قهرمانان پل لندن در میان 15 نفری که در آخرین جوایز شجاعت ملکه تجلیل شدند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اعلام شده است که بیش از ده ها نفری که جان خود را در تلاش برای نجات دیگران به خطر انداخته اند، به دلیل شجاعتشان شناخته می شوند.

15 نفری که در لیست 2023 غیرنظامی نام برده شده اند شامل مردی است که در حمله مسلحانه جان خود را از دست داد، زنی که همسایه سالخورده ای را از آتش سوزی نجات داد و چندین نفر که با تروریست پشت حمله به پل لندن در سال 2019 مقابله کردند. به هر یک از آنها مدال شجاعت ملکه یا لوح تقدیر ملکه برای شجاعت اعطا خواهد شد – این جوایز نهایی به نام پادشاهی که امسال درگذشت نامگذاری می شود.

جان ریس که در سال 2020 هنگام تلاش برای جلوگیری از حمله با چاقو به فروشگاهی در دهکده پنیگریگ در جنوب ولز جان باخت، پس از مرگ او مدال شجاعت را دریافت کرد. همچنین به Lisa Way و Ayette Bounouri که سعی در جلوگیری از حمله و محافظت از ریس داشتند، داده خواهد شد.

به چهار نفری که تلاش کردند حمله تروریستی در پل لندن را که در آن عثمان خان اصلاح‌طلبان زندان جک مریت و ساسکیا جونز را در سال 2019 کشت، متوقف کنند، مدال دریافت خواهند کرد. از استیون گالانت، جان کریلی، دارین فراست و لوکاس کوچوکیک برای اطمینان از مرگبارتر نبودن حمله یاد شده است.

گالانت، یک قاتل محکوم که با مجوز برای شرکت در یک رویداد توانبخشی بیرون آمده بود، برای کمک به قربانیان مهاجم دوید. سپس او را با یک عاج ناروال روبرو کرد – او را مجبور کرد از اتاقی که قربانیان احتمالی بیشتری در آن پناه گرفته بودند دور شود و به خیابان رفت و در آنجا توسط پلیس تیراندازی شد.

فراست، که قبلاً با عاج ناروال به مهاجم حمله کرده بود – قبل از اینکه آن را به گالانت تحویل دهد – سپس از انفجار جلیقه انتحاری توسط مهاجم جلوگیری کرد. او حتی دستور پلیس مبنی بر دور شدن از خان را رد کرد تا از وزن بدن خود به عنوان سپر در برابر بمب استفاده کند که معلوم شد یک وسیله دروغین است.

کریلی و کوچوکیک به آنها ملحق شدند، که تلاش‌های مصمم را برای درگیری با مهاجم با سلاح‌های موقت مختلف انجام دادند و احتمالاً جان بسیاری را نجات دادند. کریلی، یک زندانی سابق، نقش مهمی در خلع سلاح مهاجم داشت، در حالی که کوچوسیک علیرغم مجروح شدن شدید به مبارزه با او ادامه داد.

آدام رابرتز قرار است به خاطر اقداماتش در همان حادثه به خاطر شجاعتش تحسین شود. افسر زندان که گالانت را در این مراسم همراهی می کرد سعی کرد با کمک های اولیه جونز را نجات دهد – حتی زمانی که خان به حمله خود در همان نزدیکی ادامه داد.

همچنین اد دورانته و کریگ جونز، که سرنشینان خودرویی را که در ژوئن 2021 در A38 تصادف کرد و آتش گرفت، نجات دادند. باردا کولا که همسایه خود را از آتش سوزی در خانه در ژانویه گذشته نجات داد، به آنها ملحق شد. پی سی محمد ندیم، که مردی را از رودخانه ایرول در فوریه 2018 نجات داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

کنت وود و رافال مایچرزاک پس از نجات یک زن از آتش سوزی در خانه در ژانویه 2019، همان جایزه را دریافت خواهند کرد، همانطور که اندرو لاکس، که در ماه مه یک راننده را پس از برخورد رو به رو از وسیله نقلیه خود نجات داد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

اروپا چگونه می تواند جایگاه قطبی را در نوآوری به دست آورد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، نوآوری به عنوان کلیدی برای حل …