حمایت جو بایدن از ایرلند در بازی گرند اسلم شش ملت مقابل انگلیس | تیم اتحادیه راگبی ایرلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جو بایدن برای تیم اتحادیه راگبی ایرلند در بازی گرند اسلم خود مقابل انگلیس در روز شنبه در دوبلین آرزوی موفقیت کرد.

در روز جمعه، روز سنت پاتریک، بایدن از لئو وارادکار، وزیر امور خارجه، برای دیدار و گفتگوهای سنتی در کاخ سفید استقبال کرد.

در یک جشن رسمی، با ایستادن وارادکار، رئیس جمهور راب کرنی، مدافع سابق لینستر، ایرلند و لاینز را در میان گروهی از عموزاده های دور بایدن معرفی کرد.

بایدن و از کیرنی خواست که بایستد، گفت: «می‌خواهم بعد از این شما را ببینم، رفیق».

او اضافه کرد: به کسی توهین نمی‌کنیم، اما می‌دانیم که در مسابقه گرند اسلم بین ایرلند و انگلیس به دنبال چه کسی هستیم.

بایدن و کرنی نیز دست داد.

رئیس جمهور همچنین اجداد انگلیسی دارد اما بعید به نظر می رسد که از حمایت خود از ایرلند در روز شنبه ناامید شود. تیم اندی فارل، مربی، علاقه‌مندان زیادی برای شکست دادن انگلیس و کسب عنوان قهرمانی شش ملت با پنج برد از پنج بازی هستند.

ایرلندی ها در رتبه اول جهان قرار دارند. آنها نزدیکترین رقیب خود، فرانسه را در یک بازی تپنده ماه گذشته در خانه شکست دادند. هفته گذشته، فرانسه یک تیم مبارز انگلیس را با نتیجه 53 بر 10 در توئیکنهام شکست داد.

رئیس جمهور ایالات متحده عشق خود را به اتحادیه راگبی که به گفته او در اواخر دهه 1960 به مدت یک سال در دانشکده حقوق در سیراکیوز نیویورک بازی کرده است، پنهان نکرده است.

او قبلاً از کرنی در کاخ سفید استقبال کرده است و یک توپ راگبی ایرلندی را در دفتر بیضی به نمایش گذاشته است.

جو بایدن یک پیراهن راگبی کاملا مشکی شخصی شده از جروم کاینو و چارلی فاوموینا در اوکلند دریافت می کند.
جو بایدن یک پیراهن راگبی کاملا مشکی شخصی شده از جروم کاینو و چارلی فاوموینا در اوکلند دریافت می کند. عکس: AFP/Getty Images

در نوامبر 2021، بایدن برای ایرلند در برابر تیم قدرتمند نیوزیلند آرزوی موفقیت کرد، سپس با آنها تماس گرفت تا به آنها تبریک بگوید. برنده شد.

بایدن همچنین گفته است که زمانی که سناتور جوان آمریکایی بود – در سال 1973 از دلاور وارد کنگره شد – یک تور سیاه پوستان را در ایرلند دنبال کرد.

بایدن در سال 2016 در اوکلند، زمانی که معاون باراک اوباما بود و در جریان دیدار با دو مهاجم آل بلکز، جروم کاینو و چارلی فاوموینا، گفت: «برادرم هم بازیکن راگبی بود.

“و یک روز که من یک سناتور جوان در یک دوره تعطیلات بودم، او گفت: “آل بلکز چهار مسابقه در ایرلند انجام می دهد.” و بنابراین ما وسایل را جمع کردیم و همه آنها را در ایرلند دنبال کردیم. چیزی جز قتل عام باقی نمانده بود.

“اما من یک طرفدار واقعی هستم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …