اسکاتلند – ایتالیا: شش ملت 2023 – زنده | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

کاپوئوزو غایب بود زیرا ایتالیا اولین برد موریفیلد را در هشت سال گذشته دنبال کرد

متاسفم که خبر را اعلام می کنم اگر قبلاً نمی دانستید اما بازیکن مورد علاقه همه امروز در آن شرکت نخواهد کرد. آنگه کاپوزو، آن جادوگر تندرو قبل از بازی با ولز از ناحیه کتف آسیب دید اما این بدان معنا نیست که ایتالیا امروز نمی تواند به اسکاتلند آسیب برساند. پائولو گاربیسی در 10 سالگی یک فوق ستاره است و یک خط عقب قدرتمند است.

ایتالیا: آلن؛ برونو، برکس، منونچلو، گسی؛ پ گاربیسی، فوسکو; فیشتی، نیکوترا، ریچیونی، یاچیزی، روزا، نگری، لامارو (c)، ال کانون

جایگزین ها: مانفردی، زانی، سکارلی، ان کانن، پتینلی، زولیانی، آ گاربیسی، موریسی.

نه فنلاندی اما یک تیم قدرتمند اسکاتلند نام دارد

بلر کینگ‌هورن از 10 شروع می‌کند. این باعث جلب توجه می‌شود. او بابی دازلر نیست، اما سرعت و دست های ماهرانه ای دارد.

اسکاتلند: اسمیت; استین، جونز، توئیپولوتو، ون در مروه؛ Kinghorn، سفید؛ شومن، ترنر، زد فاگرسون، اسکینر، گری، ریچی (c)، واتسون، دمپسی

جایگزین ها: اشمن، ساترلند، نل، کامینگز، ام فاگرسون، پرایس، هیلی، ردپات

مقدمه

دانیل گالان

دانیل گالان

سلام به همه! ما ساختیمش. آخرین دور از شش ملت شکست خورده بود. و اگر بتوانم کمی شخصی باشم، این دو تیم مورد علاقه من در رقابت هستند. من می دانم که فرانسه و ایرلند در حال حاضر عزیزان راگبی اروپا هستند، اما من فقط آنچه را که اسکاتلندی ها و ایتالیایی ها دارند می ستایم. باید جسورانه و جسورانه باشد (با وجود غیبت فین).

برای اسکاتلند، آنها این شانس را دارند که بر وضعیت خود به عنوان سومین تیم برتر قاره تاکید کنند. آنها از سال 2018 در نیمه اول بازی نداشته اند و پیروزی امروز جایگاه سوم را تضمین می کند.

ایتالیا می خواهد ثابت کند که برد سال گذشته مقابل ولز هیچ چیز شگفت انگیزی نبود. آنها علیرغم اجرای برخی از اجراهای قوی، این کمپین را ناامید کرده اند. پیروزی امروز کمی پوست سر خواهد بود و چون این آخرین هورای آنهاست، همه چیز را به آن خواهند داد.

اسم من دنیل است، اما راحت مرا دن صدا کنید، ما همه در این قسمت ها با هم دوست هستیم. اگه دوست داری یه سری به من بزن منتظر حضور در چند ساعت آینده هستم.

شروع ساعت 12:30 است. تیم ها و سایر بخش های آینده.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اوون ویلیامز از Ospreys: “راگبی بدترین چیزی است که از زمانی که حرفه ای بوده ام آن را دیده ام” | ماهی‌خواران

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیدر اینجا افراد کمی هستند که …