دست ماشین بی رحم گواردیولا، کمپانی محبوب قدیمی، یک درس سخت | جام حذفی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مآنچستر سیتی در 10 بازی قبلی مقابل برنلی با نتیجه 34-1 پیروز شده بود. همه آن بازی‌ها در برابر تیم‌هایی برگزار شد که توسط شان دایچه مدیریت می‌شد، سبک تیمی بسیار متفاوت با تیمی که وینسنت کمپانی ساخته بود، اما شش گل بعد، برخی چیزها هرگز تغییر نمی‌کنند. این بازیکن بلژیکی کلارتز را از یک تیم خشن اما کارآمد به یک تیم هیجان انگیز و آزاد تبدیل کرده است، اما واقعیت آنچه که او در فصل آینده با آن روبرو می شود شنبه شب آشکار شد.

صعود اساسا تضمین شده است، اگر در دو ماه پایانی فصل با یک بازی در دستان خود از برتری 16 امتیازی خود در رتبه سوم دست بکشند، به یک مرگ بزرگ نیاز است. تسلط آنها در لیگ به کمپانی اجازه داد تا یک تیم تقریباً کامل را در اتحاد انتخاب کند. هواداران با سرنا دادن به کاپیتان سابق خود از او استقبال کردند اما این یک رویداد تجاری برای کمپانی بود.

متأسفانه برای برنلی و سرمربی آنها، ارلینگ هالند و کوین دی بروین، علاقه‌مند به هت‌تریک، اندکی از حریفان معمولی خود بالاتر هستند. میهمانان همان شدتی را که در 37 بازی خود در لیگ انجام داده بودند، در همان اوایل ارائه کردند، اما به سرعت متوجه شدند که برای حفظ سیتی به چیزی بیش از تلاش و بازی موقعیتی هوشمندانه نیاز دارند.

برنلی در چمپیونشیپ با نرخ 2 گل در هر بازی در هر بازی به ثمر رسیده است، در حالی که بهترین دفاع را در اختیار دارد، اما این چیزی به حساب نمی آید. سیتی در هنگام پاس دادن در خط دفاعی ممکن است اشتباه کند و فشار مداوم خط حمله برنلی باعث شد که آنها اشتباه کنند و فرصت هایی را برای کلارتز فراهم کنند، اما وقتی فرصت های اندک آنها به وجود آمد نتوانستند از آنها استفاده کنند.

ستاره‌های دوران دایچ، اشلی بارنز، جک کورک و چارلی تیلور ممکن است از روی نیمکت به روزهای لیگ برتر خود برگردند و تماشا کنند که سیتی از 80 درصد مالکیت توپ در 15 دقیقه اول لذت می‌برد. برنلی به در اختیار داشتن اکثریت توپ عادت کرده است اما کمپانی می دانست که در مقابل قهرمان لیگ برتر این امکان وجود ندارد و به اندازه کافی باهوش است که متوجه شود یک نگرش گونگ هو آنها را در برابر یک تیم نخبه خیلی باز می گذارد و تصمیم می گیرد به یک تیم برود. مردی در شهر سعی کند آنها را مهار کند.

سیتی در همان ابتدا نمی توانست برنلی را به راحتی شکست دهد، در نتیجه پپ گواردیولا در دقیقه 24 هالند را برای گپ زدن در کنار زمین فراخواند تا دستورالعمل ها را ارائه دهد و تغییری در نقش خود برای حضور در آخرین نفر انجام دهد، زیرا گاهی اوقات عمیق تر بازی می کرد. در سه ماهه افتتاحیه زمانی که جولیان آلوارز توپ را برای هالند فرستاد تا توپ اول را به خانه برساند و او به لطف ارسال دقیق فیل فودن، دومین توپ را به ثمر رساند، سود زیادی به همراه داشت. این ها درس های سختی از مقابله با یکی از بهترین تیم های اروپا است. سیتی از اینکه در کسری از ثانیه فضا به او داده شد، بهترین استفاده را کرد، آلوارز و فودن بدون فکر دوم توانستند از آن استفاده کنند و برنلی قادر به واکنش نبود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

این فرصتی برای کمپانی بود تا نشان دهد که برنلی می تواند قدم به قدم جلو بیاید. وقتی آنها به میدان بیایند، بازی های بیشتری از این دست وجود خواهد داشت و باید نقش خود را به عنوان افراد ضعیف بپذیرند. در نیمه دوم، هر دو طرف 5 شوت داشتند و برنلی بیشتر در چارچوب داشت، اما سیتی از دو موقعیت خود استفاده کرد تا اختلاف را در یک سوم نهایی نشان دهد. در تمام وقت، سیتی تعداد شوت های خود را چهار برابر کرده بود، در حالی که برنلی پس از استراحت تلاش انفرادی داشت، زیرا شکاف در کلاس آشکارا آشکار شد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

تسلط سیتی در نیمه دوم بیشتر خود را نشان داد، زمانی که برنلی با دریافت گل های بیشتر هزینه تلاش خود را پرداخت. به میزبانان فضای بیشتری برای فعالیت داده شد و آنها از استفاده از آن خوشحال بودند. توانایی تولید سرعت بالای کمپانی در لیگ برتر برای 90 دقیقه، 38 بار متوالی، دشوار خواهد بود. او در تابستان تیم را بهبود می بخشد، اما ممکن است نیاز به اتخاذ رویکرد عملگرایانه تری در برابر نخبگان داشته باشد.

این باخت برای کمپانی بعد از یک فصل تقریباً بی عیب و نقص یک درک بی‌رحمانه بود، اما او می‌داند که این یک منحنی یادگیری برای او و بازیکنانش است. او سال های آخر خود را در سیتی گذراند و از گواردیولا آموخت و درس ارزشمند دیگری از شکست به او آموخت. کمپانی پنج ماه فرصت دارد تا برای اولین پرواز برنامه ریزی کند، اما ممکن است آنقدر طولانی نباشد که برنامه ای برای توقف هالند و سیتی ارائه دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دولت ولز طرح مالیات بازدیدکنندگان را ادامه می دهد | ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، دولت ولز قرار است برنامه …