تن هاگ تحت تاثیر نمایش های “مسلط” مگوایر برای یونایتد | منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اریک تن هاگ تحت تاثیر پیشرفت هری مگوایر از زمان ورود سرمربی به منچستریونایتد قرار گرفته است، حتی اگر مدافع به طور منظم برای حضور در ترکیب اصلی تلاش کرده است.

کاپیتان باشگاه مجبور شده است بیشتر فصل را با تماشای روی نیمکت سپری کند و در 12 بازی از 23 بازی خود در جام حذفی یونایتد به میدان رفته است و قصد دارد در دیدار فولام از اولدترافورد در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به این رقم اضافه کند. یکشنبه.

مگوایر 90 دقیقه را در پیروزی 1-0 مقابل رئال بتیس در روز پنجشنبه به پایان رساند و اگر در مقابل تیم مارکو سیلوا انتخاب شود، این اولین باری است که او بازی های باشگاهی متوالی را از دو بازی ابتدایی فصل آغاز می کند.

تن هاگ گفت: “من واقعا از پیشرفتی که هری در حال حاضر دارد خوشحالم.” او مسلط‌تر و دیکتاتورتر است و ابتکار عمل بیشتری در زمین تمرینی به دست می‌آورد و ما در سویا مقابل بتیس شاهد بودیم که او رهبری نشان داد، به خصوص در جنبه‌های ابتکاری و دیکته بازی.

یکی دیگر که می توان شروعی نادر مقابل فولام داشت، فاکوندو پلیستری مهاجم است. او اولین بازی کامل خود را روز پنجشنبه پس از دو سال و نیم با این باشگاه انجام داد و در ماه های اخیر از آنتونی الانگا سبقت گرفت. با محرومیت آلخاندرو گارناچو به دلیل مصدومیت، فرصت های بیشتری برای اروگوئه ای وجود دارد.

تن هاگ در مورد فرصت های بیشتر Pellistri گفت: “شما باید لایق آن باشید.” «شما باید خودتان آن را جمع آوری کنید. ما به او کمک خواهیم کرد. شیوه بازی، فرهنگ به او کمک خواهد کرد. مربیان سخت با او کار می کنند. اما در پایان روز بازیکنان باید از موقعیت های خود استفاده کنند. آنها باید با نمایش هر روز، در داخل و خارج از زمین، شایسته موقعیت های خود باشند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

او توانایی این را دارد که این کار را مانند دیگرانی که از جوانانی مانند گارناچو، مانند کوبی ماینو به وجود آمده اند، انجام دهد. پلیستری نیز یکی از آنهاست. بنابراین افراد بیشتری می توانند این کار را انجام دهند اما شما باید به تیم کمک کنید. منچستریونایتد جایی نیست که بتوانیم 10 بازی را امتحان کنیم. نه، باید اجرا کنی.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خانواده مدیری که خودکشی کرد، می‌گوید رژیم دولت «به‌طور مرگ‌بار ناقص است». آفستد

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، خانواده مدیر مدرسه روث پری …