‘روی جام جهانی’: جانی سکستون مناظری حتی بالاتر از ایرلند را هدف قرار داده است | تیم اتحادیه راگبی ایرلند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جانی سکستون بر این باور است که ایرلند اکنون می تواند پس از پیروزی مقابل انگلیس در دوبلین که چهارمین گرند اسلم را در تاریخ این کشور رقم زد، حتی بالاتر از این هدف قرار گیرد.

سکستون تأیید کرد که آخرین بازی شش ملت خود را با هدایت تیمش به پیروزی 29-16 انجام داده است. ایرلند هفت امتیاز بالاتر از فرانسه مقام دوم را به پایان رساند، در حالی که این بازیکن 37 ساله با پشت سر گذاشتن رکورد رونان اوگارا، رکورددار امتیازآوری در تاریخ مسابقات شد.

سکستون گفت: “این یک نقطه اوج است، اما امیدوارم بالاترین نقطه نباشد.” “روی جام جهانی – این چیزی است که اکنون باید روی آن تمرکز کنیم… این بخشی از سفر است.

«خیلی خاص است، مثل سریال در نیوزلند خیلی خاص بود… ما باید پاهایمان را روی زمین نگه داریم، به ساختن ادامه دهیم. بازیکنان زیادی مصدوم شده‌اند که قرار است برگردند و به بازیکنانی که بازی می‌کردند فشار بیاورند.»

در کنار سکستون، اندی فارل، سرمربی ایرلند، ادای احترامی درخشان به کاپیتان خود کرد. فارل گفت: “به طرز باورنکردنی مناسب است که به نظر من بهترین بازیکنی که تا به حال برای ایرلند بازی کرده است بتواند با یک گرند اسلم در روز سنت پاتریک، در مقابل تماشاگران خانگی خود امضا کند.” تعداد زیادی از ستارگان که در هشت هفته گذشته با هم هماهنگ شده اند.

فارل گفت که این احساس عجیبی بود که یک بازی پاک را انجام دادم و او احساس وظیفه کرده بود که پیروزی را به ارمغان بیاورد. فارل گفت: “نمی دانم بخندم، گریه کنم یا کمی غمگین باشم.” «احساس عجیبی است. من فقط خوشحالم که پسرها آن را پشت سر گذاشتند. برای آنها اهمیت زیادی داشت، به خصوص حضور در اینجا [in Dublin]، تنها چهارمین گرند اسلم در تاریخ ایرلند.

«این یک مناسبت ویژه است… ما احساس وظیفه کردیم که نمی توانیم مردم را ناامید کنیم. انجام کار احساس آرامش است. بی نهایت افتخار. گرند اسلم‌ها فقط در چنین شب‌هایی برنده نمی‌شوند، بلکه در طول مدتی که ما با هم بوده‌ایم برنده می‌شوند.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

فارل در پاسخ به اینکه نظرش در مورد تصمیم به اخراج فردی استوارد برای چالش در مورد هوگو کینان پرسیده شد، گفت: «این قوانین است، اینطور نیست؟ مایه تاسف است اما این قوانین است و فکر می کنم باید به مردم اعتماد کنیم [the officials] که آن را همان طور که هست می بینند.»

سکستون در مورد تلاش‌های میهمانان هفت روز پس از شکست خوردن در خانه توسط فرانسه گفت: «بازی جوانمردانه به انگلیس، آن‌طور که ظاهر شدند، واقعاً خوب بودند. بازگشت به آن مد از هفته گذشته، چیزهای زیادی در مورد کاپیتان و مربی آنها صحبت می کند. آنها کار را سخت کردند – و ما آن را برای خودمان سخت کردیم. ممکن است فقط 48 ساعت از آن لذت ببریم و زیاد نگران آن نباشیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه های طرفدار کرملین ویدئویی از حمله سربازان اوکراینی به زن و نوزاد را ضبط کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، گروه‌های طرفدار کرملین در حال نمایش …