هت تریک درخشان بلر کینگهورن، پیروزی اسکاتلند در برابر ایتالیا را با امتیاز امتیاز به ارمغان آورد | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بلر کینگ‌هورن با به ثمر رساندن یک هت تریک در تلاش برای کمک به اسکاتلند با پیروزی 26 بر 14 مقابل ایتالیای پرشور، به چالش جایگزین کردن فین راسل پاسخ داد.

مدافع همه کاره ادینبورگ در هر دو نیمه از خط دفاعی عبور کرد تا دوهان ون در مروه به تاچ داون قبلی اضافه کند. و هکینگهورن سپس در آخرین لحظه از یک بازی سخت، گلزنی را تکمیل کرد، زیرا اسکاتلندی ها از یک مبارزه با آتزوری جلوگیری کردند تا مطمئن شوند که قهرمانی را با سه برد از پنج برای اولین بار از سال 2018 به پایان رساندند.

ایتالیا زمانی که در دقیقه چهارم روی خط 10 متری پنالتی اعلام کرد، فرصتی برای ثبت امتیاز داشت، اما توماسو آلن – که در اسکاتلند متولد شده بود – دید که ضربه او درست در سمت چپ تیرها جابجا می شود.

اما چهار دقیقه بعد، آلن با زدن یک پنالتی از روی نقطه 22، آتزوری را از میدان خارج کرد.

اسکاتلندی ها در دقیقه 13 زمانی که ون ددر مروی از هاو جونز در سمت چپ آفلود دریافت کرد و به طرز فوق العاده ای از چالش پائولو گاربیسی عبور کرد و توپ را درست در داخل خط تماس قرار داد، جان تازه ای گرفت. کینگ‌هورن با تلاش خود برای تبدیل شدن به این سمت، بسیار گسترده بود.

ایتالیایی ها سه دقیقه بعد با زدن پنالتی دیگر آلن توانستند بینی خود را به جلو برگردانند.

میهمان در دقیقه 23 مجبور به تغییر شدند که ادواردو یاچیزی مصدوم شد و نیکولو کاننه جایگزین او شد.

دوهان ون در مروه برای اسکاتلند تلاش می کند.
دوهان ون در مروه از اسکاتلند به نوعی موفق می شود تحت فشار پائولو گاربیسی توپ را به سمت پایین هدایت کند. عکس: استوارت والاس/شاتراستاک

شش دقیقه بعد، زمانی که پروپاقرص دانیلو فیشتی به دلیل نقض مکرر اسکرام توسط خط اول ایتالیا کارت زرد دریافت کرد، ضربه بیشتری را متحمل شدند. سیمون گسی وینگر به طور موقت قربانی شد زیرا پیترو سکارلی از روی نیمکت برای تقویت خط جلو معرفی شد.

اسکاتلند در عرض چند ثانیه مرد اضافی را به حساب آورد، زیرا بن وایت توپ را از پایه اسکرام گرفت، جلو برد و در کینگ‌هورن بازی کرد که شکافی را مشاهده کرد و شیرجه زد. شماره No قبل از 10 به درستی تلاش خود را تبدیل می کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

میزبان در اوایل نیمه دوم به سمت جلو ادامه داد و کینگ‌هورن تلاش دوم را تنها چهار دقیقه پس از شروع مجدد پس از یک پاس گل دیگر توسط وایت به ثمر رساند. گلزن تلاش دوباره موارد اضافی را اضافه کرد.

درست زمانی که اسکاتلند کنترل کامل به نظر می‌رسید، ایتالیا زمانی که آلن برای یک تلاش خوب در سمت چپ به میدان رفت، خود را به بازی برگشت. زننده تلاش فرصت را از دست داد تا آتزوری را در یک تلاش تبدیل به پیروزی به ارمغان بیاورد، زمانی که تلاش خود را برای تبدیل به گل انجام داد.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

چهار دقیقه بعد، هم تیمی گاربیسی وظیفه ضربه زدن را بر عهده گرفت و یک پنالتی را از بیرون از خط 10 متر بین تیرها به اوج رساند تا اختلاف را به 5 امتیاز کاهش دهد.

ایتالیا در مراحل پایانی فشار زیادی را بر دوش داشت و به نظر می‌رسید که ممکن است قبل از شکست اسکاتلند در آخرین اقدام مسابقه، در آستانه پیروزی باشد، در حالی که کینگ‌هورن با خوشحالی پشت تیرک‌ها مسابقه می‌داد، پس از اینکه ون در مروه به او دوید. کینگ‌هورن یک بعدازظهر خاطره انگیز را با یک تبدیل از فاصله نزدیک برای خود رقم زد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لابی‌ها در بازنگری 80 میلیارد دلاری IRS بایدن از بین بروند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، واشنگتن – بازنگری 80 میلیارد دلاری دولت …