پزشکان جوان در انگلیس پس از اعتصاب سه روزه با پرداخت هزینه مذاکرات موافقت کردند | پزشکان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پزشکان جوان در انگلیس پس از اعتصاب سه روزه در این هفته که طی آن بیش از 175000 قرار ملاقات و اقدامات به تعویق افتاده بود، با مذاکره رسمی با دولت موافقت کردند.، بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط NHS انگلستان.

این تعویق ها باید برای محافظت از مراقبت های اضطراری، حیاتی و فوری برای بیماران در نتیجه اقدامات صنعتی در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه انجام می شد.

جمعه شب، وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت که انجمن پزشکی بریتانیا موافقت کرده است که در مذاکراتی که این هفته به پایان رسید، با اتحادیه هایی که نماینده پرستاران، کارکنان آمبولانس و سایر کارکنان NHS هستند، وارد مذاکره شود.

متیو تیلور، مدیر اجرایی کنفدراسیون NHS، یک نهاد عضویت برای سازمان‌هایی که خدمات NHS را سفارش داده و ارائه می‌کنند، گفت: «رهبران NHS هشدار داده‌اند که اعتصاب پزشکان جوان بیشترین تأثیر را بر اعمال و قرار ملاقات‌های لغو شده خواهد داشت، اما این ارقام نشان می‌دهند. از مجموع همه اعتصابات دیگر مخرب تر بوده است.

“با بیش از 175000 انتصاب و عملیات به تعویق افتاده، تاثیر آن بسیار زیاد بوده است و باید دولت و BMA را وادار کند تا برای پایان دادن به مناقشه به دور میز برگردند.”

تیلور افزود: «در سه روز گذشته، به نظر می‌رسد تقاضا بیشتر از حد انتظار بوده است، به‌ویژه در بخش‌های اورژانس، به طوری که یکی گزارش می‌دهد که به طور متوسط ​​هر چهار دقیقه یک بیمار وارد می‌شود.»

به دنبال اعلام روز پنجشنبه در مورد پیشنهاد جدید به سایر کارکنان NHS، BMA نامه هایی با دولت رد و بدل کرد.

این اتحادیه خواستار “ترمیم حقوق” برای پزشکان جوان است که می توانند چندین سال تجربه داشته باشند و حدود 45 درصد از نیروی کار را تشکیل دهند. این سازمان اعلام کرد که دستمزد آنها از سال 2008/09 به صورت واقعی 26 درصد کاهش یافته است و برای معکوس کردن این امر مستلزم افزایش 35.3 درصدی حقوق است.

روز جمعه، سخنگوی وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت: «ما عمیقاً متأسفیم که بیش از 175000 قرار ملاقات و اقدامات در این هفته لغو شد، علیرغم پیشنهاد ما برای شروع گفتگوهای رسمی در مورد توقف اعتصابات.

با این حال، ما خوشحالیم که BMA اکنون پیشنهاد ما را برای ورود به مذاکرات بر اساس همان شرایطی که در دستور کار اتحادیه‌های تغییر، که در این هفته مثبت به پایان رسید، پذیرفته است.

ما می‌خواهیم یک توافق عادلانه پیدا کنیم که نقش حیاتی پزشکان جوان و فشارهای اقتصادی گسترده‌تری را که بریتانیا با آن مواجه است، به رسمیت بشناسد، همانطور که با اتحادیه‌های دیگر انجام داده‌ایم.»

پیشنهاد دستمزد استیو بارکلی، وزیر بهداشت، به اتحادیه‌های NHS در روز پنجشنبه تأکید کرد که دولت اکنون پس از یک بن‌بست چند ماهه که در آن وزرا اصرار داشتند پول اضافی برای سال مالی جاری وجود ندارد، آماده سازش است.

به کارکنان NHS از جمله پرستاران، باربرها و خدمه آمبولانس، پاداش یکباره تا 8.2 درصد برای امسال و افزایش 5 درصدی حقوق از آوریل، با کمترین حقوق بیشتر، پیشنهاد شد.

در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی منتشر شد، نمایندگان پزشکان جوان در BMA تأیید کردند که به بارکلی نامه نوشته اند و پیشنهاد ملاقات هفته آینده را داده اند.

آنها اذعان کردند که برخی از اعضا در مورد تعلیق اقدامات صنعتی “محافظاتی” خواهند داشت، اما گفتند که در صورت “پیشنهاد غیر استاندارد” آماده بازگشت به خط اعتراض هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دادگاه قبرس: انگلیسی آزادانه به قتل همسرش اعتراف کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، پافوس، قبرس — دادگاه قبرس روز …