آن سامرز با افتخار ژاکلین گلد، خیابان بزرگ بریتانیا را تغییر داد | صنعت خرده فروشی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دبلیوجوجه ژاکلین گلد وارد شد تا آن سامرز را تکان دهد، شرکت قبلاً یک دهه در خانواده بود و توسط پدرش دیوید و عموی رالف گلد خریداری شده بود. آنها جهش اولیه را از فروشگاه جنسی به چیزی که به عنوان یک “بوتیک لباس زیر زنانه” طراحی کردند، انجام داده بودند. درست‌تر است که بگوییم آن‌ها آن را از مغازه‌ای گرفته‌اند که زنان هرگز به مغازه‌ای که زنان به آن می‌رفتند، نرفتند، در حالی که هنوز همان اسباب‌بازی‌های جنسی را می‌فروشند.

تأثیر ژاکلین گلد، که در سن 62 سالگی درگذشت، بسیار فراتر از خود مغازه ها یا حتی عملیات بود. طنز این است که فرهنگ بریتانیا در دهه 80 به سختی با تصاویر زنان در لباس زیر بیگانه بود، اما این تصاویر همیشه به خوبی برای فروش چیزهای تصادفی به مردان استفاده می شد. مفهوم تصاویر وابسته به عشق شهوانی و نمای مغازه با هدف زنان کاملاً بدیع و همراه با کنایه بود – این حسی است که من می توانم به بریتانیا اجازه بدهم. است استثنایی، طنز عجیبی که از رابطه جنسی به دست می‌آید: آن کارت پستال، کارت پستال کنار دریا، اجرای کمی بی‌نظیر و وظیفه‌آمیز، جایی که هرکس هویت جنسی را فاش می‌کند خود را مضحک می‌داند، و تبدیل به یک شوخی غیرقابل بیان می‌شود. بنابراین، برای زنان گشت و گذار در آن سامرز بدون هزینه نبود، و گلد از دو جهت به این موضوع حمله کرد.

اول، او مستقیماً به داخل لجن خم شد، به دنبال این بود که آن را با غرور بپوشد، و این منشأ بیشتر جنجال‌ها بود: چند کمپین تبلیغاتی به دلیل زیاده‌روی در خیابان‌ها با اداره استانداردهای تبلیغاتی مواجه شدند. مخالفت‌های دیگر کمی عمیق‌تر از فحاشی بود: یک عروسک منفجر به نام مصطفی شگ، یک تحریک بی مورد برای گروه‌های مسلمان تلقی می‌شد.

هرگز تلاشی برای اینکه نمایشگرها محتاطانه یا درجه یک به نظر برسند وجود نداشت و در دهه 80 و 90 کاملاً نامتجانس بودند. سکس‌فروشی‌های معمولی فضای اصلی خرده‌فروشی ندارند، فروشندگان رایج لباس‌های زیر مانند M&S قاطعانه از آویز توری قرمز در نمایشگرهای خود استفاده نمی‌کردند، بنابراین آن سامرز این جزیره کوچک عاشقانه بود که بین یک Paperchase و یک Costa، ​​پنجره‌ای به یک پنجره قرار داشت. دنیایی متفاوت، جایی که زنان برای یک شب ملاقات مانند نسخه‌های ناهنجار مشاغل مختلف بخش دولتی – پرستار جذاب، افسر پلیس لاتکس – لباس می‌پوشند.

دوم، گلد با توجه به اینکه بازار بزرگ و دست‌نخورده‌ای از زنانی وجود دارد که کالاها را می‌خواهند اما وارد مغازه‌ها نمی‌شوند، به محض ورود، طرح مهمانی را ایجاد کرد: اساساً مهمانی‌های Tupperware، به جز با اسباب‌بازی‌های جنسی، لباس‌های زیر، حدس من کاملاً درست است. بسیاری از prosecco یا، در گذشته، Babycham. تا سال 2003، 4000 مهمانی در هفته در بریتانیا برگزار می شد. آنها در نهایت غرق شدند، تا حدی توسط اینترنت، تا حدی به دلیل درک فزاینده در میان برنامه ریزان حزب که امرار معاش بسیار سخت است. اما این برند بیشتر از آنچه که از دست داده بود، از وب شگفت انگیز جهانی سود می برد: یک سال پس از آنلاین شدن، 1 میلیون دستگاه از ویبراتور مارک خود، Rampant Rabbit را تنها در بریتانیا فروخت.

این مسیر اسباب‌بازی‌های جنسی، جایی که ویبره‌ها از چیزی که زنان برای خرید آن خجالت می‌کشیدند، به چیزی که به همدیگر هدیه می‌دادند تبدیل شد، اغلب به اثر جنسیت و شهر، مخصوصاً یک قسمت، تقسیم می‌شود. لاک پشت و خرگوش، جایی که میراندا خرگوش خود را به شارلوت قرض می دهد. اما تأثیرگذارتر در بریتانیا تأثیر مردمی بود، هزاران زن در هفته، در طی دو دهه، کاملاً آزادانه در مورد اسباب بازی های جنسی در یک محیط اجتماعی صحبت می کردند. یا چه کسی می‌داند، می‌توانست با گروه‌های موج دوم افزایش آگاهی فمینیستی شروع شود، اما من احساس نمی‌کنم که آنها لذت را به همان شکل متمرکز کردند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

تحقیقات درباره قتل پس از چاقو زدن دو نوجوان در لیدز آغاز شد اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، تحقیقات درباره قتل پس از …