اوون فارل خوش‌بینانه قصد دارد پدرش را از یک گرند اسلم ایرلند محروم کند | شش ملت 2023

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اوون فارل، کاپیتان تیم ملی انگلیس، قصد خود را برای انکار پدرش، اندی، یک گرند اسلم شش ملت با ایرلند در روز شنبه در دوبلین اعلام کرده است.

میزبان در رده 1 جهان قرار دارد و در آستانه چهارمین پاکسازی در تاریخ خود قرار دارد و آخرین بار در سال 2018 به این موفقیت دست یافته است.

تعداد کمی به انگلیس امید می دهند که ایرلند را در استادیوم آویوا انکار کنند – تیم استیو بورثویک پس از باخت به اسکاتلند در بازی افتتاحیه و درهم شکسته شدن توسط فرانسه در یک رکورد در شنبه گذشته در Twickenham چهارم جدول است. پیروزی مقابل ایتالیا و ولز در این بین به دست آمد.

اما فارل، که پس از شکست آسیب زا به شروع XV بازگشت بلوز، در خلق و خوی صعودی است.

فلای هاف گفت: “ما مشتاقانه منتظر یک مسابقه تست بزرگ هستیم.” ایرلند در حال حاضر خیلی خوب پیش می رود، آنها برای یک گرند اسلم می روند که یک موقعیت بزرگ برای آنها است. ما از هفته گذشته کمی صدمه دیده ایم، و به دنبال برداشتن یک گام به جلو هستیم… همه، به خصوص از بیرون، در مورد جایی که در آن هستیم ناراحت هستند. اما ما شک نداریم که بهتر از این هستیم.»

فارل در پاسخ به این سوال که آیا قصد دارد قبل از مسابقه پیامی برای پدرش بفرستد که به دستیابی به آن نزدیک است، گفت: “ما ابتدا خواهیم دید که در بازی چه اتفاقی می افتد، اینطور نیست؟ آنها در حال حاضر در راگبی برتر جهان هستند و این معمولاً دروغ نیست. تیم خیلی خوب کار کرده است. ما ابتدا بازی را انجام خواهیم داد و خواهیم دید که در کجا هستیم.”

فارل اصرار داشت که «عجیب نیست» آماده شدن برای یک مسابقه بین‌المللی پرفشار و پرمخاطره در مقابل تیمی که پدرش مربی آن است، اما اعتراف کرد که برای سایر اعضای خانواده سخت‌تر است.

«به خصوص مادرم [Colleen]،” او گفت. او می گوید که نمی داند می خواهد چه اتفاقی بیفتد. احتمالا برای او کمی سخت است. خوب، من می دانم که این است. اما از نظر ما، ما فقط کار خود را انجام می دهیم. او در زمین نیست. این رقابت مستقیم نیست.»

در همین حال، مایک کت، مربی هجومی ایرلند، تاکید کرده است که میزبان “بسیار به توانایی انگلیس احترام می گذارد” و با وجود مبارزات بسیار آشکار بازیکنان بورثویک در برابر فرانسه، انتظار یک “بازی تست سخت و سخت” را دارند.

کت، بازیکن و مربی سابق انگلیس، گفت: “شما به خط عقب نگاه کنید، آنها در چند بازی بزرگ با هم بازی کرده اند.” “آنها چند پسر جوان در آنجا دارند، اما در نهایت فردی استوارد به اندازه یک سنگ استوار است. [Anthony] واتسون سالهاست که وجود داشته است. مانو [Tuilagi]اسلدی [Henry Slade] و اوون [Farrell] به تیم های زیادی آسیب رسانده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

جانی سکستون، کاپیتان ایرلند، در استادیوم آویوا با اندی فارل سرمربی تیم صحبت می کند.
جانی سکستون، کاپیتان ایرلند، در استادیوم آویوا با اندی فارل سرمربی تیم صحبت می کند. عکس: دیوید راجرز/گتی ایماژ

آنها بازیکنان X-factor مناسبی دارند. [Henry] آروندل یکی از آن بازیکنانی است که ما تعداد زیادی از او را ندیده ایم، اما اگر او توپ را به دست آورد می تواند باعث هرج و مرج مطلق شود.

آروندل که معمولاً یک مدافع کناری برای ایرلندی لندن است، قرار است اولین شروع آزمایشی خود را از جناح کناری با زدن دو تلاش بین المللی در شش بازی انجام دهد. فارل که نگرانی های مربوط به آمادگی جسمانی خود را از بین برد، از بازیکنان انگلیس می خواهد که تا حد امکان توپ را در دستان این بازیکن 20 ساله قرار دهند. او گفت: “به نظر می رسد هر بار که او توپ را لمس می کند، مردم از او انتظار دارند که کار خوبی انجام دهد.” او معمولاً ناامید نمی‌شود. ما مشتاقانه منتظر تلاش برای جذب او به بازی هستیم.”

با توجه به اینکه جانی سکستون آماده است آخرین بازی شش ملت خود را برای ایرلند انجام دهد، فارل همچنین به بازیکن شماره 10 37 ساله ادای احترام کرد: “او احتمالاً بهترین امتیاز آور در شش ملت خواهد بود که یک دستاورد بزرگ است. . عمر طولانی او، حرکتی که من دست اول دیده ام… می دانم که او کارش را تمام نکرده است، اما او تا کنون یک حرفه فوق العاده داشته است. او همه این کارها را انجام داده است. من برای آن احترام زیادی قائلم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

در صورت پیروزی اپوزیسیون در انتخابات، توافق ترکیه با اتحادیه اروپا برای مهاجران چه خواهد شد؟

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ، ترکیه در حال شمارش معکوس برای …