ایرلند پیشتاز با گرد کردن کمپین عالی موقعیت را توجیه می کند | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیاو نیمه صبح در سراسر دوبلین بارید. یک پتوی خنک کننده به موقع، شاید برای تنظیم دمای جمعی در این آخر هفته منحصر به فرد در پایتخت ایرلند. به نظر می رسید که می توانید دندان های خود را در هیجان، انتظار و انرژی عصبی این مناسبت فرو ببرید. فرصت ایرلند برای کسب یک گرند اسلم در زمین خود برای اولین بار.

با نزدیک شدن به روز سنت پاتریک در روز جمعه، نمایش غالب توسط گروه ایرلندی در جشنواره چلتنهام و یک گرند اسلم که به سادگی در انتظار مهر و موم شدن و تحویل بود، حال و هوای اطراف شهر، باید بگوییم، سرزنده بود. همانطور که یکی از نویسندگان برجسته ایرلندی صبح روز شنبه بیان کرد، شیوه تنظیم آن برای تیم شماره 1 جهان اندی فارل “به طرز نگران کننده ای عالی” بود.

با این حال، گهگاه در کافه‌های شهر در مورد راگبی ایرلندی و در واقع ورزش ایرلندی صحبت می‌شد. علیرغم موقعیت موجه آنها در صدر رنکینگ جهانی راگبی، علیرغم 21 پیروزی از 23 – و رکورد 13 پیروزی متوالی در خانه – ممکن است میزبان احساس ناراحتی در نقش تعیین شده خود به عنوان محبوبیت قاطع مقابل انگلیس داشته باشد؟

آیا آن‌ها خوشحال‌تر از این هستند که پشتشان به دیوار باشد و امیدوار باشند که یک یا دو مشت به زمین بزنند، شاید با یک برد غیرمحتمل بدزدند؟ شلاق زدن به آن معروف است. یا اینطور تئوری پیش رفت.

مشکل انفرادی چنین نظریه ای حقایق بود. تحت مربیگری قبلی جو اشمیت و اکنون فارل، ایرلند مدتهاست به پیشتاز بودن عادت کرده است. با نزدیک‌تر شدن بازی، آن‌ها راحت، آرام و متمرکز به نظر می‌رسند: اما این بدان معنا نیست که وقتی بازی بالاخره شروع شد، همه چیز طبق برنامه پیش رفت.

یک پاس جانی سکستون نتوانست هدف خود را پیدا کند و از روی چمن خاکی عبور کرد. هوگو کینان، مدافع کناری، ضربه‌ای را که به دلیل لمس ضربه وارد کرد، به طرز وحشتناکی اشتباه گرفت و به انگلیس یک خط حمله هدیه داد. مایک کت، مربی هجومی ایرلند، گفته بود که بخشی از کلید موفقیت در اینجا اجتناب از وحشت است در صورتی که انگلیس در هر مرحله به برتری برسد. خونسردی آنها به درستی زود آزمایش می شود. شلختگی غیرمشخصی در بازی تیم میزبان وجود داشت زیرا میهمان با نتیجه 6-0 پیش افتادند.

طرفداران ایرلند با زدن سومین تلاش دن شیهان مقابل انگلیس جشن می گیرند
طرفداران ایرلند با زدن سومین تلاش دن شیهان مقابل انگلیس جشن می گیرند. عکس: بیلی استیکلند/INPHO/Shutterstock

در 20 دقیقه ابتدایی، تیم استیو بورثویک کاملاً از گروهی که هفت روز قبل توسط فرانسه شکست خورده بود، کاملاً غیرقابل تشخیص بود. آنها به صورت دسته جمعی شکار می‌کردند، تکل‌ها را به هم می‌زدند و در سراسر زمین با چهره‌های ایرلندی روبرو می‌شدند. انگلیس از غم و اندوه پس از شکست هفته گذشته تویکنهام صحبت کرده بود، اما اگر انگلیس در نهایت شتاب اولیه خود را به پیروزی تبدیل می کرد، هیچ چیز با ناامیدی هواداران ایرلندی برابری نمی کرد.

از قضا، این یک قطعه عدم دقت ایرلندی است که به طور غیرمستقیم منجر به تعیین کننده یک لحظه از مسابقه شد. ارسال نادرست مک هانسن، کمی قبل از نیمه تمام، در مقابل هم تیمی اش کینان به بیرون پرتاب شد. مدافع کناری ایرلندی که برای جمع آوری توپ و حفظ حرکت حمله خمیده بود، با ضربه لرزان از آرنج و لگن بازیکن مقابل خود، فردی استوارد، که موفق شده بود بدن خود را در موقعیتی عجیب قرار دهد، مواجه شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

علیرغم عدم سوء نیت آنها در چالش، هنگامی که پی در پی تکرارهای اسلوموشن شروع شد، تنها یک نتیجه وجود داشت. کارت قرمز حاصل، شاید خیلی سخت به نظر می رسید، اما شرم از این بود که موقعیت به زیبایی در آن مرحله جوشید. ترس های ایرلندی قبل از بازی از حمله غیرمنتظره قوچ انگلیسی به چشم می خورد – اما شما احساس کردید که حتی متعهدترین هوادار خانگی ترجیح می دهد در برابر 15 انگلیسی به این شاهکار منحصر به فرد دست یابد.

«ایرلند 10، انگلیس 0»، گوینده ورزشگاه به اشتباه – امیدواریم – به تماشاگران اعلام کرد که سومین پنالتی اوون فارل در آن شب باعث شد بازی یک امتیازی درست بعد از نیمه تمام شود. “نه … متاسفم. ایرلند 10، انگلیس 9. یک خطای ایرلندی دیگر. اما این مهم نخواهد بود. در شرایطی که انگلیس به 14 رسید، و سپس 13 نفر پس از کارت زرد جک ویلیس، دستگاه اندی فارل که به خوبی تنظیم شده بود، هرگز اجازه نمی داد این اتفاق بیفتد، و آنها به درستی و شایسته حریف خود را در نیمه دوم شکست دادند.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

تقریباً یک سال پیش، پس از اینکه ایرلند در روز پایانی مسابقات از فرانسه بازماند، فارل پدر مشتاقانه منتظر تور تابستانی نیوزلند بود. “این فرصت عالی است که گروه به آن نیاز دارد … رفتن به نیوزیلند، هیچ فشاری مانند آن وجود ندارد، بنابراین این یک فرصت عالی برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد خودمان است.” آنها آن سری را 2-1 بردند و اولین پیروزی های خود را در خاک نیوزلند ثبت کردند. آنها در اینجا چیزهای بیشتری در مورد خودشان پیدا کردند.

مرد مسابقه، دن شیهان، زننده دو تلاش، پس از آن گفت: “ما از قدرت به قدرت می رویم.” “ما قطعا از امشب لذت خواهیم برد.” دونده های پیشتاز قهرمانان گرند اسلم شایسته ای شده بودند و هر کس دیگری که سبز پوشیده بود از شب لذت می برد. از آن می توانید مطمئن باشید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …