شیخ جاسم در حال بررسی کتاب های منچستریونایتد در حالی که رتکلیف از باشگاه بازدید می کند | منچستر یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کارشناسان مالی شیخ جاسم بن حمد آل ثانی در حال بررسی حساب های منچستریونایتد قبل از ارائه پیشنهاد دوم برای این باشگاه هستند، بدون اینکه تضمینی برای افزایش پیشنهاد باشد.

مشاوران این بانکدار قطری پس از بازدید از باشگاه در روز پنجشنبه و گفتگوهای سازنده با سلسله مراتب یونایتد، که توسط مدیرعامل، ریچارد آرنولد، اداره می شد، در حال ارزیابی کتاب ها هستند. سر جیم رتکلیف، تنها مناقصه علنی دیگر، روز جمعه برای گفتگوهای خود در اولدترافورد حضور داشت.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پیشنهاد اول تانی حداقل 4 میلیارد پوند بود و گلیزرها نه پذیرفته و نه رد کردند. این به این دلیل است که این یک پیشنهاد مشخص بود که به همراه شواهدی مبنی بر وجود وجوه، بخشی از فرآیندی بود که به نمایندگان او اجازه دسترسی به حساب‌های یونایتد را می‌داد.

مشاوران قطری تردید داشتند که هر شش خواهر و برادر گلیزر که 69 درصد سهام یونایتد را در اختیار دارند، متعهد به فروش هستند، اما پس از جلسه روز پنجشنبه این تعداد کاهش یافته است. این دیدگاه وجود دارد که آمریکایی ها برای تکمیل فروش قبل از شروع نقل و انتقالات تابستانی جدی هستند.

اندازه پیشنهاد دوم ثانی که باید حداکثر تا یک هفته دیگر ارائه شود، پس از بررسی کامل حساب ها مشخص می شود. مشخص است که تانی قصد ندارد هیچ سودی از باشگاه بگیرد، اما این سرمایه‌گذاری را از طریق بنیاد Nine Two خود در یونایتد سرمایه‌گذاری می‌کند، وسیله‌ای که امیدوار است بتواند آن را خریداری کند. شیخ جاسم این خرید را یک پروژه بلند مدت می داند.

رتکلیف با اندی کوری و جان ریس، مالکان مشترک Ineos خود، و سر دیوید بریلزفورد، مدیر ورزش اینئوس اسپورت، هنگامی که در یک سخنرانی به رهبری آرنولد شرکت کرد، همراهی کردند. مدیر یونایتد، اریک تن هاگ، گفت که با رتکلیف ملاقات کرده و دست داده است. روز جمعه هواداران بنر «قطر در گلیزرز بیرون» را در زمین تمرین به نمایش گذاشتند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

متهم به قتل پس از مرگ عابر پیاده در پلیموث | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مردی در پی مرگ یک …