موریسونز پس از مرگ کارمندش بر اثر صرع 3.5 میلیون پوند جریمه شد | موریسون ها

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

موریسونز پس از مرگ یک کارمند مبتلا به صرع به دلیل سقوط از پله ها در حین تشنج، 3.5 میلیون پوند جریمه شد.

متیو گان، 27 ساله، در فروشگاه یک سوپرمارکت در توکسبری، گلوسسترشایر، به شدت از ناحیه سر آسیب دید. او از راه پله برای دسترسی به کمد خود در طبقه اول مغازه استفاده می کرد.

دادگاه تاج گلاستر دریافته است که او در سپتامبر 2014 درگذشت، سه ماه و نیم پس از آن که مادرش خطر ابتلا به تشنج‌های مکرر را به مدیران اعلام کرد. گان 12 روز پس از سقوط در بیمارستان درگذشت و هرگز به هوش نیامد.

موریسون سه اتهام ایمنی و بهداشت را رد کرده بود اما توسط هیئت منصفه محکوم شد. قبل از دادگاه اتهام چهارم را پذیرفته بود.

ریچارد اتکینز کی سی، که تحت تعقیب قرار داشت، به دادگاه گفت که موریسون از وضعیت گان اطلاع داشت و باید کمدش را به طبقه همکف منتقل می کرد و او را از پله ها منع می کرد.

وی گفت: بسیاری از مدیران از فراوانی حملات تونیک کلونیک آگاه بودند.

استیو، پدر گان، در بیانیه‌ای به دادگاه گفت که مرگ پسرش به پایان ازدواج او منجر شد و او مجبور شد شغل خود به عنوان پرستار را رها کند.

او گفت: “من مشتاقانه منتظر بودم – به خصوص با بازنشستگی قریب الوقوعم – زمان بیشتری را با مت سپری کنم. به دلیل استرس و ضربه روحی این حادثه ازدواج من شکست خورد و منجر به طلاق شد.»

هیئت منصفه غول سوپرمارکت را به دلیل عدم تضمین سلامت، ایمنی و رفاه کارکنان محکوم کرد. عدم انجام ارزیابی مناسب و کافی از خطرات سلامت و ایمنی کارکنان؛ و عدم بررسی ریسک ها و ارزیابی های کارکنان.

این شرکت با درخواست یک بازرس اجرایی ایمنی و بهداشت برای اطلاعات تماس شخصی که بازرس می‌خواست با او صحبت کند، تخلف از رعایت نکردن قوانین بین 26 مه 2015 و 26 فوریه 2020 را پذیرفت.

ریچارد متیوز کی سی در دفاع از دادگاه گفت که در مورد دستورالعمل های صدور حکم که “سرد و به طور گسترده حذف شده اند” به دادگاه خواهد گفت. [from] تراژدی انسانی که این پرونده به آن مربوط می شود».

او گفت: «هیچ چیزی که من به این روش سرد می گویم، قصد حذف چیزی از آن فاجعه را ندارد.

«نقض از یک حادثه منفرد و مجموعه ای مجزا از شرایط ناشی شد. تمام این پرونده بر این تمرکز داشت که آیا یک کمد می توانست یا باید از طبقه اول به طبقه همکف منتقل می شد.

قاضی مویرا مک میلان در صدور حکم گفت: «هیات منصفه به این نتیجه رسیدند که استفاده از پله‌ها به تعداد دفعاتی که انجام داده، عاملی در مرگ او بوده است.

موریسون از استانداردهای مورد انتظار برای فردی که از صرع رنج می برد، کوتاه بود… شرکت در درمان آن شکست خورد [Gunn] به عنوان یک فرد و ایجاد تغییرات مناسب.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پسران 14 و 16 ساله به قتل نوجوان نورث همپتون متهم شدند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس اعلام کرد دو پسر …