رئیس ارتباطات SNP پس از انکار کاهش تعداد اعضا استعفا داد | حزب ملی اسکاتلند (SNP)

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس ارتباطات حزب ملی اسکاتلند در بحبوحه تشدید مناقشه بر سر تعداد عضویت استعفا داد، زیرا احزاب اپوزیسیون او را “مرد سقوطی برای سلسله مراتب SNP” توصیف کردند.

موری فوت عصر جمعه اعلام کرد که پس از تکذیب گزارش‌های مربوط به کاهش تعداد اعضای حزب که در واقع دقیق بود، استعفا داد.

ساندی میل در ماه فوریه گزارش داد که SNP‘s تعداد اعضا از سال 2021 تا کنون 30000 نفر کاهش یافته است، داستانی که در روز پنجشنبه تأیید شد، زمانی که حزب فاش کرد که تعداد کل اعضای واجد شرایط رای دادن در رقابت رهبری خود پس از تحت فشار قرار گرفتن مداوم برای انتشار ارقام به 72186 نفر کاهش یافته است.

این رقم به طور قابل توجهی کمتر از آن چیزی بود که قبلاً توسط منابع حزبی تخمین زده شده بود و در مراحل اولیه کمپین به روزنامه نگاران گزارش شده بود، که به 103884 ثبت شده توسط SNP در 31 دسامبر 2021، پس از اوج 125000 نفر در سال 2019 به دنبال هجوم حمایت ها اشاره داشت. در پشت رفراندوم استقلال 2014.

فوت گزارش اولیه را به عنوان “محرک” توصیف کرده بود و طرف پاسخ داد که ” رقمی که گزارش شده نه تنها اشتباه است، بلکه حدود 30000 نفر اشتباه است”.

فوت، سردبیر سابق روزنامه دیلی رکورد، در بیانیه‌ای که عصر جمعه منتشر شد، گفت: «با حسن نیت و با حسن نیت نسبت به همکاران در دفتر مرکزی حزب، پاسخ‌های موافق حزبی را به سؤالات رسانه‌ها در مورد عضویت صادر کردم.

متعاقباً مشخص شد که مشکلات جدی در این پاسخ‌ها وجود دارد. در نتیجه، به این نتیجه رسیدم که این مانعی جدی برای نقش من ایجاد کرد و از سمت خود در گروه SNP در هالیرود استعفا دادم.

هر سه نامزد برای جایگزینی نیکولا استورجن به عنوان رهبر SNP خواستار آن شدند که حزب در این هفته آمار اعضای به روز را منتشر کند. دو تن از نامزدها – کیت فوربس و اش ریگان – یکپارچگی فرآیند رای گیری را زیر سوال بردند اما جزئیات کمی از نگرانی های خود ارائه کردند.

سومین نامزد، همزا یوسف، که به طور گسترده ای به عنوان جانشین مورد نظر رهبری حزب شناخته می شود، نسبت به “لکه گیری های بی اساس” هشدار داد، در حالی که سایر همکاران SNP فوربس را به دلیل رفتار “ترامپیایی” مورد تمسخر قرار دادند و انس سرور، رهبر حزب کارگر اسکاتلند درباره برنامه ریزی وزیر دارایی برای “نمک” شوخی کرد. -با تکان دادن توقف دزدی رالی» باید ببازد.

راسل فیندلی، محافظه‌کار اسکاتلندی، که خود یک روزنامه‌نگار سابق بود، از فوت دفاع کرد.

فایندلی گفت: «موری فوت اطلاعاتی را که به او گفته شده بود ارائه می‌کرد که نادرست بود. او دروغ نگفت. SNP دروغ گفت. مشکل مسئول مطبوعات نیست. مشکل رهبری فاسد SNP است که عمداً به مطبوعات و مردم دروغ می گوید.

ما بهترین آرزوها را برای آقای فوت داریم که به وضوح اطلاعات نادرست به او گفته شد و مرد پاییز سلسله مراتب SNP است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

یکی از سخنگویان SNP فوت را به عنوان “رئیس مطبوعات برجسته برای گروه هالیرود” توصیف کرد که “در تمام مدت با حسن نیت عمل کرده است” و افزود که ارقام عضویت معمولاً در پاسخ به پرسش‌های رسانه‌ای ارائه نمی‌شوند.

از حزب سوال خاصی در مورد از دست دادن اعضا در نتیجه مستقیم لایحه GRR (اصلاح به رسمیت شناختن جنسیت) و Indyref2 پرسیده شد. هدف از پاسخ داده شده این بود که روشن شود که این دو دلیل دلیل خروج تعداد قابل توجهی از اعضا نبوده است.

با این حال، در نگاهی به گذشته، ما نباید به درک دلایل ترک افراد به عنوان مبنای اطلاعاتی که به موری و پس از آن به رسانه ها داده می شود، تکیه می کردیم.

“یک سیستم عضویت جدید و مدرن در حال حاضر برای حزب در حال توسعه است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه های طرفدار کرملین ویدئویی از حمله سربازان اوکراینی به زن و نوزاد را ضبط کردند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، گروه‌های طرفدار کرملین در حال نمایش …