گری لینهکر در حالی که برای بازگشت بی بی سی آماده می شود درباره هفته “آرام” شوخی می کند | گری لاینکر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گری لاینکر قرار است برای اولین بار پس از تعلیق بی‌بی‌سی به تلویزیون بازگردد و به شوخی درباره داشتن یک هفته «آرام» صحبت می‌کند.

پخش کننده 62 ساله، آخر هفته گذشته به دلیل توئیتی که در آن از زبان وزیران هنگام بحث در مورد سیاست پناهندگی دولت انتقاد می کرد، از پخش خارج شد.

لاینکر در شب شنبه پوشش زنده بی بی سی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بین منچسترسیتی و برنلی را با تجزیه و تحلیل آلن شیرر و میکا ریچاردز ارائه خواهد کرد، در حالی که مارک چپمن قرار است میزبان برنامه های برجسته مسابقه روز باشد.

کراوات جام اولین حضور لینه‌کر در بی‌بی‌سی را نشان می‌دهد، از زمانی که او زبان مورد استفاده برای راه‌اندازی سیاست پناهجویان دولتی را با زبان آلمانی دهه 1930 تشبیه کرد.

لینهکر در پاسخ به سوالی که در روز جمعه توسط تلویزیون لالیگا انجام شد، گفت: “واقعا ساکت است! اتفاق خاصی نمی افتد می توان گفت هفته جالبی بود اما من هنوز اینجا هستم، هنوز مشت می زنم.

جالب و همچنین بسیار خوشحال کننده بود. من حمایت شگفت انگیزی از دوستان و همکارانم داشتم که در واقع بسیار زیبا بود.»

او اضافه کرد: «کل این موضوع کاملاً نامتناسب بود، اما ما خوب هستیم. حل شد، خیالم راحت شد، فردا به سر کار برگشتم و همه چیز با دنیا خوب است.»

تیم دیوی، مدیر کل بی‌بی‌سی، روز دوشنبه به دلیل اختلال گسترده در برنامه‌های ورزشی در آخر هفته عذرخواهی کرد و از بررسی مستقل دستورالعمل‌های رسانه‌های اجتماعی داخلی این شرکت خبر داد.

دیوی گفت: «همه می دانند که این دوره سختی برای کارکنان، مشارکت کنندگان، مجریان و مهمتر از همه، مخاطبان ما بوده است. “من از این بابت عذرخواهی می کنم. سردرگمی بالقوه ناشی از مناطق خاکستری راهنمای رسانه های اجتماعی بی بی سی که در سال 2020 معرفی شد، شناسایی شده است. من می خواهم مسائل را حل و فصل کنم و محتوای ورزشی خود را دوباره پخش کنم.

دیوی گفت که بررسی خط مشی رسانه های اجتماعی “تمرکز ویژه ای بر نحوه اعمال آن برای فریلنسرهای خارج از اخبار و امور جاری” خواهد داشت.

لاینکر، پردرآمدترین مجری بی‌بی‌سی که سالانه 1.35 میلیون پوند دریافت می‌کند، از این بازبینی استقبال کرد و گفت که مشتاق است به وظایف ارائه‌دهنده از جمله مسابقه روز بازگردد. او در بیانیه مشترک با دیوی گفت: “خوشحالم که راهی به جلو پیدا کرده ایم.” “من از این بررسی حمایت می کنم و مشتاقانه منتظر هستم که دوباره روی آنتن برگردم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رئیس استانداردهای پارلمانی تبرئه نماینده SNP از قلدری را تکذیب کرد | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، کمیسر استانداردهای پارلمانی گزارش ها …