پلیس یک زوج را در تنسی متوقف کرد. بعد بچه هایشان را بردند | تنسی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نزدیک به یک ماه پیش، بیانکا کلایبورن، دئونت ویلیامز و پنج فرزندشان برای مراسم خاکسپاری عموی کلایبورن از جورجیا به شیکاگو در حرکت بودند که یک افسر گشت بزرگراه آنها را در منچستر، تنسی متوقف کرد.

آن لحظه – حدود 60 مایلی خارج از نشویل – از آن زمان به بعد زندگی آنها را بهم ریخته است زیرا کلیبورن و ویلیامز تلاش می کنند تا حضانت فرزندان خود را پس از اینکه مقامات ایالتی می گویند آنها را به دلیل مقدار ناچیزی ماری جوانا در ماشین “دزدیده اند” دوباره به دست آورند، ابتدا Tennessee Lookout. گزارش شده است.

جدایی توصیف شده توسط کلایبورن و ویلیامز با الگوی تاریخی خدمات رفاهی کودکان ایالات متحده مطابقت دارد که خانواده‌های فقیر، سیاه‌پوست و بومی را به‌ویژه به دلیل بی‌توجهی و سوءاستفاده‌های ادعایی تقسیم می‌کند، و باعث ایجاد اختلاف در بین اینکه چه کسی می‌تواند خانواده بماند و چه کسی نمی‌تواند.

فقط باید باور کنم که اگر مشتریان من متفاوت به نظر می رسیدند یا پیشینه متفاوتی داشتند، فقط به آنها یک نقل قول داده می شد و به شما می گفتند که فقط این چیزها را از بچه ها دور نگه دارید تا زمانی که شما در این وضعیت هستید و آنها در حال حاضر هستند. به گزارش تنسی مواظب، جمال بویکین، یکی از وکلای خانواده گفت.

دوروتی ای رابرتز، استاد حقوق دانشگاه پنسیلوانیا، در کتاب نفرین‌کننده‌اش، از هم پاشیده: چگونه سیستم رفاه کودکان خانواده‌های سیاه‌پوست را ویران می‌کند – و چگونه الغاء می‌تواند دنیای امن‌تری بسازد، توضیح می‌دهد که چگونه سیستم رفاه کودکان ایالات متحده از لحاظ تاریخی خانواده‌ها را – به‌ویژه سیاه‌پوستان – را مجازات می‌کرد. در فقر زندگی می کنند زیرا با اتهامات بی توجهی یا ناتوانی در تامین مسکن، مراقبت های بهداشتی و سایر نیازهای اولیه کودکان مواجه هستند.

رابرتز استدلال می‌کند که کلیشه‌های نژادپرستانه بر شیوه برخورد کارکنان و سیاست‌گذاران رفاه کودکان در مورد تحقیقات خانواده‌های رنگین پوست تأثیر می‌گذارد و متوجه می‌شود که از هر 10 کودک سیاه‌پوست، یک کودک به زور از خانواده‌های خود حذف می‌شود و تا بزرگسالی تحت سرپرستی قرار می‌گیرد. او در گزیده ای نوشت که بیش از نیمی از کودکان سیاهپوست ایالات متحده تا سن 18 سالگی با نوعی تحقیق در مورد رفاه کودکان مواجه خواهند شد در حالی که کمتر از یک سوم کودکان سفیدپوست با این کار مواجه خواهند شد.

در مورد کلایبورن و ویلیامز، طبق نقل قول های بررسی شده توسط Lookout، سرباز در 17 فوریه ماشین خود را به دلیل داشتن شیشه های تیره و رانندگی در لاین چپ بدون عبور فعال متوقف کرد. مامور در بازرسی از خودروی آنها پنج گرم ماری جوانا را کشف کرد که تخلف جنحه ای محسوب می شود. او ویلیامز را دستگیر کرد و به یک زندان محلی برد. کلایبورن در حالی که بچه‌هایش گریه می‌کردند دنبالش می‌آمد.

در حالی که کلیبورن منتظر آزادی ویلیامز با قید وثیقه بود، یک افسر او را در حالی که مقامات ایالتی حضانت پنج فرزند او، از جمله نوزاد چهار ماهه اش را بر عهده گرفتند، مهار کرد. کورتنی تیزلی، وکیل مدافع خانواده از اواخر فوریه، گفت که پرونده کلایبورن و ویلیامز منعکس کننده «چگونه سیستم های دولتی که می گویند برای محافظت در آنجا هستند، می توانند از همان حمایت ها برای سرکوب استفاده کنند».

تیزلی با بیان اینکه بخش خدمات کودکان تنسی «مختلف» است، گفت که فرزندان مشتریانش اکنون با انتقال از جورجیا به مدرسه‌ای که هیچ اطلاعی در مورد آن ندارند، روبه‌رو هستند.

«ما قبلاً می دانیم که … [most] تیزلی افزود: کودکانی که آسیب می بینند، کودکان سیاه پوست هستند. «نور دادن به این موضوع [shows] آنچه در زمان واقعی با سیاه پوستان انجام می شود. این منجر به حبس دسته جمعی و هر چیزی که به همراه دارد می شود: آسیب های نسلی، خط لوله مدرسه به زندان.”

وکیل بیانکا کلایبورن و دئونت ویلیامز، زوج سیاهپوست اهل جورجیا که 5 فرزند خردسالشان پس از توقف تصادفات غیرقانونی در مناطق روستایی تنسی توسط خدمات کودکان دستگیر شدند، می‌گوید که این آژانس به دلیل صحبت کردن در https://t علیه او درخواست‌های دادگاه کرده است. co/A3XmVntLqL

– آنیتا ودهوانی (@anitawadhwani) 17 مارس 2023

دپارتمان خدمات کودکان ایالت در نهایت ادعا کرد که فرزندان کلیبورن و ویلیامز برای گرفتن دستور اضطراری برای بردن آنها مورد آزار قرار گرفته اند. به گزارش Lookout، این حذف انجام شد، اگرچه سوابق دادگاه نشان می داد که یک کارگر پرونده ایالتی پس از توقف “کشف کرد که فقط پدر دستگیر شده است.” با این حال، در همان روز، آژانس حکم دادگاه را دریافت کرد تا کودکان را از کلیبورن و ویلیامز دور کند.

نزدیک به یک هفته بعد، در اولین جلسه دادگاه نوجوانان، از این زوج خواسته شد تا آزمایشات مواد مخدر را انجام دهند که نتایج متفاوتی نشان داد.

آزمایشات داروی ادرار برای ویلیامز مثبت و برای Clayborne منفی بود. سپس برای پیگیری، آزمایش‌های سریع فولیکول مو تجویز شد که از نظر فنتانیل و اکسی کدون برای هر دو مثبت شد. هر دوی آنها مصرف این مواد را انکار می کنند و یک مدیر دادگاه درمانی محلی به Lookout گفت که چنین آزمایشاتی به طور کلی به عنوان مدرک قابل قبول نیستند.

تیزلی می‌گوید این «وحشیانه» است که فرزندان کسی بر اساس آزمون غیرقابل قبولی گرفته شوند. “چند نفر این اتفاق برایشان افتاده است؟” او گفت.

در مصاحبه با Lookout، کلایبورن گفت که باورش نمی‌شود که مأموران او را به مدت 6 ساعت محاصره کردند و او را از رسیدن به نوزاد شیرخوارش منع کردند. او به یاد آورد که یکی از آنها گفت: “به او دست نزنید. او دارد از شما دور می شود.»

کلایبورن به رسانه تحقیقاتی گفت: “من شیر می دهم – آنها چیزی به من ندادند.” “آنها فقط با بچه های من فرار کردند.”

تیزلی می گوید که این زوج از خانه خود در جورجیا به این سو و آن سو رفته اند تا فرزندان خود را در نشویل ببینند، جایی که آنها با یک خانواده سرپرست هستند. کلایبورن با عواقب بعدی ناتوانی در شیر دادن به نوزادش دست و پنجه نرم کرده و در بیمارستان زخمی شد زیرا از حملات پانیک رنج می برد.

آنها در حال حاضر همیشه در جاده هستند [to] بچه ها را ببینید و تا زمانی که می توانند با آنها بمانید. “این تشدید شده است، زیرا به نظر می رسد که آنها هرگز فرزندان خود را پس نخواهند گرفت.”

در همین حال، تیزلی گفت: «بچه‌ها… چیزی جز اینکه «می‌خواهم به خانه برگردم» نمی‌دانند.

قرار است جلسه رسیدگی به این پرونده روز دوشنبه برگزار شود.

تیزلی افزود که او خطر کرده است مواجه با انتقام جویی فقط برای صحبت با رسانه ها در مورد این پرونده. او روز جمعه گفت که وکیل دپارتمان خدمات کودکان تنسی درخواستی «برای تحریم و ارجاع برای تعقیب قضایی» علیه او ارائه کرده است. این طرح استدلال می‌کند که تیزلی مقررات محرمانگی را نقض کرده است، که او آن را رد می‌کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

در صورت پیروزی اپوزیسیون در انتخابات، توافق ترکیه با اتحادیه اروپا برای مهاجران چه خواهد شد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ترکیه در حال شمارش معکوس برای …