ویدیوهای هفته بدون نظر

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

این هفته، سیل در استان‌های ترکیه که قبلاً در اثر زمین‌لرزه قدرتمند ماه گذشته ویران شده بودند، رخ داد. تیم های امداد و نجات روز پنجشنبه دو جسد دیگر را بیرون آوردند و تعداد قربانیان این فاجعه جدید را به 16 نفر رساندند.

در مکزیک، نزدیک به هزار زن در کلاس دفاع شخصی که هنرهای رزمی را با تکنیک‌های ساده مبارزه خیابانی ترکیب می‌کند، در ایزتاپالاپا شرکت کردند. حداقل 138 زن کشی در سال گذشته گزارش شده و 3354 زن در دوازده سال گذشته قربانی اسیدپاشی شده اند.

در فرانسه، فعالان Sea Shepherd روز سه شنبه هفت دلفین مرده را در مقابل پارلمان اروپا در استراسبورگ به نمایش گذاشتند و از دولت فرانسه خواستند که ماهیگیری را برای محافظت از حیات زیر آب به شدت تنظیم کند.

با پوگی، زشت ترین سگ بریتانیا آشنا شوید. صلیب چینی Crested و Pug در دو برنامه تلویزیونی صبحانه محبوب در بریتانیا ظاهر شده است و عکس او در روزنامه ها منتشر شده است.

در پاریس، پایتخت فرانسه، شامگاه پنجشنبه درگیری بین پلیس ضدشورش و تظاهرکنندگان رخ داد. رئیس‌جمهور مکرون از پارلمان دوری گزید و تصمیم گرفت لایحه‌ای به شدت نامطلوب را تصویب کند که سن بازنشستگی را از 62 به 64 سال با ایجاد یک قدرت ویژه در قانون اساسی افزایش می‌دهد.

آمریکا مدعی شد که یک جنگنده روسی یکی از پهپادهای ریپر این کشور را در جریان یک ماموریت تجسسی و شناسایی بر فراز دریای سیاه هدف قرار داده است. پنتاگون ویدئو را ویرایش کرد تا این اقدام را فشرده کند، روسیه این اتهامات را رد کرده است.

بدون دستور کار، بدون کج. عکس را بدون توضیح دریافت کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نمونه‌های خاردار خاردار «دیدنی» در میان سیل‌های Lismore کلیدی برای نقشه‌برداری گونه‌ها | زندگی دریایی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در حالی که سیل لیزمور …