پوند ایالت سن دیگو مارس جنون عزیزان فورمن برای رسیدن به Sweet 16 | مسابقات NCAA 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ایالت سن دیگو برای پایان دادن به دوره مارس جنون عزیز، فورمن، با 16 امتیاز از Micah Parrish برای سرعت بخشیدن به یک حمله امتیازدهی متعادل، مشکل چندانی نداشت و برای پیروزی 75-52 در روز شنبه در دور دوم مسابقات NCAA کنار رفت.

داریون ترامل 13 امتیاز داشت، لامونت باتلر 12 امتیاز به دست آورد و مت بردلی، گلزن برتر، با 10 امتیاز برای سن دیگو استیت (29-6) به پایان رسید، تیمی که به اولین Sweet 16 خود از سال 2004 می رسد. آزتک ها در 11 بازی از 13 بازی گذشته خود پیروز شده اند. هفته آینده در نیمه نهایی منطقه جنوبی در لوئیزویل، کنتاکی، با آلاباما یا مریلند بازی خواهد کرد.

ایالت سن دیگو اولین تیم کنفرانس کوهستانی غرب است که از نوادا در سال 2018 به Sweet 16 می رسد. این سومین حضور در نیمه نهایی منطقه ای برای آزتک ها و هفتمین حضور برای کوهستان غرب به طور کلی خواهد بود.

دو روز پس از کنار گذاشتن شوت سرد و غلبه بر کسری 12 امتیازی نیمه دوم و شوک زدن به ویرجینیا شماره 4 با نتیجه 68-67 روی پرانتز سه امتیازی جی پی پگس، فورمن از دست رفت و به تدریج توسط افراد فیزیکی بسیار ضعیف تر شد. آزتک ها

بازیکن کنفرانس جنوب و سالی که Jalen Slawson خطای چهارم خود را با 16:27 باقی مانده انجام داد و اندکی پس از بازگشت در نیمه دوم خطا کرد. این بازیکن فوق‌العاده در اعتراض به زمین کوبید و یک خطای فنی انجام داد که به ایالت سن دیگو یک جفت پرتاب آزاد داد که آزتک‌ها را 60-37 جلو انداخت.

مایک بوثول با 15 امتیاز پیشتاز سیزدهمین تیم پالادین (28-8) بود. الکس ویلیامز 11 امتیاز داشت و پگس با 11 گل به پایان رسید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …