منچسترسیتی – برنلی: مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی – زنده | جام حذفی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

24 دقیقه: سیتی با اطمینان خاصی به کرنر برخورد نمی کند. آن‌ها اجازه می‌دهند توپ به اطراف پرتاب شود، اورتگا در نهایت با تهدید الدخیل که در گوشه سمت چپ محوطه شش قدم تهدید می‌کند از زاویه‌ای بسته به سمت دروازه‌ها می‌خورد، آن را به دست آورد.

23 دقیقه: Beyer یک پاس پزشکی قانونی را از کانال داخل سمت چپ می زند و تقریباً Tella را در جعبه رها می کند. همانطور که تلا آماده شوت کردن می شود، دیاس می آید تا به گوشه ای برود. این از نقطه نظر شهر بسیار ضروری بود.

22 دقیقه: واکر از پشت زاروری می آید و نسبتاً خوش شانس است که وارد کتاب نمی شود. نشانه ای از ناامیدی، شاید. سیتی هنوز دستان طاووس فارل را گرم نکرده است.

20 دقیقه: اورتگا دوباره کیلومترها از محوطه جریمه خود بیرون می آید و لحظات شیرین خود را با یک پاس با حضور نزدیک فاستر و ویتینیو سپری می کند. او توپ را دور می کند اما فقط. برنلی در اینجا چند سوال می پرسد.

18 دقیقه: برنلی دندان هایش را خالی کرد. ابتدا، ویتینهو پاس بی دقت اورتگا را رد کرد و فاستر را به کانال چپ داخل فرستاد. لوئیس به خوبی او را از گل دور نگه می دارد. سپس Tella از 25 یارد در سمت راست ضربه می زند. اورتگا مجبور می شود دور تیرک را به گوشه ای براند. چیزی از آن بر نمی آید.

16 دقیقه: دی بروین یک پاس را از کانال داخل سمت چپ برای آلوارز می زند. اوورهیت است، اما آلوارز قبل از بالا آمدن با یک تکل اسلاید ادعای مالکیت می کند. مهارت شگفت انگیز. اما او نمی تواند به راه خود ادامه دهد، که مایه شرمساری است، زیرا برای لحظه ای چیزها به این شکل ظاهر می شوند…

14 دقیقه: شروع آرامی بود، اما سیتی به طور ناگهانی در حالی که فودن و آلوارز در جناح چپ ترکیب می شوند، کلیک می کند. فودن یکی برای هالند می ایستد، اما روی صلیب می ایستد و برنلی خطوط خود را پاک می کند.

12 دقیقه: برنلی به شدت سیتی را تحت فشار قرار می دهد. کمپانی خوب در مدرسه پپ درس خواند.

10 دقیقه: رابرتز می آید در فودن در نیمه راه. او هم توپ می گیرد و هم مرد. جمعیت آن را دوست ندارند و می خواهند رابرتز رزرو شود، اما این اتفاق نخواهد افتاد. با این حال، فودن بیچاره قبلاً در جنگ ها حضور داشته است.

9 دقیقه: قطعا تماسی وجود داشت، زیرا فودن این احساس را داشت و کمی در حال تکان دادن است. امیدواریم که فقط از یک ضربه.

7 دقیقه: فودن از سمت چپ داخل محوطه جریمه دریبل می زند و بایر با بلوک تکل می خورد. او می رود، اگرچه ادعای واقعی برای پنالتی وجود ندارد. تماس وجود داشت. شما بازیکنانی را دیده اید که کمتر خلق می کنند.

جردن بیر از برنلی برای به چالش کشیدن فیل فودن از منچستر سیتی وارد میدان شد.
جردن بیر از برنلی برای به چالش کشیدن فیل فودن از منچستر سیتی وارد میدان شد. عکس: کلایو برانسکیل/گتی ایماژ

6 دقیقه: در غیر این صورت، شروع نسبتاً آرامی برای بازی بوده است. شنبه عصر، سرگرمی سبک در بی‌بی‌سی، درست اینجا.

4 دقیقه: اورتگا چیزی شبیه به پاس بیمارستانی به لوئیس می‌دهد و مدافع جوان تقریباً با تکل ویتینیو محروم می‌شود. توپ با مهربانی برای سیتی شکسته شد و دیاس کار را مرتب کرد.

2 دقیقه: یادآوری این که این روزها هیچ تکراری وجود ندارد. اگر لازم باشد به وقت اضافه و پنالتی می رویم.

حلقه ماه آبی در اطراف اتحاد … سپس برنلی توپ را در دست گرفت.

تیم ها بیرون هستند! سیتی آبی آسمانی معروف خود را می پوشد، ورزش برنلی یک نوار تغییر رنگ مشکی و صورتی. صدای غرش بزرگ در حالی که بازیکنان به زمین می آیند، میهمانان امروز نزدیک به 8000 هوادار را با خود برده اند. سپس وینسنت کمپانی از تونل بیرون می‌آید و مورد استقبالی قرار می‌گیرد که برای یک قهرمان بازگشته انتظار می‌رود… اما بزرگ‌ترین تشویق برای مایک سامربی، افسانه زنده شهر، برای نشان دادن جایزه OBE خود محفوظ است. ما یک ثانیه دیگر پیاده می شویم!

وینسنت کمپانی، سرمربی برنلی قبل از شروع مسابقه هواداران را تشویق می کند.
وینسنت کمپانی، سرمربی برنلی قبل از شروع مسابقه هواداران را تشویق می کند. عکس: فیل نوبل/رویترز

پپ گواردیولا با بی بی سی صحبت می کند. “واقعا سخت خواهد بود… کاری که برنلی در چمپیونشیپ انجام داده است، آنها سه یا چهار بازی دیگر برای قهرمانی و صعود فاصله دارند… به همین دلیل است که من انتظار بازی سختی را دارم… هرکسی که خسته یا مصدوم نیست می خواهد بازی کند. هر بازی.”

گری به بی بی سی بازگشت!

انفجاری از تم معروف مسابقه روز بری استولر – هفته گذشته چقدر آن را از دست دادیم – و سپس، با قورباغه ای خفیف در گلو، گری لاینکر بازگشت خود را با خفاش مستقیم بازی می کند. “عصر بخیر از استادیوم اتحاد در حالی که منچسترسیتی به مصاف برنلی می رود.”

در این مرحله او آلن شیرر را معرفی می‌کند که خطاب به فیل در اتاق است: «فقط باید موضوع را روشن می‌کردم و می‌خواستم بگویم که چقدر ناراحت بودیم که همه تماشاگران هفته گذشته آخر هفته گذشته را از دست دادند. شرایط واقعاً سختی برای همه افراد مربوطه بود، و بدون تقصیر خودشان، برخی از افراد واقعاً بزرگ تلویزیون و رادیو در موقعیتی غیرممکن قرار گرفتند و این عادلانه نبود. بنابراین خوب است که به نوعی به حالت عادی برگردیم و دوباره درباره فوتبال صحبت کنیم.

لاینکر، که سپس به طور یکپارچه با میکا ریچاردز در برنلی قرار می گیرد، پاسخ می دهد: «من آن احساسات را تکرار می کنم. همه چیز در همه جا به یکباره به حالت عادی بازگشت.

تصویر گری لاینکر، آلن شیرر و میکا ریچاردز توسط گری لاینکر در حساب توییتر خود منتشر شده است.
عادی بودن از سر گرفته می شود. عکس: @GaryLineker/twitter

خطرات در یک چهارم نهایی جام حذفی به اندازه کافی زیاد است، اما این مسابقه ای است که زمانی هویت قهرمان انگلیس را تعیین می کرد. در یک دوشنبه شب پرتنش در سال 1960، برنلی از مین رود بازدید کرد تا در آخرین بازی فصل دسته اول به مصاف منچسترسیتی برود. تیم هری پاتس به یک پیروزی نیاز داشت تا قهرمان فعلی ولورهمپتون واندررز را به دست آورد و تیم معروف استن کولیس را هت تریک کند. در اینجا نحوه بررسی آن یک …

برایان پیلکینگتون پس از چهار دقیقه برنلی را پیش انداخت. جو هیز خیلی زود برای سیتی گل تساوی را به ثمر رساند، اما تروور مردیت، وینگر ذخیره 20 ساله، در نیم ساعت برتری میهمان را بازگرداند و توپی را که از درون محوطه جریمه به بیرون پرتاب شده بود، به خانه زد. سیتی فرصت‌های خود را داشت تا دوباره به تساوی برسد: دنیس لاو یک موقعیت طلایی را در اواسط نیمه دوم از دست داد، در حالی که آلن اوکس مستقیماً به آدام بلک‌لاو دروازه‌بان کلارتز شلیک کرد. اما همین بود. برنلی قهرمان شد! سیتی در آن فصل شانزدهم شد. زمان تغییر می کند، خخ

سیتی به طور غیرمنتظره ای هفت موقعیت برای تیم یازدهمی ایجاد می کند که شکست 7-0 مقابل لایپزیگ را آغاز کرد. استفان اورتگا جایگزین ادرسون در دروازه شد، در حالی که جان استونز، ناتان آکه، مانوئل آکانجی، ایلکای گوندوگان، جک گریلیش و برناردو سیلوا جای خود را برای کایل واکر، آیمریک لاپورته، ریکو لوئیس، ریاض محرز، جولیان آلوارز و فیل فودن باز کردند. ارلینگ هالند، قهرمان پنج گل سه‌شنبه، جای خود را حفظ می‌کند، همراه با کوین دی بروین که ناگهان به فرم بازگشته است. این دقیقاً تیم معمولی شما در جام حذفی دسته دوم نیست، درست است.

برنلی سه تغییر در ترکیب اصلی که برای پیروزی 3-1 چهارشنبه شب در هال نامگذاری شده بود، انجام داد. بیلی پیکوک-فارل جایگزین آریجانت موریک در دروازه شد، در حالی که امین الدخیل و لایل فاستر جای هالمار اکدال و اشلی بارنز را گرفتند.

تیم ها

شهر منچستر: اورتگا، واکر، دیاس، لاپورته، لوئیس، رودری، دی بروین، محرز، آلوارز، فودن، هالند.
ذخیره ها: ادرسون، فیلیپس، استونز، آکه، گوندوگان، گرالیش، گومز، آکانجی، پالمر.

برنلی: طاووس فارل، رابرتز، الدخیل، بیر، مااتسن، کالن، گودموندسون، تلا، زاروری، ویتینیو، فاستر.
نفرات: موریک، تیلور، کورک، بارنز، تواین، باستین، اوبافمی، درویش اوغلو، بنسون.

تیم شهر شما برای رویارویی با برنلی! 🙌

یازدهم | اورتگا مورنو، واکر، دیاس، لاپورته، لوئیس، رودریگو، دی بروین (C)، ماهرز، آلوارز، فودن، هالند

فرعی | ادرسون، فیلیپس، استونز، آکه، گوندوگان، گریلیش، گومز، آکانجی، پالمر#من سیتی | @HaysWorldwide pic.twitter.com/EHDgYSE85n

– منچستر سیتی (@ManCity) 18 مارس 2023

مقدمه

او بازگشت! بله، امروز بعدازظهر، وینسنت کمپانی، مدیر برنلی، به اتحاد بازمی‌گردد، جایی که او به مدت 11 سال نقش اصلی خط دفاعی منچسترسیتی را برعهده داشت و 12 جام برد و اکنون مجسمه‌ای از او در بیرون وجود دارد. اما همچنین …

او بازگشت! بله، امروز بعدازظهر گری لینه‌کر به بی‌بی‌سی بازمی‌گردد، جایی که او برای مدت کوتاهی به خاطر جنایت فجیع نشان دادن مقداری انسانیت اولیه به صندوق پرداخت شد، سپس توسط بازیگران بد ایمان به‌طور گستاخانه معرفی شد.

شروع مسابقات اتحاد ساعت 17:45 به وقت گرینویچ است. پوشش بی‌بی‌سی از ساعت 5:25 بعدازظهر شروع می‌شود، به زودی پس از آن خواهیم فهمید که گمبیت آغازین Lineker با چه شدتی در not-you-be-at-work-o-meter™ تأیید شده توسط Lynam ثبت می‌شود. همبستگی با گری، ایان، الکس، آلن و همکاران، به ویژه برای تظاهرات روز شنبه گذشته از قدرت در اتحادیه.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مردی در پرونده مربوط به ترور رئیس جمهور هائیتی به گناه خود اعتراف کرد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک تاجر و قاچاقچی سابق مواد مخدر …