توتو وولف اعتراف می کند که اگر ماشین بهبود نیابد، همیلتون باید مرسدس را ترک کند | فرمول یک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

توتو وولف اعتراف کرده است که اگر تیم سابق این ورزش نتواند رکود خود را برگرداند، لوئیس همیلتون را به خاطر جدایی از مرسدس سرزنش نمی کند.

قرارداد سالانه 40 میلیون پوندی همیلتون با تیرهای نقره ای در پایان فصل به پایان می رسد و آینده او پس از شروع ضعیف آنها در سال 2023 زیر ذره بین است.

همیلتون در دور اول در بحرین تنها پنجم شد، قبل از اینکه روز جمعه در مسابقات گرندپری عربستان سعودی به مقام یازدهم رسید، یک ثانیه با مکس ورشتاپن از ردبول فاصله داشت.

اگرچه ولف، مدیر تیم، همچنان متقاعد شده است که همیلتون، 38 ساله، قرارداد جدیدی را امضا خواهد کرد، اما او همچنین گفت که سر راننده ستاره‌اش می‌تواند به عنوان رکورد هشتمین قهرمانی جهان تغییر کند.

وولف گفت: “اگر لوئیس می خواهد یک قهرمانی دیگر کسب کند، باید مطمئن شود که ماشین را در اختیار دارد.” و اگر نتوانیم نشان دهیم که می توانیم در چند سال آینده به او ماشین بدهیم، او باید همه جا را جستجو کند. فکر نمی‌کنم او در این مرحله این کار را انجام دهد، اما اگر یکی دو سال دیگر این اتفاق بیفتد، شکایتی نخواهم داشت.»

ردبول ممکن است در پایان سال جای خالی داشته باشد و سرخیو پرز با قراردادی 12 ماهه کار کند، اما بعید به نظر می رسد که همیلتون در کنار ورشتاپن قرار بگیرد. فراری یک راه ممکن برای کاوش در صورتی است که چارلز لکلرک تصمیم بگیرد که از آنجا دور شود.

اما وولف افزود: من کاملاً مطمئن هستم [Hamilton will stay]. ما داریم صحبت می کنیم که چه زمانی و چگونه این کار را انجام دهیم، اما فقط باید برخی از شرایط و تاریخ ها را اساسا تغییر دهیم. لوئیس در مرحله ای از حرفه خود است که ما به یکدیگر اعتماد داریم، پیوند بزرگی ایجاد کرده ایم و هیچ دلیلی برای شک به یکدیگر نداریم، حتی اگر طلسم سختی است. وقتی از وادی اشک ها بیرون بیاییم و به نمایش های محکم برگردیم خیلی خوب می شود.»

در بحرین، همیلتون مرسدس را به نادیده گرفتن او در توسعه ماشین این فصل متهم کرد. در اینجا، راننده بریتانیایی که روز جمعه از جدایی ناگهانی از متحد دیرینه خود و مربی عملکرد آنجلا کالن خبر داد، گفت: «همه ما به یک ضربه نیاز داریم» و فاش کرد «مواقعی وجود دارد که با برخی از اعضای تیم موافق نیستید». .

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ولف گفت: “احساساتی در بازی با او، با من و بسیاری دیگر در تیم وجود دارد.” ما قلبمان را به آستین می‌پوشیم و گاهی اوقات شما چیزهایی می‌گویید که به شیوه‌ای بحث‌برانگیز یا قطبی ترجمه می‌شوند که در داخل تیم هرگز موج ایجاد نمی‌کند.

اگر مسابقه‌ای را تماشا می‌کنم که خوب پیش نمی‌رود، می‌توانم بگویم که از پیشرفت ماشین خوشحال نیستم. این خوب است. ما می‌خواهیم احساسات بالا باشد و عشق سختی می‌خواهیم و هیچ‌کس قرار نیست این موضوع را در تیم قبول کند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

حکم شش ملت: ایرلند مسلط و سوپر دوپون تحسین می کنند | ورزش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، بازیکن مسابقات فرانسه ممکن است عنوان …