گلابی درمانی در حال بررسی فروش، دیگر «جایگزین‌های استراتژیک»

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت دیجیتال درمانی با نسخه Pear Therapeutics در حال بررسی “جایگزین های استراتژیک” از جمله فروش احتمالی شرکت، ادغام یا اکتساب است.

در یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت گفت که یک مشاور مالی را برای بررسی اقداماتی که می تواند “ارزش سهامداران را به حداکثر برساند” استخدام کرده است. این شامل فروش احتمالی، M&A، واگذاری دارایی ها، صدور مجوز یا سایر معاملات استراتژیک است. همچنین ممکن است به دنبال تامین مالی اضافی باشد.

بدون معامله، Pear گفت ممکن است نیاز به سازماندهی مجدد، انحلال یا تعقیب انواع دیگر بازسازی داشته باشد. در یک گلابی با ارائه پرونده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار، دستورالعمل درآمد و عملیات خود را برای سال مالی 2022 و 2023 پس گرفت. همچنین فراخوان درآمد سه ماهه چهارم و کل سال را برگزار نخواهد کرد.

این شرکت در بیانیه مطبوعاتی خود گفت: «هیچ زمان‌بندی مشخصی برای این فرآیند وجود ندارد و نمی‌توان اطمینان داد که این فرآیند منجر به پیگیری معامله توسط شرکت خواهد شد یا هر معامله‌ای در صورت پیگیری، با شرایط جذاب انجام می‌شود».

روند بزرگتر

گلابی برای اختلال مصرف مواد، اختلال مصرف مواد افیونی و بی خوابی، درمان دیجیتالی تجویزی ارائه می دهد. گلابی در سال 2017 مجوز FDA De Novo را برای محصول مصرف مواد خود، reSET دریافت کرد.

شرکت در اواخر سال 2021 از طریق ادغام با یک شرکت اکتساب با هدف ویژه، به بازارهای عمومی وارد شد، سپس روشی محبوب برای خروج عمومی برای شرکت‌های سلامت دیجیتال.

اما قیمت سهام این شرکت دارد از آن زمان به طور کلی کاهش یافته است، و گزارش راک Health اکتبر نشان می دهد که بازیگران درمانی دیجیتالی که به صورت عمومی معامله می شوند در مقایسه با سایر شرکت های سلامت دیجیتال ضعیف عمل کرده اند.

در سه ماهه سوم، گلابی 4.1 میلیون دلار درآمد و یک زیان خالص 30.7 میلیون دلار این شرکت همچنین اعلام کرد که اخراج های بیشتری را تصویب کرده است که بر 59 کارمند یا حدود 22 درصد از نیروی کار گلابی در پایان سپتامبر تأثیر می گذارد. قبلاً 25 کارگر را در تابستان اخراج کرده بود.

مدیر ارشد سابق بازرگانی گلابی، جولیا استرندبرگ نیز اخیراً این شرکت را ترک کرد تا تجارت مراقبت های متصل غول فناوری سلامت فیلیپس را مدیریت کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …