داگلاس لوئیز سکو را برای استون ویلا می گذارد تا بورنموث را کنار بگذارد | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استون ویلا با گل های داگلاس لوئیز، ژاکوب رمزی و امیلیانو بوئندیا بورنموث را در چهار بازی لیگ برتر به پیروزی رساند.

داگلاس لوئیز از فاصله نزدیک کار را تمام کرد تا ویا در دقیقه هفتم پیش بیفتد تا اینکه رمزی و بوئندیا در 10 دقیقه آخر گل های بیشتری به ثمر رساندند.

بورنموث با یک ضربه ایستگاهی فیلیپ بیلینگ که توسط امیلیانو مارتینز به خوبی مهار شد، به گل تساوی نزدیک شده بود.

ویلا با افزایش روند شکست ناپذیری خود، افزودن به بردهای مقابل اورتون و کریستال پالاس و یک تساوی مقابل وستهم، پیش از بازی آخر با چلسی، به رده دهم جدول لیگ برتر صعود کرد. بورنموث با شکست در ادامه پیروزی شگفت‌انگیزش مقابل لیورپول در هفته گذشته، با یک امتیاز کمتر از آخرین مکان امن، جایگاه نوزدهم را به خود اختصاص داد.

چیزی که هواداران بورنموث را تشویق کردند، حضور دیوید بروکس در دقیقه 79 برای اولین حضورش پس از تشخیص سرطان در اکتبر 2021 بود، لحظه ای که در سراسر ویلا پارک تشویق شد.

ویلا شروعی پر جنب و جوش داشت و زمانی که شوت اولی واتکینز از سمت جک استفنز به لئون بیلی منحرف شد، پیش افتاد.

داگلاس لوئیز به استون ویلا برتری زودهنگام داد.
داگلاس لوئیز به استون ویلا برتری زودهنگام داد. عکس: کارل رسین/رویترز

بلافاصله بعد از آن، ترسی برای میزبان ایجاد شد، زیرا جان مک گین، کاپیتان، تلاش برای پاس ازری کونسا را ​​اشتباه گرفت و جیدون آنتونی برای مهار توپ به داخل دروازه رفت، اما او نتوانست توپ را به سمت دروازه هدایت کند، و همین امر در مورد بیلینگ با ضربه سر لحظاتی بعد صدق کرد. .

سپس دروازه بان ها در هر دو سمت به بازی دعوت شدند، ضربه کم دومینیک سولانکه توسط مارتینز به عقب برگشت تا واتکینز، با بازی بوئندیا، تلاش خود را به خوبی توسط نتو مهار کرد.

در حالی که ویا برای یک ثانیه به فشار دادن ادامه داد، رمزی یک شوت به بیرون زد، سپس ضربه دیگری را زد که درست از بالای دروازه از طریق بازوی استفنز عبور کرد – یک بررسی VAR برای هندبال انجام شد اما هیچ پنالتی داده نشد.

در اوایل نیمه دوم، نتو یک ضربه محکم الکس مورنو و یک درایو کم از واتکینز را مهار کرد، سپس با ضربه سر داگلاس لوئیز برخورد کرد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

گری اونیل با انجام یک تعویض دوبل درست قبل از ساعت واکنش نشان داد و تیم میهمان پس از آن به تساوی نزدیک شد زیرا ضربه آزاد بیلینگ به طرز فوق العاده ای توسط مارتینز به بیرون رفت.

سولانکه در دقیقه 70 به سمت دروازه کناری شلیک کرد و دو دقیقه بعد فرصت دیگری داشت اما با مداخله خوب تایرون مینگز، بازیکن سابق بورنموث خنثی شد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

پس از آن یک لحظه خاص وجود داشت که بروکس مدتها مورد انتظار خود را به میادین بازگشت، قبل از اینکه رمزی نتیجه را 2-0 کند، بهتر از استفنز شد و در 10 دقیقه مانده به بازی به میدان رفت.

ویا در جلوی پای خود باقی ماند و پس از اینکه نتو به خوبی موفق شد واتکینز را در هشت بازی برای ویا گل هفتم خود را رد کند، بوئندیا در دقیقه 89 بعد از یک کرنر شماره 3 را به خانه زد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

واتیکان می گوید که پاپ فرانسیس پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل مشکلات تنفسی به تدریج بهبود می یابد

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، واتیکان می گوید که پاپ فرانسیس …