گراهام پاتر در چلسی روابط عمومی دوست داشتنی است – اما آیا قبل از پیچیدگی بزرگ داستان، هدایت اشتباه است؟ | چلسی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اسشش سال پیش، ارتش آلمان پروژه کاساندرا را راه‌اندازی کرد، برنامه‌ای که برای پیش‌بینی بلایا و رویدادهای قو سیاه با ترغیب رمان‌نویسان، شاعران و هک‌ها برای نوشتن داستان در مورد آنها طراحی شده بود. چه چیزی ممکن است اشتباه باشد؟ به هر حال، همه می‌دانند که نویسندگان در بحران عالی هستند.

مسلماً گستره عملیاتی کاساندرا تاکنون با یک بیماری همه گیر پیش بینی نشده و یک جنگ پیش بینی نشده مصادف شده است. اگر چه انصافاً نویسندگان داخلی وزارتخانه احتمالاً هنوز در مورد لحن و موتیف ها و سرعت عمل سوم در حالی که همه اینها ادامه داشت بحث می کردند. شما نمی توانید روند را عجله کنید.

اما کاساندرا ایده‌ای عالی به نظر می‌رسد، اگر فقط راهی برای دادن کاری به شاعران باشد. بعلاوه می توانم فاش کنم که نسخه بخش خصوصی این فرآیند با موفقیت در حاشیه فوتبال انگلیس آزمایش شده است.

مدتی قبل به همراه همکارم جاناتان لیو برای نوشتن یک برنامه تلویزیونی فوتبال به من مراجعه کردند. ما نسخه آزمایشی و چهار قسمت را به نتفلیکس فروختیم که در نهایت تصمیم گرفت آن را نسازد.

چه کسی می داند، هنوز هم ممکن است این اتفاق بیفتد. اساساً فقط در آنجا نشسته و منتظر است تا مایکل شین به یک کپی برخورد کند، نگاهی پرت به صفحه بالایی بیندازد، مکث کند، اخم کند، سپس… اوه بله… خوب حالا جمیما را با تلفن بگیرید، من گفتم حالا این چیز واقعی است.

در این میان مشکلی که فیلمنامه ما با آن روبرو است این است که طرح آن در حال تقلید و پیشی گرفتن از رویدادهای واقعی است. نسخه احمقانه و اغراق‌آمیز آینده‌ای که ما ایجاد کردیم، از بسیاری جهات به وقوع پیوسته است، همانطور که در نسخه فعلی باشگاه چلسی با جزئیات شگفت‌آور دقیقی بیان شده است.

شخصیت اصلی ما، یک سال جلوتر از زمان، یک مدیر از نوع گراهام پاتر بود که توسط باشگاهی از نوع چلسی استخدام شده بود و توسط یک میلیاردر جیوه مانند تاد بوهلی اداره می شد. میلیاردر ما کارهای ظالمانه ای انجام داد و همه چیز را در خط چشم خود “بهم ریخت”. آواتار پاتر ما به طرز وحشتناکی شروع شد و سپس بهتر شد، و حال و هوای همگانی خود را در میانه این جریان حفظ کرد.

سرانجام مشخص شد که مدیر فقط به عنوان یک جانشین دوست داشتنی در نظر گرفته شده است. کل ماجرا یک پانتومیم حواس پرتی بود که زمینه را برای یک هایپر لیگ جهانی جدید به رهبری میلیاردرها فراهم می کرد که ساختارهای موجود را ویران می کرد و فوتبال را (در نهایت!) به یک محصول دیجیتالی بی ریشه تبدیل می کرد که روی صفحه سبز پخش می شد و از طریق اعتیادآور مصرف می شود. فناوری جریان درون مغزی

گراهام پاتر به بازیکنانش در چلسی پس از پیروزی مقابل بروسیا دورتموند تبریک گفت
گراهام پاتر: پس از پیروزی چلسی مقابل بروسیا دورتموند، حال و هوای خود را حفظ کرد. عکس: مارک اتکینز/گتی ایماژ

هیچ پیشنهادی وجود ندارد که بوهلی یا هر شخص دیگری که با نخبگان فوتبال اروپا مرتبط است تحت تأثیر فیلمنامه ما قرار گرفته باشد. من این را نمی گویم. شما ممکن است آن را بگویید. من نیستم. اما به نظر می رسد که یک قوس روایی آشنا در اینجا در حال بازی است، با پایانی فزاینده نامطمئن.

در حال حاضر ما اولین شاخه های یک احیای پاتر را داریم. و وقتی صحبت از مسائل صرفاً چلسی می شود، چیزی تغییر کرده است. قبلاً بدیهی به نظر می رسید که انتصاب گراهام پاتر برای نظارت بر نوعی گتسبی بزرگ فوتبالی به طرز دیوانه کننده ای بد همخوانی داشت.

در اینجا ما مدیر فرآیند نهایی را داریم. و از سوی دیگر، رئیسی که احساس می‌کند روی میز پوکر نقش‌آفرینی می‌کند، انبوهی از اسکناس‌ها از شلوارهایش پایین می‌آیند. -بی عقلی خانگی هیچ برنامه ای به اندازه کافی مخل نیست که حرکت بوهلی در بازار نقل و انتقالات را معنا کند. شاید این واقعاً فقط یک تصادف ماشین قدیمی باشد.

به جز، چیزی شروع به متفاوت شدن کرده است و احساس در فوتبال بسیار مهم است. سه برد متوالی به سختی یک تغییر است. اما خریدهای چلسی در حال انجام است. پاتر همیشه در جزئیات فوق العاده باهوش بوده است. او مدام می گوید که همه افراد چقدر شایسته و قابل تحسین هستند، که واقعاً کار می کند.

از اینجا، چلسی می تواند پنجم شود. آنها همچنین تنها سه برد تا قهرمانی اروپا فاصله دارند، که 100% (احتمالا) این اتفاق نخواهد افتاد، اما با توجه به اینکه پاتر با اعتراف به اینکه هرگز حتی برای تماشای لیگ قهرمانان اروپا نرفته است، این مرحله را شروع کرد، یک داستان خنده دار خواهد بود. بازی

آنچه مسلم به نظر می رسد این است که پاتر به وضوح معقول ترین فرد در کل این مدل چلسی است. و برخلاف انتظار، او در واقع برای برند بسیار خوب است، تا جایی که در مواقعی احساس می‌کند که پاتر شسته شده است، به این فکر می‌کند که این چیز را دوست داشته باشد، و بخواهد واقعی باشد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مدل حدس و گمان افراطی چلسی از بسیاری جهات عجیب و غریب است، استعدادهای ورزشی که به عنوان کالای خالص از نو ساخته می شوند، دنیایی که در آن هزینه های مرگبار بزرگ عادی شده است. از سوی دیگر، ما پاتر را در مقابل آن قرار داده ایم، نقطه مقابل آن ماشین درنده. و صراحتاً سلامت او در این زمینه بسیار زیاد است.

من همیشه دوست داشتم پاتر خوب کار کند، زیرا او چنین قولی را نشان داده بود. حالا می خواهم دوستش باشم. من می خواهم با او در اطراف حیاط های تاریخی ساسکس قدم بزنم، جایی که او چیزهایی از این قبیل می گوید: بی ادبی است که نکنی وقتی پیشنهاد می‌کنید در باغ صومعه برای جک‌های شلواری توقف کنید. از او می‌خواهم که به من کمک کند تا خانه‌ام را عوض کنم، بدون اطلاع قبلی سر می‌زنم و می‌دانم چگونه دیگ را کار کنم، سپس به همان سرعت آنجا را ترک کنم تا یک ساعت در پناهگاه جوجه تیغی بگذارم.

در حالت تعادل، احتمالاً این اتفاق نخواهد افتاد. اما در زمانی که در فوتبال، ورزش و زندگی واقعی به طور نگران‌کننده‌ای خالی از محتوای اخلاقی به نظر می‌رسد، داشتن یک مدیر خوب و غیر شرور به عنوان چهره عمومی شما روابط عمومی درخشانی است.

نکته این است که، و این لزوماً بخشی از یک توطئه بزرگ نیست، چیزهای بسیار بزرگ‌تری به وضوح در بیگ‌فوتبال در حال انجام است. آینده توسط دستان گرسنه تقسیم می شود، بین یک جام جهانی باشگاهی بازسازی شده، تیم های یوفا و تلاش برای نسخه ای کمتر دیوانه کننده از سوپرلیگ.

دو چیز در این مورد مرتبط است. اینکه هرکس چه احساسی می‌کند کلید خواهد بود، زیرا احساسات مدل آخر را متوقف کردند. و دوم اینکه چلسی باید نقشی را ایفا کند. مصاحبه گری نویل با الکساندر چفرین در این هفته تاکید کرد که دو ردکننده اصلی پروژه ESL Mk1 چلسی و منچسترسیتی بودند.

خوب، سیتی به تازگی توسط لیگ برتر به تقلب حرفه ای متهم شده است. و چلسی یک رئیس مشترک جدید دارد که به نظر می رسد برای تاب خوردن از روی لوستر و تلاش برای نوشیدن آبنمای شکلات بسیار آماده است. آیا آن موانع هنوز وجود دارد؟ آیا همه ما هنوز اراده داریم؟

چیزی از این جهت گیری نادرست پدید خواهد آمد. قسمت پایانی هنوز نوشته نشده است. تنها چیزی که قطعی به نظر می رسد این است که ممکن است فقط طرحی در ذهن وجود داشته باشد که در آن ریختن پول دیگران برای ایجاد سر و صدا، گرما و نور کاملاً معقول است، کمی پف کردن برند قبل از یک تغییر بزرگ. و مانند همیشه تعداد کمی از ما شاهد ظهور پیچش داستان خواهیم بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

«جهان صغیر بریتانیا برگزیت»: مستند نورفولک یک موفقیت شگفت‌انگیز آلمانی است | نورفولک

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پرتره غریب و صمیمانه یک …