تاونند با برنده شدن درخشان جام طلایی، خفاش ها و اشتباهات را به رختخواب می کشد | جشنواره چلتنهام 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

افیا بخش‌های طولانی یک جام طلایی دراماتیک، حداقل برای چشم‌های آموزش‌دیده به نظر می‌رسید که پل تاونند نمی‌توانست به خاطر انجام اشتباه، درست عمل کند. بارها و بارها به نظر می رسید که جوکی برنده جام گلد فقط برای نجات گالوپین دس شانز، خودش و سوارش را به دردسر می اندازد.

یک حکیم صندلی صندلی که در مراحل ابتدایی از بقیه میدان جدا شده بود، می‌توانست استدلال کند که فقط سرعت کندی که رهبران تعیین کرده بودند، به آنها اجازه می‌دهد به عقب برسند. چنین دیدگاهی در مواجهه با تحلیل‌های پس از مسابقه AP McCoy که در آن او تاونند را به خاطر تولید «سواری درخشانی که تا به حال در یک میدان مسابقه دیده‌ام» تمجید می‌کرد، مصمم بود.

تاونند بدون توجه به تمجیدهای همکار سابقش، به نظر می رسید که تاونند بعد از پیروزی همه چیز را متفاوت ارزیابی می کند، که نشان می دهد در زیر ظاهر آرام بیرونی او، اعصاب میانه مسابقه قطعاً به هم ریخته است. او گفت: “برای من نامرتب بود.” من نتوانستم زود به یک پاساژ تمیز برسم و او کمی شروع به پریدن در هوا کرد اما با من به ریتم بازگشت و بسیار بسیار شجاع بود. صادقانه بگویم، فکر می‌کنم او مرا از یک حفره بیرون آورد.»

تاونند علیرغم فرار از عنوان جوکی‌های پیشرو در جشنواره امسال، از خفت‌بازی مصون نماند و با فشاری که بر شانه‌های باریکش انباشته شده بود و بازتاب انتقادها برای چند اجرای اخیر در Facile به جام طلا رفت. وگا در مانع عالی تازه کار و قدردانی از آن در Turners Novice Chase که در گوش او طنین انداز می شود.

اگر بداخلاقی او را آزار می داد، آن را به خوبی پنهان می کرد و سواری می کرد که باعث ستایش غیرمعمولی از سوی مردی شد که او را به پا کرده بود. ویلی مولینز گفت: “پل تحت فشار بسیار خوب است و من این هفته او را تحت فشار عادلانه ای قرار داده ام.” “به نظر من این یک سواری بزرگ از سوی پل بود – به هر حال سواری هفته.”

پل تاونند Galopin Des Champs را از روی یک حصار در راه خود به سوی شکوه جام طلا هدایت می کند.
پل تاونند Galopin Des Champs را از روی یک حصار در راه خود به سوی شکوه جام طلا هدایت می کند. عکس: پل چایلدز/رویترز

در حالی که ممکن است ذکر آن در زمان یکی از بزرگترین پیروزی‌هایشان سخت به نظر برسد، اما مولینز فرصتی داشته است تاونند را نفرین کند، حتی اگر او حداقل به توصیه‌های خود عمل کند، حداقل علناً. پنج سال پیش در فستیوال پانچ‌تاون، جوکی پس از گذراندن مسیر اشتباه در Al Boum Photo در Champion Novice Chase، خجالت طاقت‌فرسایی را تحمل کرد که به دلیل سواری بی‌احتیاطی ۲۱ روز محروم شد.

در حالی که مسابقه تماماً برنده شد، او به طرز معروفی مانع نهایی را دور زد، ظاهراً به دستور صدای مرموزی که فقط او در بین هم‌سوارانش شنیده بود.

این یک انحراف کاملاً خارق‌العاده بود که در آن زمان، شیب مولینز را در عنوان مربیان تهدید می‌کرد و می‌توانست باعث از هم گسیختگی ذهنی یک جوکی کم‌تجربه شود. در نمایشی از اعصابی که در روز جمعه بسیار به او خدمت کرد، تاونند قدرت غیرقابل انکاری از خود نشان داد تا به عقب برگردد. مولینز گفت: “من برای پل خوشحالم زیرا کار سختی است و او به خوبی از عهده آن بر می آید و من هم می توانم سخت باشم.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

نکات روز شنبه گرگ وود

نمایش دهید

اوتوکستر 1.15 Mylesfromwicklow 1.50 Up For Parol (nb) 2.25 Collectors Item 3.00 Iwilldoit (nap) 3.35 Gustavian 4.10 Key Commander 4.45 Born To Please 5.15 Helnwein

فونت ول 1.25 Aggagio 2.00 Kansas Du Berlais 2.35 Lightonthewing 3.12 Heure De Gloire 3.45 Abingworth 4.20 Rose Of Arcadia 4.55 Spike Jones

کمپتون 1.30 Any News 2.05 Yorksea 2.40 Fidelio Vallis 3.17 Vicki Vale 3.50 Northern Poet 4.25 The King Of Ryhope 5.00 Jaitroplaclasse

نیوکاسل 1.40 Dare To Shout 2.15 Onesoc 2.50 Thereisnodoubt 3.25 Geryville.4.00 Ballynagran 4.35 Hattons Gardens 5.07 March Wind

ولورهمپتون 5.30 لیتل رومن 6.00 میس السا 6.30 خطر فرسایش 7.00 ابسیدین نایت 7.30 لکسینگتون نایت 8.00 شکوه ریو 8.30 پلومت

از بازخورد شما متشکرم.

به عنوان یک سوپراستار بالقوه در ساخت جام طلایی معرفی شد، گفته شده بود که مانند سوارکارش، گالوپن دشانز نیز ممکن است مستعد این گاف های گاه به گاه باشد. سال گذشته او هنگام فرود زانو زد و در آخر با Turners Novice Chase در رحمتش سقوط کرد، یک لغزش ذهنی که او همراه با رقبای گلد کاپ خود پشت سر گذاشت، زیرا او یک سال بعد از شیب تند چلتنهام را پاک کرد.

مربی ویلی مولینز پس از پیروزی با Galopin Des Champs در جام طلا در طول مسابقه در روز چهارم جشنواره مسابقه پرش ملی چلتنهام، کلاه خود را به روی جمعیت برمی دارد.
مربی ویلی مولینز هنگام جشن گرفتن پیروزی Galopin Des Champs، کلاه خود را برای جمعیت برمی دارد. عکس: تام جنکینز/ آبان نیوز

در حالی که مولینز برای رتبه بندی این پیروزی در جام طلایی نسبت به قهرمانی های قبلی خود با Al Boum Photo فوق الذکر آماده نبود، Galopin Des Champs در زمینه ای با بالاترین کیفیت مطلق پیروز شد و با هفت برد پیروز شد. از سال‌هایی که استیبل همت‌های کائوتو استار و دنمن در حال معامله بودند و عناوین، چنین میدان استثنایی ایجاد نشده بود و این مربی آنها پل نیکولز بود که Bravemansgame را فرستاد تا برنده را به خانه دنبال کند، زیرا دیگران در پایان کار شرط‌بندی تسلیم شدند. تاخت بی امان یکی یکی

نیکولز با تماشای رینگ رژه، ایمان او به جشنواره و توانایی خود برای رقابت در آن پس از دو سفر به محوطه برندگان پس از یک وقفه طولانی که به سال 2020 بازمی‌گردد، بازگردانده شد، زیرا جفت پیشرو در حال پریدن بود. آخرین. با بازی Bravemansgame صعودی Galopin Des Champs، او به خود اجازه داد تا یک جیک جشن و پانچ با هوا انجام دهد، اما وقتی که برنده نهایی به سرعت مشخص شد، به وضوح از باد خارج شد. مولینز تمایل دارد این تأثیر را بر روی همتایان بریتانیایی خود در یک فیوفه چلتنهام بگذارد که او به طور فزاینده ای متعلق به خود است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

لابی‌ها در بازنگری 80 میلیارد دلاری IRS بایدن از بین بروند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، واشنگتن – بازنگری 80 میلیارد دلاری دولت …