وینسنت کمپانی از پپ گواردیولا می خواهد که او را با منچسترسیتی مرتبط نکند | جام حذفی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وینسنت کمپانی اصرار دارد که پپ گواردیولا باید «بگوید» این بازیکن بلژیکی روزی سرمربی منچسترسیتی خواهد شد، و ادعا می کند که با توجه به اینکه او در چمپیونشیپ با برنلی کار می کند، غیرواقعی است.

کمپانی که سه سال زیر نظر گواردیولا کاپیتان سیتی بود، برنلی را برای بازی در دور ششم جام حذفی روز شنبه به ورزشگاه اتحاد برد. این اولین بازگشت رقابتی مدافع سابق پس از پایان یک اقامت بسیار موفق 11 ساله در آنجا در سال 2019 است، وضعیت او در باشگاه با مجسمه او در استادیوم مشخص شد.

روز جمعه گواردیولا دیدگاه خود را مبنی بر اینکه کمپانی سرمربی آینده سیتی است تکرار کرد. وقتی از این شرکت مطلع شد که تیمش با 13 امتیاز قهرمانی را در اختیار دارد، آن را رد کرد.

کمپانی گفت: «او باید از گفتن آن دست بردارد. من یک مدیر چمپیونشیپ هستم، نمی دانم از من چه می خواهید. من فکر می کنم که او باید قبل از هر چیز 10 سال دیگر در منچسترسیتی بماند. و سیتی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رقابت می‌کند، ما برای کسب قهرمانی رقابت می‌کنیم، بنابراین فکر نمی‌کنم این نوع صحبت‌ها منطقی باشد.

آنها باید بهترین مدیر دنیا را داشته باشند. می‌خواهم برای باشگاهی که مدیریت می‌کنم احترام زیادی قائل باشم. این باشگاه برای من همه چیز است. من می خواهم این باشگاه بهتر شود.”

مجسمه وینسنت کمپانی در خارج از ورزشگاه اتحاد.
مجسمه وینسنت کمپانی در خارج از ورزشگاه اتحاد. عکس: مارتین ریکت / پی

از کمپانی پرسیده شد که آیا اظهارات گواردیولا انتظارات از او را افزایش داده است یا خیر. او گفت: «فشار موضوع ذهن شماست. فکر می‌کنم اگر در فینال‌های بزرگ بازی کنید، از نظر فشار مشکلی ندارید، اما سعی می‌کنم تا آنجا که می‌توانم منطقی باشم. من در محیطی هستم که افرادی که با آنها کار می کنم آنقدر منطقی هستند که کارم را به شکست دادن منچسترسیتی وابسته نکنند.

من به برنلی آمدم زیرا آن را برای مردم انتخاب کردم. این محیطی است که در آن فرصتی برای یادگیری و بهتر شدن دارم. تا زمانی که ما پیوند بزنیم و سخت کار کنیم، مردم اینجا به شما زمان می‌دهند.»

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

کمپانی اعتراف کرد که مجسمه او کمی سورئال است. او گفت: «این کمی عجیب است. من به خاطر آنچه که بودم، نه تنها به عنوان یک بازیکن، بلکه یک رقیب، بلکه در لحظاتی یک رهبر نیز به رسمیت شناخته شدم. حالا من در طرف مقابل هستم و این فردی است که می‌خواهم هر روز هفته نماینده برنلی باشم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بایدن از رگولاتورها خواست تا نظارت بر برخی بانک ها را افزایش دهند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، واشنگتن – پرزیدنت بایدن روز پنجشنبه از …