ماسیمیلیانو آلگری، گفت که پوگبا “کمی از نظر احساسی فرو ریخته است” که در این شرایط کاملاً قابل درک است.

آلگری گفت: “او باید روح خود را در آرامش قرار دهد.” لحن او دلسوزانه بود، اما وقتی آنچه پوگبا از سر گذرانده است، چگونه آرامش پیدا می کنید؟ یووه و هوادارانش ممکن است فکر کنند که بیشتر از 35 دقیقه ای که پوگبا تا به حال در این فصل برای 8.8 میلیون پوند بازی کرده است، فکر می کنند، اما وقتی نزدیک ترین افراد به آنها متهم به این هستند، چگونه کسی می تواند تمرکز کند وقتی آنها با اسلحه تهدید شده اند. بخشی از طرح؟

چیزی که به عنوان یک موضوع تاکتیکی کوچک آغاز شد، شکاف کوچکی در تصور عمومی، گسترش یافته و تا زمانی که کل ساختمان فروریخته است، گسترش یافته است. این در مورد نگرش یا فرم یا کاربرد نیست. مطمئناً در مورد مدل مو نیست. این دیگر در مورد پتانسیل هدر رفته یا آسیب نیست. این یک تراژدی انسانی است

پوگبا تنها فوتبالیستی است که هدف جنایتکاران قرار گرفته است. مشخص نیست فوتبال برای محافظت از ستاره های ثروتمندش چه کاری می تواند انجام دهد، اما حداقل وظیفه دارد که همدردی کند. حتی اگر پوگبا دیگر هرگز در حد حداکثری خود بازی نکند، او سزاوار درک و حمایت فوتبال است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …